Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 02-12-2017, 19:43
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 324
Domyślnie

witam...

Basiu jesteś niezastąpiona nowa brameczka....sliczna
ciesze się że jesteś i tak dbasz o nasz pokoik...Moja kochana krajanko
Kasandro..lazania prima sort...
zabieram lazanię..i herbatkę bo przypomina mi to pobyt w Rzymie..

.oj..pychotka...pychotka

Alodio Irenko..ale fajna pani-ksiązka..


Choinka w Rynku rozbłysła wczoraj punktualnie o godz. 18.00. Aby to się stało, licznie zgromadzone dzieci i dorośli wspólnymi siłami wypowiedzieli magiczne zaklęcie: „Niech magia Świąt i moc krasnali sprawi, że światłość na choince znowu się pojawi!”.

Rozświetlenie choinki zainaugurowało najważniejszy okres Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tłumnie zebranym na wrocławskim Rynku pomógł Święty Mikołaj, który pierwszy raz w tym roku odwiedził Wrocław, rozdając dzieciom prezenty i słodycze Drugą wizytę zaplanowano na niedzielę, 3 grudnia. O godz. 17.00 rozpocznie się wówczas Świąteczna Parada z Mikołajem.




fotki są z netu bo nijak się nie można było dopchać..Zresztą z tym chorym barkiem wolałam się narażać..a poza tym to radocha dla dzieciaków i młodzieży...fajnie tak patrzyć jak się cieszą...weseli, rozradowani..Wrocławski Rynek kipi życiem...a w czasie Jarmarku to już całkiem..Każdemu się udziela nastrój..Jak ta choinka rozbłysła..jaa cudna...takie wielkie wooooo zaiskrzyła się jak śnieżynka na niebie...całkiem zrobiła się inna...Piękna jest....W normalny dzień nie jest tłoczno i można skorzystać że nie ma tłoku , zrobić fotki..bo w weekend trzeba czatować...

a te moje