Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 20:14
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pola!
"Pytasz gdzie tu miejsce na bohaterstwo ?"
Co jest lepszym przykladem bohaterstwa niz walka w obronie wlasnej OJCZYZNY ?
Pokaz mi takich bohaterow po IIWS,ktorzy staneli w jej obronie gdy ja rozbierano,okradano i oszukiwano.
Pokaz mi wczesniejszych bohaterow,ktorzy w jej obronie przeszli od Lenino do Berlina wyzwalajac z pod okupanta hitlerowskiego,uwalniajac ludzi z obozow jenieckich i zaglady,walczacych na ciezkim polskim froncie.
Owszem byli tez i inni walczacy pod innymi rozkazami i komenda nawet z dala od Polski a potem "rozplyneli sie" po swiecie i nie pomogli odbudowywac Polske ze zniszczen wojennych.
Tu napewno odezwia sie glosy o poddaniu Polski w kolejna boleszewicko-komunistyczna niewole na dlugie lata,ze tacy jak Wojciech Jaruzelski dopchali sie do wladzy i razem z bolszewia Polska rzadzili - tak,tak bylo - jakie mieli wyjscie,kto stanowil te "bolszewie",mieli jakies mozliwosci sprzeciwu ?
Wreszcie przeniesmy sie do wspolczesnosci i do dzisiejszych rzadzacych poczawszy od przejecia wladzy przez Lecha Walese po dzisiejszego Lecha Kaczynskiego - co oni uczynili z Polska ? Mozemy zauwazymy,ze bez oddania strzalu przekazali Polske w obce rece i dalej postepuja zgodnie z dalszymi zleceniami oligarchi swiatowej i plynacych tym razem dyrektyw z Zachodu.
A przeciez swiatem nadal rzadza najsilniejsi i najbogatsi !
Znajda sie jacys bohaterowie,ktorzy zachowaja Polske na nastepne 50 lat pod ta sama nazwa ??? Bez niewoli z polska Konstytucja i prawem , z nasza wlasnoscia i gospodarka ???
Stworza nam godne warunki zycia i decydowanie o wlasnym losie,bez tulaczki po calym swiecie za chlebem i bycie tylko niewolnikiem lub w lepszym przypadku sluga ???????????????
Przebudzmy sie wreszcie , idzmy za prawda i sprawiedliwoscia !
Bronmy sie przed zniewoleniem do konca.
Odpowiedź z Cytowaniem