Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 14-09-2010, 07:13
kciuki kciuki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: podkarpacie
Posty: 25
Domyślnie I ja chciałabym znaleźć choć kilka dni....

Proszę serdecznie p Tadeuszu o poradę ...jak szukać tych dni które mi brakują....pracowałam na rencie na pół etatu...zarobki niestety były niewielkie ...bo niedowidzę...teraz nie chce mi ZUS przeliczyć emerytury co byłoby dla mnie bardziej korzystne tylko twierdzi że jako rocznik 1949 muszę mieć już nową...próbuję zanalizować kolejne decyzje ZUS...Widzę tam wyliczenia typu ...w jednym miesiącu np:5 danego miesiąca nie wliczają mi go do stażu...a przeliczając część stażową po 20 danego miesiąca ....okres studiów najpierw wyliczano mi jako 4 lata 11 miesięcy nieskładkowych potem niby 5 lat ,teraz doliczając mi chorobowe nie jestem pewna czy dobrze są naliczone ,tak że ...gubię się w tym ...a w ogólnym mym wyliczeniu jestem pewna ,że nie mam doliczonego co najmniej 1 miesiąca składkowego...gdzie i jak go znależć?Czy może jest jakiś program wyliczający?Przegrałam w sądzie apelacyjnym sprawę o zaniżony( bo nie ubruttowiony ) wskażnik podstawy wymiaru z roku 1991 mimo "pomocy" adwokata, i niezbyt stać
mnie na o wiele wyższą opłatę adwokata w stolicy ...by wygrać kasację niesprawiedliwego dla mnie wyroku...dziękujęza zainteresowanie i próbę pomocy!
Odpowiedź z Cytowaniem