Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2020  
Nieprzeczytane 29-05-2010, 17:11
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Czas patriotyzmu XIX wiecznego albo z pierwszej połowy XX wieku dawno minął ,prości ludzie dalej w tym tkwią bo mentalnie nie dorośli do nowej zmieniającej się rzeczywistości.Młodzież inaczej myśli a starsi którzy nie potrafili się przystosować kultywują skansen typu Bóg Honor Ojczyzna, a relikwiami wystawianymi aby odczynić powodzie ,modłami za zdrowie a nie korzystanie z zdobyczy współczesnej medycyny .korzystanie z egzorcystów cały folklor z muzeum etnograficznego.
Zwłaszcza to korzystanie ze zdobyczy współczesnej medycyny bardzo mnie zainteresowało.Tak się składa że od ponad dwóch lat zmagamy się w rodzinie z rakiem prostaty,Jaki dostęp do współczesnej medycyny ma przeciętny Kowalski-żaden.
Do urologa zapisy na pół roku do przodu/trzeba prywatnie/do onkologa jeszcze dłużej,tomograf-jak masz znajomości to za miesiąc,jak nie to za pół roku albo i później,biopsja-po kilku rozmowach z ordynatorem poprzez znajomego lekarza odbyła się w szpitalu odległym o 100 km.Pierwszy zastrzyk tzw.ratujący życie 3000 zł,miesięczna dawka pigułek 800-1000 zł,a emeryturka rolnicza to 670 zł.Jak widzisz modły są szybciej i wychodzą taniej.Spójrz na Polskę szerzej,nie tylko przez pryzmat własnego Ja
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem