Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 17-06-2011, 08:24
Esia Esia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jendrek
Wszystkie portale społecznościowe w tym i facebook są także dla seniorów. Aby owocnie korzystać z tych portali trzeba zapoznać się i z regulaminem, i z możliwościami jakie poszczególne portale oferują, a także wrażeniami stałych bywalców.
No właśnie większość z was pisze, że nie bardzo wam ten portal odpowiada. Może jakiś stary bywalec by zareklamował co tam jest ciekawego i wytłumaczył "jak krowie na granicy" jak z niego korzystać, albo inaczej jakie daje możliwości, co tam jest innego?
Ja nie ma jeszcze konta na FC, ale chciałabym sobie założyć. Dopiero od niedawna mam internet i czas, żeby sobie pobuszować w sieci, dlatego dopiero wgryzam się w te tematy. Na Naszej Klasie też nie mam konta, ale nie wiem czy jest sens teraz zakładać, ten portal służył chyba tylko po to żeby odnaleźć dawnych znajomych. My się spotykamy klasowo regularnie, więc jakoś nie mam potrzeby się tam rejestrować. Poza tym jak już ktoś napisał, przedstawiamy się tam z imienia i nazwiska i podajemy dużo informacji o sobie, zawsze może ktoś chcieć to wykorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem