Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22988  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 16:32
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Mogę kopiować bo to moje.
Tutorial na pojedyncze migotki, łatwy i szybki.

1) Na scalony obrazek,robimy animację rózdzką magiczną, w miejscach gdzie chcemy by migało pojedynczo
klikamy małe kropeczki, jeżli będą większe zaznaczenia z powrotem to zaznaczenie cofamy ( Edycja)
klikamy tyle razy ile chcemy.(wszystko nam miga to znaczy że mamy wszystko dobrze).

2)Następnie >Zaznaczenia> Awansuj zaznaczenie do warstwy> klik.

3)Duplikujemy dwa razy ten obrazek, gdzie zrobiliśmy zaznacznia> Klawisz> Shift naciskamy + D, robimy tak dwa razy, mamy razem trzy obrazki.

4)Moduły dodatkowe filtr Xenofex2> Constellation.
ustawienia filtr 2 100 1 1 100 70 zaznaczamy Keep orgnal image ustawienia 45.
na pierwszy obrazek nie klikamy na Radom Seed, dopiero na drugi trzeci obrazek.

5) Każdy obrazek zapisujemy osobno w jednym folderze na pulpicie lub jak komu lepiej, ważne by nie szukać potem przy dodawaniu do animacj np; folder nazwa gify, A1 A2 A3.

Potem w AS Animation Wizard to już wiecie ustawienie Wizard na 10.
Obrazki do AS Wizard dodajemy 1 2 3 2 cztery razy t,j mamy cztery obrazki do animacji.

Jest to sposób szybki i łatwy, ładniej wychodzi niż zaznaczenia ręczne, ponieważ już nie potrzeba innych czynności, choćby takich jak posługiwanie się klawiszem przy następnych zaznaczeniach tj więcej jak jedna animacja na obrazku.

Podaję tak jak się nauczyłam może te zrzuty można poprawić a szczególnie z filtrem Xenofex 2
Jest zapotrzebowanie , więc z dużą chęcią opisałam , ale proszę wybaczyć na tym forum.
To ja się uczę,aby uczyć innych trzeba mieć wiedzę, no jak napisałam to napisałam, ale migotki super wychodzą.
Tak poklikałam różdzką po zaznaczałam gdzie chciałam, widać troszkę gdzie zaznaczyłam.
http://grafika-pomoc.eu/viewtopic.php?t=1280&start=0
__________________

Ostatnio edytowane przez jaśka 46 : 25-04-2018 o 18:27.