Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2547  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:22
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
Miła Hypatio, chcesz logiki to ją zachowuj.
Po kiego wsadzasz tu Kaczyńskiego, skoro jego to nie dotyczy.
Przecież towarzysz Miller osobiście, podparty wibratorem Palikota stwierdził co napisałam.
Nie wiem ile wpływu na powyższe miał wyjazd ''Nędzników'' do Putina. Może tarrota stawiali i tak im wyszło?
Leszek Miller jest ulepiony z komunistycznej gliny, a ja z gliny zgoła odmiennej, więc mogę tylko beznamiętnie przytaczać jego orędzie.
A co poeta miał na myśli?
Pewnie na dniach nam to wyjaśni. Albo i nie wyjaśni.

Upss...teraz się doczytałam.
Chciałaś być złośliwa?
Raczej powściągnij swe chęci, chyba, że źle zrozumiałam, w takim razie przepraszam.
Dla Ciebie prawda objawiona to to co plecie Palmilla ,a dla mnie powiedzmy,że to co plecie wróżka Zenobia . Nigdy w rozmowie z Tobą nie ośmieliła bym się powoływać na tak mizerne źródełko ,ale Ty zrewanżuj się tym samym i chcąc zadać morderczy cios wszystkim platfusom na tym forum nie powołuj się na słowa Palikota i Millera lecz wysil się nieco bardziej ,bo tak to jakoś chatko.....

A co do tej złośliwości ,to się nie przejmuj. Ja nawet jak się wysilam to już nie potrafię być tak złośliwa jak ongiś bywało ,a i Waćpani już nie tak lotnie jak drzewiej bywało,chwyta zjadliwość jakowąś !
Buziaczki!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem