Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Nieprzeczytane 09-12-2015, 02:02
tesia51 tesia51 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Kanada
Posty: 4
Domyślnie

Witam po raz pierwszy zawitalam na te stronę i nie mogę się nadziwić ,nasuwa mi się kilka pytań na wstępie. Skoro masz dziecko to jak jest możliwe ze nie masz rodziny .Ojciec dziecka jego rodzice rodzina nie mówiąc już o twoich bliskich to przecież rodzina czyż nie tak? Mam wrażenie ze szukanie dobrych starszych ludzi jest niekiedy forma zdobycia mieszkania za darmo ,Czemu nie zarobisz na własne mieszkanie lub nie zamieszkasz u znajomych tymczasowo.Zal mi tych samotnych ludzi zdanych na przypadkowa uczciwość innych. Pracowałam ponad 20 lat w super Domu opieki i widziałam zachłanność ludzka ,wiem ze rodziny często zachowywały się rożnie ale miałabym wiele watpliwości do przypadkowych ludzi .Pamietac należy ze starszy schorowany człowiek wymaga nie tylko opieki potrzebuje przyjaciela 24/7 czy potrafisz temu zadaniu sprostać ,to ciężka praca dla silnych psychicznie ,fizycznie ale przede wszystkim dla cierpliwych kochających i szanujących drugiego człowieka.Czy będziesz skłonna do takich poświęceń ?.
Odpowiedź z Cytowaniem