Wątek: Beznadzieja
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 22:31
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Toska,... jeżeli mogę ,.. zabiorę głos, chociaż może , w zupełnie innej formie, niż moje poprzedniczki Ci radziły.
Kochana, nie bierz żadnych leków na Twój stan,... leki to chemia zatruwająca organizm,.. na Twoje dolegliwości Ci nie pomogą, a szkodliwe, uboczne skutki możesz odczuwać latami i dopiero poważnie się rozchorować,. Toska, to co odczuwasz i przeżywasz to nie jest choroba ciała, Pamiętaj, ciało jest odzwierciedleniem i bólem stanu duszy, Twoja psychika jest wyczerpana, zapewne doszła jeszcze sprawa naturalna tego okresu- menopauza, która potrafi w różny sposób kobiecie dokuczyć, Brak pracy, poczucie uzależnienia od męża, a może jeszcze kłopoty finansowe, - znerwicowanie, poczucie odrzucenia, nawarstwiły się uczucia zobojętnienia na sprawy codzienne, weszła beznadzieja i poczucie upływającego czasu,znikającej urody, kobiecości. Wystarczy,... żeby się pogrążyć, Tosko,... pomyśl, ile z tego możesz sama zmienić. Weź się w garść, powiedz sobie, że życie dopiero się zaczyna,... odszukaj w sobie dawną kobiecość, zacznij znów dbać o siebie, niech mąż znajdzie w Tobie tą dawną kobietę, która była ciekawa, ktorą kochał, - poszukaj klubu seniora, Napewno w Częstochowie są takie kluby, wyjdź i zobacz jakie można mieć pasje, A może zainteresujesz się tematami, które są tutaj na forum, - pokażesz się ze strony, z jakiej nie znają Cię znajomi,samo to, ze weszłaś tutaj, zainteresowałaś się komputerem, - dobry znak, poszukaj tego, na czym się znasz, pisz o tym dyskutuj,.. Wiele miałabym Ci do powiedzenia,... jeżeli zechcesz,... służę, mogę Ci wiele ciekawych zainteresowań podsunąć. Pamiętaj to jest najlepsze lekarstwo,..TYLKO CHCIEJ COŚ DLA SIEBIE ZROBIĆ,..od czegoś zacznij,... a my Ci tutaj pomożemy,.uwierz w siebie i pokochaj siebie, - bo jeżeli nie zaakceptujesz swojej osoby z Twoimi walorami i wadami,... inni też Ciebie nie dostrzegą,
Witam serdecynie i dyiekuje ya bardyo milz list dyiekuje ya dodanie otuchz to wsyzstko co napisalas wogole nie dyiala w moim malyenstwie ja chzba juy nie potrafie nic dla siebie yrobic mimo ye nieray probowalam ale yawsye koncyzlo sie tak samo.Moja kochana jak wiesy bo pisalam i wsyzscz chzba to cyztali nie umie jakos porusyac sie tu na seniorku cyasami udaje mi sie cos pryecyztac ale cyesto kasuje wzpowiedyi ludyi co do mnie pisali bo nie radye sobie a ktos bz mogl pomzslec ye go ignoruje chcialabzm wsyzstkich pryeprosic ye nie wzpowiadam sie ale ja dopiero dyisiaj jakos odsyukalam niekture wiadomosci.Jeyeli ktos chcialbz napisac do mnie i poroymawiac to prosye na gg bo tam umie juy dobrye sie porusyac moj.nr.33246522 poydrawiam Tosia
Odpowiedź z Cytowaniem