Wyświetl Pojedyńczy Post
  #36  
Nieprzeczytane 08-06-2013, 11:56
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
2 - powinien mieć już wbudowany system operacyjny. Najlepiej Windows 7. Nie bierz z W8 - kłopoty z nim byś miała.
S.

26 kwietnia zostalam zmuszona do kupienia nowego laptopa. Niestety u nas jedynie apple ma inny system, wszytko inne ma windows 8 i za wuja nie kupi sie z windows 7 o czym dzis sie przekonalam bo chodzilam po sklepach pytajac bo w desperacji lub zlosci chcialam kupic jeszcze jeden ale tym razem NA MOICH WARUNKACH. Nie udalo sie .
Na komputerze pracuje od 1990 roku wiec chyba troszke wiem co bym chciala miec... Moj stary Dell jeszcze calkowicie nie padl, mam nadzieje ze ktos mi go uratuje. Jak nie to chyba ubiore sie w czern i tak juz pozostane
Przez pierwsze 4 tygodnie bylo ok, poznawalismy sie nawzajem. Teraz jednego dnia stracilam word i excel. Pozniej ipla zaczela mi swirowac... Nawet zagubil sie Skype. Odnalazlam gada ale tez dziala jak chce...
Absolutnie nie polecam W8 i dziwie sie ze nie moge wybrac czyli mieszkam w kraju ktory nie dosc ze do gory nogami to jeszcze 100 lat za Murzynami, za przeproszeniem Murzynow!
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem