Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 15-03-2009, 08:47
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

W jakim ty swiecie,zyjesz,ze nie znasz dzisiejszej daty ?

Dzisiaj jest 15-ty marca Roku Panskiego 2009.
Imieniny obchodza : Klemens,Krzysztof,Longin.
Slonce wzeszlo w Polsce o godzinie 5:50 , zajdzie o 17:40

A wiec seniorko/seniorze "al-ka" jeszcze do kwietnia 16 dni przez, ktore moze wiele sie zdarzyc,lacznie z zejsciem smiertelnym wielu ludzi, w tym seniorow.

Moze rowniez zmienic sie wiele w Polskiej i swiatowej polityce - niezbadane sa wyroki BOZE !

Teraz w zwiazku z tym,ze powyzej nie doczytalelem sie zadnego rozsadnego glosu seniora, podciagne wiec sam zalozony temat.

Andrzej Lepper to czlowiek,ktorego jak widze nawet grono na tym forum nie zna, lekcewazy i uwaza za czlowieka ........,zreszta po co nazwy i opinie,wystarczy poczytac program partii LPR oraz posluchac co ten czlowiek mowi na swej stronie: www.samoobrona.pl
i juz bedziecie wiedziec ,ze to jedyny czlowiek ,ktory w Polsce moze zmienic stan myslenia,dzialania i posiadania wszystkich ludzi z gorszego na lepsze,nie tylko w Polsce ale w calej UE.
Obawiaja sie tylko ci,ktorzy maja cos do stracenia czyli obecna klasa panujaca u uciskajaca narod Polski.
Obawiaja sie go.......... i inne partie polityczne,w ktorych i na ich kanwie trwa targowica polityczna po Sejm,Senat,Rzad i Prezydenta RP.

W zwiazku z powyzszymi dotychczasowymi Waszymi glosami i braku rozeznania, bedac tylko karmionymi wiadomosciami z zlemediow, proponuje mimo wszystko glos rozsadku jak przystalo na wiek i zabranie rzeczowego glosu dyskusji w tym temacie.
Jak narazie takiego glosu rozsadku w dotychczasowych w/w postach nie widze ,a Panstwo tylko sie osmieszacie ,poczynajac od pierwszego postu Lili,ktora mnie tym postem bardzo zaskoczyla ,gdyz do tej pory sadzilem,ze polityka spoleczna i narodowa nie jest jej obca.

Inne glosy to ....... ,nie nazwie ze wzgledu na szacunek do Administracji tego portalu,ktora zezwolila na ukazanie sie tego tematu,za co z calego serca DZIEKUJE.

Oby jeszcze tylko dala zezwolenie aby i nne moje posty sie ukazywaly ,niszczone z zaciekloscia przez moderatorow forum z nieznanych mi przyczyn i dyskryminacja spoleczna.

Wszystkich tych,ktorych moje posty raza lub sa nie po "linii i po bazie" pragne uspokoic i dorzucic ,ze jeszcze zyje i dobrze sie czuje na Florydzie,gdzie wiosna A.D.2009 w pelni i kryzys schodzi do podziemi.

Prosze o nie likwidacje tego postu a Panstwa zapraszam do dalszej dyskusji bez klepania waszego "codziennego partyjno- politycznego rozanca" ,ktorego dosc mamy w lzemediach.

Licze na Wasz rozum,rozsadek i obiektywizm,zas Tadeusza zapewniam ,ze nie prowokuje ,tylko walcze o prawde i tylko PRAWDE !

Z powazaniem
Augustyn P.
Floryda - USA
15.III.2009 r.