Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13729  
Nieprzeczytane 28-03-2024, 20:59
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 499
Domyślnie sprzątanie uważam za zakończone

tesiu, to samo myślę co napisałaś odnośnie Janka, widzę że coraz częściej pokrywają się nasze spostrzerzenia,świadczy to o tym że się nie czepiam,tylko tak jest
Dziewczyny odnośnie sprzątania itd. to je zakończyłam...w końcu sanepid nie będzie sprawdzał( haha) przecież sprzątam na bieżąco, a to przedświąteczne dotyczyło okien i zasłon.Zakupy mam bo wczoraj zrobione z moją Dorotą, jutro jadę do męża na cmentarz,dostosowuję się do wnuczki bo to ona jest teraz moim
szoferem ... brakuje mi obecności męża i nie do końca się pogodziłam z tym.
Wielkanoc będzie u córki,ona potrafi b.dobre dania przygotować, sałatki, drugi dzień Świąt ma dyżur,a ja będę w domu,wnuczka wiadomo ze swoim lubym.
Prawdopodobnie będziemy mieli piękną,letnią pogodę...spacerki będę zaliczała z moim yorczkiem Tofikiem, domownikiem do którego teraz gadam..hi Też myślę o sanatorium,albo prywatnym wyjeżdzie,ale ja tylko nad morze,bo tam klimatycznie mi najlepiej, a preferuję
Kołobrzeg to moje ukochane miasto,tam jeździłam w dzieciństwie z rodzicami,potem z dziećmi, mam tam też rodzinkę, choć już mało z tej rodzinki zostało
Bardzo żałuję że nic nie umiem wstawić bo bym się pochwaliła jakimiś fotkami bo tak jest fajniej pisać, ja wogóle lubię zdjęcia,bo to jedyne wspomnienie
lubię też fotkę osoby w profilu bo lepiej mi się
wtedy pisze z tą osobą
no to rozpisałam się
Dobrej nocki wszystkim Wam
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem