Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 20-10-2016, 09:13
Broemitrik Broemitrik jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 3
Domyślnie

Dobrze, że sobie poradziłaś, choć zachowanie Twojej mamy było naprawdę okropne. Nie chce jej tłumaczyć, ale wydaje mi się, że niektórzy rodzice czy dziadkowie boją się wyprowadzek, bo martwią się, że zostaną sami. Co z nimi będzie jak będą potrzebowali pomocy? A mogą mieć najróżniejsze problemy: ze zdrowiem, z pieniędzmi, z poruszaniem się… Moja teściowa niestety już raz wpadła w kłopoty: dała się zmanipulować przez jakieś call center ii zamówiła jakiś uzdrawiający materac za 3000 zł. Potem oczywiście miała problem ze spłacaniem go na raty, bo ma niską rentę i nie wiedziała, jak wyjść z długów. Na szczęście wspólnie udało nam się to uregulować. Więc warto pokazywać zainteresowanie, doradzać, coś razem planować i uczyć. Teraz np. zdecydowaliśmy że teściowa zamieszka z nami i co ciekawe bardzo jej się spodobał komputer i internet. Ostatnio znalazła takie poradniki oszczędzania https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady, wydrukowała sobie te strony i się do nich stosuje, bo postanowiła odłożyć trochę pieniędzy na prezent na ślub mojej córy
Odpowiedź z Cytowaniem