Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 15:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 737
Domyślnie

Urszulko witaj... Tamoro gratulacje za nagrode!!!
Urszulko ja juz to mialam w tuto. Same ciekawostki i nowosci. A robilas juz, zamien zaznaczenie na "plywajace"?... Juz kiedys to wspominalam bo mnie zaskoczylo, i od tego momentu zajelam sie zaznaczeniami. To co mozna z nimi i przy ich pomocy robic, przechodzi ludzikie pojecie. Nigdy do tej pory, w PFS takich roznosci nie robilo sie. Bylo jakby prosciej. A w tym programie ciagle jestem zaskakiwana mozliwoscia narzedzi. I Efektow i wszystkiego.
Czasami robiac tuto, po uzyskaniu efektu wymaganego... przerywam na chwile i podziwiam ich niesamowita wiedze.
Gdyby tak mozna bylo zrobic prawdziwy kurs!!!!

Urszulko, jak bedziesz probowala "setup" do Eye Candy, zwoc uwage nie na pierwsza ramke ktora sie otwiera, bo to idzie dobrze az do momentu, gdzie pokazuje sie strona, na caly ekran, i tam po angielsku jest napisane. To co zauwazylam, to skad jestem i moj e-mail, rozumiem przez to ze trzeba sie zapisac. No dobrze, a jak to jest platne?... to jak to zrobic, gdyby sie chcialo to kupic?... Przeciez to jest w USA, przypuszczam!

Tamorko, a czemu nie robisz tuto u Donny?... sa przetlumaczone, trzeba korzystac, bo naprawde jest niesamowicie duzo rzeczy do nauczenia sie. Wspanialy program!!! Wroce przed wylaczeniem sie, milego popoludnia wam zycze.
__________________