Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 13-10-2022, 13:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Lilu jestem za przyjmowaniem emigrantów tak jak to robią kraje G-7 .Jest prowadzona przez państwo polityka imigracyjna czyli uzupełnienie zasobów ludzkich przez import z zagranicy. To nie ma być to , co obecnie widzimy , co wyprawia rząd morawickiego . Wzorujmy się na USA Niemcach czy Szwajcarach . Powinny być ustalone coroczne kwoty ilu dajemy obcokrajowcom prawo pobytu , świadczenia pracy i jacy specjaliści są poszukiwani .

Jak weżniesz do ręki GUS Prognoza ludności na lata 2014-2050 i przeczytasz aneksy to przekonasz się że ubywanie nas to stały trend .Do tego jeszcze wyjazdy młodych ludzi do pracy w innych krajach Unii Europejskiej i malejąca dzietność kobiet w Polsce.

Lilu jakie wielkie osiągnięcia ma Pani Premier Beata Szydło ???? Może wzrost dzietności kobiet polskich dzięki 500+ . Na pewno może zawdzięczać dużo Beacie Szydło , "Edward Szydło i jego maszynka do zarabiania pieniędzy " , odsyłam do artykułu w OKO Press .
Co do szczepień na Covid19 , szczepiłem się cztery razy i jak będzie potrzeba to zaszczepię się piąty raz . Covid19 przechodziłem bez problemowo , testy na covid19 kupiłem w aptece , mam w domu .


Odpowiedź z Cytowaniem