menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-03-2016, 17:58
pettardda pettardda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 42
Domyślnie Fotograf na ślub

Miejscowość: Warszawa   Rodzaj ogłoszenia: Kupię   Cena: do uzgodnienia   Ogłoszenie aktualne do dnia: do odwołania   

Szukacie dobrego fotografa ? Jeśli tak to polecam fotograf na ślub w Warszawie, sprawdzony, rzetelny fotograf !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-04-2020, 13:12
ymueller ymueller jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Ostatnio zacząłem korzystać z portalu ogłoszeniowego https://zleca.pl/cenniki/fotografia, gdzie można znaleźć osoby potrzebujące usług z osobami, które dane usługi mogą wykonać. Warto sprawdzić dostępne usługi fotografa, lub zamieść własne ogłoszenie wraz z cennikiem, aby zwiększyć swoje zasięgi w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-08-2020, 13:37
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

A kto jest Wam bardziej potrzebny - ktoś super, czy ktoś ze średniej półki? Bo jeśli super, to ja bym powiedziała, że fotograf ślubny Katowice Marcin Orzołek się sprawdzi, ale ze względu na to, że jest tak popularny, może się okazać, że niestety, ale ma bardzo napięty grafik. Dlatego po prostu to sprawdźcie, ok? Na pewno się z Wam skontaktuje tego samego dnia, albo następnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-02-2021, 20:50
lenka93 lenka93 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Bulowice
Posty: 3
Domyślnie

Jak wybierać fotografa ślubnego to tylko najlepszego, i tu zdecydowanie wybór jest jeden
Fotograf Ślubny Kraków Dawid Mitoraj, miałam okazje być na ślubie który fotografował u znajomej, teraz razem z narzeczonym wybraliśmy go. Cena/Jakość rewelacja, super kontakt.
Mamy do niego niedaleko ale z tego co wiem to pracuje w całym kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 25-05-2022, 22:04
martakrupa martakrupa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 12
Domyślnie

Wszystkie kwestie związane z organizacją wesela są ważne. Wiele par natomiast nie przykłada odpowiednio dużo uwagi do wyboru fotografa. Jest to na tyle dziwne ponieważ zdjęcia jakie wykona pozostaną z nami na długie lata. Nie wyobrażam sobie żeby miał je robić ktoś z małym doświadczeniem, a co gorsza bez. Niestety takie oferty też znajdziemy na lokalnych portalach i należy ich unikać jak ognia. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości to warto spojrzeć tutaj - https://www.weselezklasa.pl/fotograf-slubny,37/ ponieważ znajdziemy tylko legalnie działające studia. To bardzo ważna informacja gdyż mamy do czynienia z doświadczonymi profesjonalistami, którzy biorą sprawy na poważnie. Poza tym możemy spojrzeć na opinie i to też ułatwi wytypowanie kilku pozycji wartych uwagi. Pamiętajmy by spojrzeć na portfolio danego fotografa, dużo mówi o poziomie umiejętności oraz stylu fotografowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-10-2022, 16:49
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Też się nad tym zastanawiam, kto mi pomoże i jak to ma wyglądać. Zainteresowała mnie wstępnie fotografia ślubna Trójmiasto https://www.martasulkowska.pl/oferta...miasto-gdynia/ i mam nadzieję, że uda mi się dojść z nimi do porozumienia. Ważne jednak jest dla mnie także i to, jakie działania mogę sama podjąć. Jak szukać kogoś do zdjęć? Właśnie to dla mnie jest kluczowe, dlatego proszę o wskazówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Tort na ślub wnuczki adka Kuchnia, kulinaria 12 16-02-2022 18:59
Ślub z Niemcem tiki Prawo rodzinne 5 30-04-2019 22:33
ślub jednostronny w kościele tomek.moat Społeczeństwo 1 09-11-2015 14:27
Fotograf ślubny na terenie Warszawy gondzio Różności 0 15-05-2014 11:24
Hugh Hefner bierze ślub - komentarze matti Ogólny 0 28-12-2010 17:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.