Wyświetl Pojedyńczy Post
  #116  
Nieprzeczytane 23-01-2013, 16:04
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Przepraszam na wstępie Lilę, że zablokowałem Ci wątek. Przepraszam Cię. Podziwiam Cię za Twój upór.
Znałem wielu ubeków, którzy spiwszy się, czepiali się ciągle płotu, wyraźnie musieli mieć podporę moralną dla swoich niecnych czynów. Byli moimi sąsiadami. Często ja wiedziałem Who is Who. Oni myśleli, że ludzie nie wiedzą. A i teraz mają podporę w redaktorach Onetu - wiadomości. Dla przykładu - "ujawniono termin pogrzebu ś.p. Pani Kaczyńskiej". Niby nic a jednak. Stado padlinożerców na postach tegoż blogu, niektórzy mówią, że zarządzanego przez chytruska liska, był taki nie tylko w bajkach ale i jest, skandują jednym głosem - robią nawet ze śmierci tajemnicę. PIS jest taki pokrętny, że wszędzie maskuje swoje prawdziwe oblicze. Nawet wobec śmierci. Zmarła bliska komuś osoba. Wielu z was ma sytuację że ktoś umiera. Czy od razu informujemy świat o tym. Przecież trzeba ustalić z rodziną, z urzędami ten termin, co i jak. Nikt nie wie co będzie a ma
tak jak Platforma - głosić na przyszłość, że będzie lepiej. Nie każdy jest tak wieszczotwórczy jak PO.
O mowie nienawiści nawet wyszła książka "Przemysł pogardy", często też tytuowana z potocznym przeinaczeniem "Przemysł nienawiści". Ponoć autor nazbierał materiał na cztery tomy. Wyszedł na razie tylko jeden. Jakoś nie spotkałem tej książki w księgarniach. Podejrzewam, że i księgarze się boją, ale jest to tylko domysł.
Niby jedno słowo - "ujawniono" a nie "ustalono"... i tak w wielu mediach, szczególnie TVN manipuluje się słowami wywołując tę mowę nienawiści czyli pogardy. Jak ktoś jest inteligentny, a niestety, jest to rzadka przypadłość, zauważy dziennie setki takich manipulacji słowem. Zresztą daleko szukać. Wystarczy spojrzeć na agentów ubeckich, którzy w podzięce za zachowane przez Platformę emerytury, psioczą na PIS jak mogą, nie
bacząc na swoją zezwierzęconą retorykę. Przypomnę, że ubecy mają prawa nabyte, inni już nie. Niektórzy przekonają się, jak temat już ich będzie dotyczył. Przypomnę też zamach na rząd Olszewskiego jak i psioczenie na rządy Kaczyńskiego. Wszystko to w obawie przed ujawnieniem hien cmentarnych naszego narodu i odebraniu im przywilejów. Szczególnie oberwało się za uczciwość panu Macierewiczowi. Ktoś kiedyś powiedział -
"Polacy srają we własne gniazdo" - ileż w tym prawdy co tragedii.
Widzę, że ta przypadłość nie minęła ubekom i na emeryturze. Bóg dał im jeszcze pożyć, czas na naprawę. Żeby to zrozumieć, trzeba jednak być człowiekiem. Kiedyś ktoś nazwał okrutnego mordercę - bydlakiem. W obronie tegoż stanął nie kto inny jak prof. Filar. To jak, panie profesorze, nazwać człowieka, który jest gorszy od bydlaka.
I tak potykamy się o wiele kruczków słownych nawet nie wiedząc , że nasz mózg karmiony jest kłamstwami.
I występujemy przeciwko sprzymierzeńcom. Napisałem kiedyś na swoim blogu, że zło przyjdzie a my sami mu otworzymy zamki.
Na szczęście wiele osób już to zrozumiało. Nie patrzcie na sondaże - one są robione pod lub w urzędach.
Powracając do głównego kłamstwa. Polaków bezrobotnych jest ponad 4 miliony czyli ponad 20 %. Weźmy pod uwagę, że jak by te dwa miliony powróciło, to by nie dostali pracy, bo jej nie ma. Jakby Polacy pracowali za dwa razy większą pensję to i ZUS i NFZ by były bogate. A i popyt wewnętrzny by uruchomił gospodarkę. W tej chwili większość pracuje jak niewolnicy a pieniądze gdzieś znikają. To państwo jest tragicznie zarządzane. I czy myślisz ubeku, jak ludziom puszczą nerwy to wystarczy ci pistolet. W czasie rewolucji francuskiej tysiące zginęło po to, aby tylko żywcem rozszarpać króla. Daleko szukać, Husajn, Kadafi, a będzie Asad. Wcześniej Czaucesku.
Historia lubi się powtarzać, oj lubi. Tylko niektórzy z was nie potrafią wyciągać z tego wniosku.
Znów będzie cytowanie Barrego hi... hi... hi....
A co mnie cieszy w tym kraju.... a no, że zostałem klasykiem. Jak zauważyliście drodzy post-użytkownicy, ludzie cytują mnie.
Proszę o zrozumienie, poprzez cytowanie robią mi niedźwiedzią przysługę. Niech tego nie robią. Proszę o to ich.
Najlepszym premierem by był Jarosław Kaczyński. Pomagać w ministerstwach powinni: panie i panowie z PIS. A ubekom dać emerytury 600 zł i niech zobaczą, jak to dobrze. Niektórzy powinni dostać dożywocie za nadgorliwość w tępieniu ludzi. Za czucie się bogami podczas gdy byli nikim.
Kiedyś kolega mi powiedział - dać komuchom popracować, to będzie dla nich największa kara. Ja mówię - dać ubekom 600 zł.
p.s. Słowo ubek jest nazwaniem ludzi, którzy z racji funkcji etatowej lub społecznej szkodzili innym i czuli się bezkarnie w swoim sadyzmie. Nie wszyscy tak postępowali więc ten wpis ich nie dotyczy.
Odpowiedź z Cytowaniem