Wątek: Narkotyki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #31  
Nieprzeczytane 29-07-2010, 14:28
DiscoveryChannel DiscoveryChannel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 3
Domyślnie Ech ..

Gdy tak czytam ten wątek to nie potrafie zrozumieć, czemu tak bardzo chcecie pomagać osobom "uzależnionym". Czemu nie dociera do was, że oni często pomocy takiej nie potrzebują i nie chcą. Sam mam stały kontakt z jak to nazywacie "narkotykami" ( tu też śmieszna sprawa, że tak naprawdę wszycy jesteście narkomanami, bo przecież papieros czy kieliszek wódki to nic innego jak narkotyk) i nie czuje, żeby moje życie było przez to gorsze. Oczywiście nie mówię tu o tak ciężkich środkach jak heroina, czy wspomniana morfina, ale to tak naprawdę tylko jeden z wielu rodzaji używek. Większość nie uzależnia i jest w miarę bezpieczna, jeśli korzysta z nich się z głową. Czemu w tym społeczeństwie nie może się zrodzić świadomość, że narkotyki to nie jest największe zło, ale coś dla ludzi.
Dzięki nim człowiek potrafi więcej zrozumieć z otaczającego świata, poczuć piękno i przy tym normalnie żyć.
Ja pomimo częstego kontaktu z narkotykami, nie znalazłem się w rynsztoku, a na studiach i nie mam żadnych problemów w nauce, ani ze zdrowiem.
Wiadomo, że zaczynać tą przygodę trzeba w dojrzałym wieku, ale naprawdę wszystko jest dla ludzi.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że może zburze choć jeden stereotyp "narkomana".
Odpowiedź z Cytowaniem