Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 14:12
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Post

Włączając sie w dyskusje, chcę zauważyć że każdy z nas ma taką miłość i seks na jakie sobie zasłużył,(ale dlaczego to również dotyczy partnera). Myślę że otwarta dyskusja może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów dotykających tych tematów. Coraz większa jest potrzeba i możliwość wymiany swoich spostrzeżeń przez internet. Nie dla zaspokojenia swoich żądzy (różnego rodzaju i kalibru), ale dla poprawy komunikacji między zainteresowanymi dla dobra rodziny i partnerów. Postęp medycyny, nauki i technologii powoduje że coraz więcej seniorów ponownie wraca na łono amora, coraz większe są oczekiwania wobec partnerów, ... a miłość wyprzedza spełnianie ich życzeń. Coraz więcej panów wspomagających swoją fizyczność,(środkami farmaceutycznymi) czuje się bardziej dowartościowanymi, ponownie adorują swoje rozbudzone księżniczki, widząc w ich oczach zaskoczenie i zachwyt połączony z nutką kokieteryjnego zażenowania. Życie nabiera innej, lepszej jakości. Mam hasło dla panów -"Podnośmy jakość życia." Słonecznie pozdrawiam z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem