Wyświetl Pojedyńczy Post
  #355  
Nieprzeczytane 29-05-2014, 23:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Witaj Anieliczko ! To miłe że nawet wbrew własnym przewidywaniom znajdujesz czas i możliwości dotarcia do nas czyli Miodowa...zaglądki tym cenniejsze gdy reszta - jak to wśród bajkowych murzynków jeden po drugim znika...W tym sposobie bycia mam największe zastrzezenia do...siebie.
A propos nastrojów : Omeczko! W poprzedni czwartek nawet niezawodny krasnal musiał opuścić nasze towarzystwo na rzecz medyka od spraw... kolejnych (!). Hm...W tej chwili w tv mówią o nagminnie tolerowanych błędach lekarskich zarówno fachowych jak i farmaceutycznych. No cóż...ja wiedziona instynktem samozachowawczym postawiłam na sprawdzoną rutynę co niestety powoduje dłuższy czas oczekiwania...Obym miała rację...
Ojojoj! Chyba późna godzina sprawia że zaczynam filozofować. ŚPIJCIE SMACZNIE I ZDROWO ! (do obrazków nadal nie dotarłam...)Komu trudności nie sprawia (a jak widać wszystkim oprócz mnie) proponuję dokleić nam i sobie piękną dobranockę...
Mireczko - gratuluję hartu ... ciała i ducha !
...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.