Wyświetl Pojedyńczy Post
  #21  
Nieprzeczytane 15-08-2010, 15:36
Mirosław Mirosław jest offline
Czasem zajrzy
Moderator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 120
Domyślnie Odpowiedź Lilaczna

Cytat:
Napisał Lila
Tadek, Mirosław chce rozruszać forum.
Zwyczajnie..

Oooo, właśnie Zafrapowała mnie jednak wizja tajemniczej Centrali, z pracownikami monitorującymi fora internetowe. Brygady Jarosława przeczesujące Forum Senior.pl, wyszukujące myślozbrodniarzy, by w porę ostrzec Wodza przed niecnymi zamachami na jego cześć, godność i zawszedziewictwo.

Fakt, paranoiczne wizje mam godne samego Jarosława.


Cytat:
Napisał Lila
Drogi Mirosławie, zawsze myślałam iż 'centrala' i 'mózg' to Ty.
Jesteś tu od pierwszej chwili, ramię w ramię z Adminem.

Prawie od pierwszej chwili. Tester, tester, tester. Oraz źródło uwag,życzeń i zażaleń.

Choć z dostojną (!) Adminessą znamy się jak łyse konie. Uuuups, jak stara chabeta i kobyła

Cytat:
Napisał Lila
Ps. inny tytuł wątku bym dała, aby się zagotowało.
Bo mało kto uwierzy, że istnieje jakaś partia w Polsce, którą interesowaliby seniorzy, jako masa zgromadzeniowa.

Tu bym polemizował. Seniorzy są grupą statystycznie istotną, nie do pogardzenia jako elektorat. Milijony nas, Lilaku, a to ciekawy kąsek dla każdego politycznego gamonia.

Cytat:
Napisał Lila
Senior jak kocha Ojczyznę,
niech umiera, i to w podskokach.
Ojczyzna ukochana da mu na rozpęd kopa w zadek.

Emerycie, ratuj budżet ZUS, umrzyj już dziś!
Ojczyzna ma jednakowoż w d...e nas wszystkich. Jako obywateli, podatników, etc.

Ojczyzna - wielka zbiorowa D..a!
Bez szans na zmianę w dającej się określić przyszłości.

Cytat:
Napisał Lila
Choć generalnie nie można wykluczyć faktu,
że byli TW będą nadal działać, na zasadzie nabytego odruchu psa Pawłowa.

Lilaku, oni i ich formacja odeszli w niesławie 20 lat temu. teraz mamy nowych agentów, nowych ulubieńców władzy, nowych donosicieli, nowe mentalne dziwki zdolne dla władzy zrobić wszystko. To nie kwestia byłych TW, ale ciągle tego samego podłego charakteru narodowego.
TW odeszli, parszywe cechy nas (jako zbiorowości a także indywidualne) zaś pozostały. Burdel obecny to ich skutek, a nie owych mitycznych Agentów, Tajnych Współpracowników czy tam innych kosmitów, krasnali, goblinów, zamaskowanych wrogów, wróżek złych oraz dobrych.

Howgh!

M.