Wyświetl Pojedyńczy Post
  #91  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 22:13
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Honorko świetnie nam będzie z tobą i może tobie też z nami.Biel i czerń to ponoć najbardziej eleganckie kolory i przekonałam się, że to prawda. Basiu1247 spojrzałaś na konwalie i dodałaś im urody. Już nie skromne dzwoneczki białe, a pewne siebie cudeńka co to każdy dom udekorują zapachem i wyglądem. W eksperymentalku zachwyciły mnie te przejścia kolorów( ten lewy dolny róg). Ajaks donica super. Dobrze, że ją tak wyeksponowałaś. Psiak do zakochania. Śliczna para przyjaciół z tym kotem. Gołąb to chyba zaraz poleci na któryś z parapetów tego zabytkowego gmachu. Emerytko kokardeczki graficznie rozbijają dostojność zachodu słońca. Widok przestaje być taki znany z tysiąca pocztówek.Na damę popatrzeć trzeba i troszkę jej zalotności pobrać. Dobrze nam zrobi. Roniu i mnie się marzy też taka pogoda. Nie tylko w Sopocie. Mój Renik tam na wystawie zdobył ostatnie CWC. Córka i wnuczka jak modelki, że nie wspomnę o psach. Anilah wyjście z ramki doskonałe. Inka-ni rameczki porozkładałaś na tle i kwiatach bardzo ładnie. Ten układ wyglądałby ciekawie i bez tych dodatków. Gagako cudowny bajkowy widok. Dobre bajkowe duszki musiały ci pomysł obrazka podrzucić.Wyższe sfery u ciebie goszczą. Cudowny jest ten szczyt lenistwa. Zaraz mi się te luksusy wryły w pamięć i długo będę je pamiętać.I te pióra kurcze pieczone. W nich to dopiero uroda lśni blaskiem niezwykłym. Pewnie to owe mityczne rajery. Gosiu196050 róża oszałamia intensywnym kolorem.Kaylano ależ smutna ta dziewusia wędrująca z kotami. Pewnie podróżą zmęczona. Ojej! Jeszcze smutniejsza ta dama z wachlarzem. Uśmiechów ci dwa kilo przesyłam, aby rozgonić te czarne nastroje. Alicjo211046 wierna jesteś elegancji i bardzo dobrze nam robi taki wyskok w świat dobrze ubranych pań. Oliwko sowa super. Chyba na jakiś konkurs ptasich miss się wybiera.Sellenhel dobrze, że masz siły i chęci do tak ruchliwego trybu życia. Tylko zazdrościć. A prace pewnie są wytchnieniem wieczornym. Widać, że wtedy uruchamiasz fantazję i uciekasz od codzienności. Akusiu aleś mi frajdę zrobiła. Ten samochód i ta pani na nim siedząca. Marzenie. Oj, tylko marzenie.Nektarynko czy ten pan do nas tak się spieszy?Trzeba się podmalować. Pożyczę lustereczko od ślicznej dziewczynki. Ona wszak nie potrzebuje nic poprawiać, ani fryzury, ani rzęs.