Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20023  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 20:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=wuere'le][
Cytat:
I]"Alibaba i czterdziestu będą za odwołaniem wilczka, bo namieszał". [/i]
A może o to właśnie chodziło.
Zastanawiam się tylko kiedy zacznie się jakaś afera z tym świętszym od papieża ministrem od sprawiedliwości.On tam przecież też został spuszczony w ramach awansu.
Nie wiem czy sie da złapać na aferke. Ma niezłą obstwę i ten [jednak] atut, że jest spoza prawniczych gangów. zaden nie pod go do ichniej komisji etyki, czy wykluczy ze związku.
Jak sie nie wpłacze w zagwozdki typu ideolo, to może podkręcic to co zostawił Kwiatkowski, który pilnuje bałaganu w sejmie.
Cytat:
Mnie jednak dziś interesuje, co ma do powiedzenia orędownik Orbana, który chciał nam Budapeszt z Warszawiy robić.
Na Węgrzech protesty przeciw Orbanowi i jego polityce. Węgrzy przyrównują to do autobusu, który pędzi do przepaści i tylko kierowca Orban wie gdzie wyskoczyć.
No i mamy tu naszego pełnego nienawiści prezia od Hofmana i innych czopików.
Co on chciał Polsce zgotować?
Szkalujesz biednego i doswiadczonego przez los i Tuska do spółki z Komorowskim, Merkel i Putina człowieka. Jaka nienawiść? Bój się Boga. Każdego! On chciał jedynie dobrze każdemu i pójść na rękę. ZBAWICIEL przecie, a Ty imię ZBAWCY kalisz!
Madziary to dziki naród od Hunów sie wywodzący to sie na Orbanie nie poznały. Tak jak Ty na prezesie.
Mam ci przypomniec kto nienawiść uprzemysłowil?
Odpowiedź z Cytowaniem