Wątek: Włosy
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34  
Nieprzeczytane 18-09-2012, 10:08
Aurela Aurela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Piaseczno, mazowieckie, Polska
Posty: 1 195
Domyślnie

Witam,od dłuższego czasu walczę z osłabieniem i wypadaniem włosów. Wypróbowałam większość aptecznych specyfików i tych sprzedawanych na receptę i ogólnie dostępnych. Stosowałam też mezoterapię igłową, zabieg nieprzyjemny i kosztowny.Efekt prawie zerowy. Pozostała mi tylko peruka i powrót do natury. Po pierwsze wprowadziłam odpowiednią dietę. Codziennie piję skrzyp i pokrzywę. Włosy myję odżywką a tylko co drugi -trzeci raz łagodnym szamponem.Szampon zawsze rozcieńczam w kubeczku z wodą. Używam też olejków.
Rycynę , która wysusza włosy mieszam z innymi olejkami ,im bardziej suche włosy tym mniej rycyny. Te inne olejki to np. olej lniany, olej z awokado, oliwka z oliwek, olej migdałowy.
Stosuję też gotowe olejki np. Sesa, Henara - do kupienia w internecie. Teraz po kilku miesiącach kuracji nie noszę peruki,
włosy mi nie wypadają, są w znacznie lepszej kondycji, a w miejscach gdzie były bardzo przerzedzone pojawił się meszek.
Poprawiły mi się włoski, poprawił mi się humor czego wszystkim walczącym o piękne również życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem