Wyświetl Pojedyńczy Post
  #88  
Nieprzeczytane 15-07-2010, 10:37
zuska75 zuska75 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Witam wszystkich , jak pisałam tu pierwszy raz pamiętam dokładnie jak wszyscy mieli slowa otuchy dla mnie, u mnie mija 7 miesiecy po stracie mamy to napewno inaczej sie odczuwa jak po stracie meza ale napewno jest to tez bardzo wazna osoba w naszym zyciu ktora z nami przez to zycie razem idzie i choc moj maz zyje domyslam sie jaka pustke wokol siebie musisz odczuwac okruszku poniewaz ja tez od 9 miesiecy nie jestem z nim dla mnie w prawie jednym czasie jakbym stracila na zawsze 4 osoby pierwszy odszedl moj przyjaciel ciezko mi bylo sie z tym pogodzic nawet zwolnilam sie z pracy w ktorej razem pracowalismy bo za duzo wspomnien pozniej zostawil mnie maz i nie mam juz drugiej polowki, trzy miesiace po smierci przyjaciela odeszla moja mama stracilam przyjaciolke i najdrozsza osobe w zyciu a po pogrzebie mamy odwrocil sie odemnie moj brat nie utrzymuje ze mna kontaktu a gdy mnie widzi odwraca glowe i nie wiem czy w takiej sytuacji nie jest bardziej bolesna swiadomosc ze osoba ktora kochasz zyje lecz jej nie masz niz to ze ukochana osoba odeszla i ma sie teraz lepiej u gory... zostalam calkiem sama ,pocieszaja mnie moje dzieci one mnie wysluchuja, doradzaja trzymaja mnie na duchu . pomimo wszelkich waszych rad zebym rzucila sie w wir pracy ( co robie) nie ma nocy bez lez , dopoki dzieci nie spia jestem w miare normalna lecz gdy tylko nastanie cisza w domu wracaja wspomnienia i lzy to jest silniejsze i nie da sie z tym wygrac , ale juz nie placze chodzac ulicami dalej unikam znajomych wole samotnosc w domu i moje wspomnienia stale zadaje sobie pytanie dlaczego ja? co ja zrobilam , przeciez zawsze pomagalam innym nikogo nie skrzywdzilam , Dalej twierdze choc jestem wierzaca ze Bog jest niesprawiedliwy bo odsuwa od nas najdrozsze i kochane osoby zostawiajac nas wszystkich z bolem , łzami i wspomnieniami
USMIECH NA TWARZY GDY W SERCU BÓL TO NAJTRUDNIEJSZA Z ŻYCIOWYCH RÓL ALE JA POMALUTKU SIĘ TEGO UCZĘ pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź z Cytowaniem