Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 24-03-2008, 10:52
senastan's Avatar
senastan senastan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 30
Domyślnie

Widzę, Kunegundo, że masz jakieś kłopoty z otwieraniem stron www i ściąganiem plików. Nie znam parametrów Twojego komputera (system operacyjny, przeglądarka itp) i nic nie wiem o Twoim doświadczeniu w posługiwaniu się tym narzędziem, więc trudno byłoby mi udzielić Ci jakichś szczegółowych rad, ale wiem, że często użytkownik nie ma zainstalowanego programu Adobe Acrobat Reader, który jest absolutnie niezbędny do ściągania plików w formacie pdf, a właśnie w tym formacie publikowana jest większość ebooków. Jest to darmowy program i można go łatwo zainstalować. Linki do różnych portali oferujących go można znaleźć w Googlu wpisując hasło Adobe Acrobat Reader. Tak na marginesie, to nie chciałbym, abyś Ty lub inni Seniorzy oczekiwali zbyt wiele ode mnie w sprawach związanych z posługiwaniem się komputerem, bo (bynajmniej) nie jestem informatykiem ani z wykształcenia ani z zawodu. No, powiedzmy, trochę mam - a zwłaszcza miałem - z tym do czynienia i - co mogę, to pomogę.
Zastanowię się, co by Ci "podrzucić" do ściągnięcia, ale może najpierw odpowiesz na tą wiadomość.
Odpowiedź z Cytowaniem