menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5241  
Nieprzeczytane 26-05-2019, 16:59
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Witam i pozdrawiam serdecznie Wszystkie Mamy, niech dzisiaj Wszystkie doświadczą miłych gestów miłości, wdzięczności i pamięci...od swoich dzieci.

american express atm locator

Miłego popołudnia życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5242  
Nieprzeczytane 27-05-2019, 06:26
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Witam w "Witam" - ciepło i serdecznie.
Kto może - zagląda i pisze, dlatego cieszy każda obecność na wątku. Aniu...Beniu... witajcie...
Ubiegły tydzień spędzony z wnukami był bardzo intensywny, rozpoczynający się też zapowiada się pracowicie. Nic to - dam radę, bo nie może być inaczej.
Pogoda - po okresie ulewnych deszczy - pewnie już się ustabilizuje. Czeka mnie pranie (lubię wywiesić w ogrodzie a nie w łazience, czy na strychu), koszenie i dwie wizyty lekarskie. No i dwa wyjścia do centrum...
Chorym - zdrowia, odpoczywającym - dobrej pogody, a zapracowanym - oddechu.
Pozdrawiam... Buźka...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5243  
Nieprzeczytane 27-05-2019, 18:13
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie

Witam serdecznie wszystkich na wątkuPozdrawiam goraco z deszczowego Berlina

__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5244  
Nieprzeczytane 27-05-2019, 18:46
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam

WITAM KOCHANE DUSZKI!
Przepraszam,ze dopiero teraz pisze,ale nie mam laptopa,a z internetem tez jest problem.Jestesmy w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowosci Prawdowo,ok 1km od Mikolajek.Pogoda jest dobra,a gospodyni gotuje wybornie.Jest milo.
Dziekuje Wsxydykim i zycze dobrych dni
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5245  
Nieprzeczytane 28-05-2019, 06:30
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Witam na progu kolejnego dnia... WSZYSTKICH - obecnych i nieobecnych...
Jagódko... Marysiu... Miło Was widzieć.
Jagódko...u mnie też zapowiada się na deszcz... po trzech dniach pięknej, słonecznej pogody znowu wyszły chmury i pewnie popada. Dobrze chociaż, że wczoraj wykosiłam trawę w ogrodzie... będzie na jakiś czas spokój.
Marysiu... odpoczywaj... łap promienie słoneczne... baw się dobrze... i wracaj szczęśliwie. Będziemy na Ciebie cierpliwie czekać.
Pozdrawiam... Dobrego dnia...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5246  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 06:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Przyszłam powitać Was na progu nowego dnia, jednak wątek - jak widać - świeci pustkami... rzucę więc swoje WITAM w internetową przestrzeń i też zamilknę.... Sama z sobą nie będę gadać.
Do miłego zobaczenia.... mam nadzieję.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5247  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 09:22
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Witam :)

Izabelko nawet nie Wiesz jak mi się przykro zrobiło gdy przeczytałam to co piszesz....
Jestem jestem abyś miała z kim popisać...mam nadzieje że inni nasi bywalcy zajrzą do nas choć na chwilkę
Dzisiaj Berlin kąpie się w słonku jest piękny ranek.
Omiotę nasze mieszkanie i jedziemy na dłuższy spacer....Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich żzzzycząś zdrówka i dobrego samopoczucia.
A naszej Marysi życzę cudownych dni na Mazurach i takich radosnych i bez bóluMaysiu ciesz się każdą chwilą bez trosk.

zdjęcie z netu

__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5248  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 22:09
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam

Dobry wieczor!
Hura,udalo sie.Zalogowalam sie.
Izo,tak mi przykro,ze czijesz sie samotna na watku
Wracam do domu,w piatek rano wyruszamy do domu.
Mam nadzieje,ze wtedy sytuacja sie poprawi.
Zycze dobrej nocy.
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5249  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 23:07
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Dobry wieczór kochani, ja przygotowuję się do wyjazdu, o czym wcześniej pisałam. Wrócę dopiero 9 czerwca, a tymczasem, od jutra mam malowanie części mieszkania (miało to być później, ale pan zmienił termin, bo wyjeżdża do pracy za granicę). Zaskoczona, musiałam się zgodzić, będzie przychodził po pracy...a ja będę miała tylko popołudnie w sobotę żeby trochę uporządkować, bo w niedzielę o świcie wyjeżdżam. Przepraszam za moją dłuższą nieobecność w Waszym miłym gronie. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5250  
Nieprzeczytane 30-05-2019, 07:03
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Witam w "Witam".
I jak Was nie lubić i nie zaglądnąć. No jak??? Było mi smutno, bo nie lubię gadać sama z sobą, ale jak pojawiłyście się, od razu zrobiło się radośniej i... przytulniej. Więc jestem...
Jagódko....u mnie też pogoda względna... po okresowych opadach - zaświeciło słońce. Od razu chce się żyć i w duszy gra.
Marysiu...za dobranockę dziękuję... czekam na Twój powrót... razem będzie raźniej.
Aniu... współczuję bałaganu w trakcie malowania.... mnie też to czeka... 4 pokoje i łazienka...brrr... jak pomyślę - już mam ciarki i odwlekam w nieskończoność. Przyjemności na wyjeździe. Wracaj do nas zadowolona. I wypoczęta.
P o z d r a w i a m.... Radosnego dnia WSZYSTKIM życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5251  
Nieprzeczytane 31-05-2019, 15:24
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Witam wszystkich serdecznie:))

Witam i pozdrawiam jak ktoś tu zajrzy....kochani słonko uciekło jest pochmurny dzień....aby się nie zanudzić upiekłam pyszne bułeczki .
Nawet się nie spodziewałam że będa takie smaczne.Łatwe w robocie ....ale musza swoje dwa razy rosnąć.
Teraz czekamy na nasza gospodynie....
Zdjęcie jest z netu,,,ale mniej więcej tak moje wyglądają.....
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5252  
Nieprzeczytane 31-05-2019, 20:15
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie Witam....

A na Podkarpaciu piękne słońce świeciło i był cudowny dzień. Lubię takie dni... nienachalne, przed weekendowe, spokojne. Oby takich było więcej.
Jagódko... pięknie wyglądają te bułeczki... mają jakieś nadzienie, czy są bez. Narobiłaś mi smaku... może się w tygodniu skuszę i coś upiekę - jakieś rogaliki lub drożdżówki. Mniam... mniam...
Też czekam na Marysię... Z niecierpliwością.
Pozdrawiam... Miłego wieczoru i spokojnej, przespanej nocki.
Buziaki....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5253  
Nieprzeczytane 31-05-2019, 20:33
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

[i]Dobry wieczór!
Jestem już w domu.
Kto tak myśli ma rację-wszędzie dobrze .ale w domu najlepiej.
Pobyt na Mazurach był udany.Pogoda dopisywała.Jedzenie było świetne.Gopodyni codziennie serwowała coś innego,ale zawsze wszystko było smaczne,a gospodarze mili i sympatyczni.Zwiedziliśmy mnóstwo rzeczy,ale o tym napiszę pożniej.
Izo i Jagódko jest mi niezmiernie miło,że o mnie pamiętacie.
Jestem trochę zmęczona,więc dzisiaj życzę wam miłego wieczoru i kolorowych snów![/I]

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5254  
Nieprzeczytane 01-06-2019, 12:21
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Nie udało mi się rano wejsc na wątek.W domu tyle prac-sprzątanie ,pranie,zakupy i ogródek.Powoli ,ale jakoś dam sobie radę.
Na Mazurach było ciekawie,popłynęliśmy kanałem elbląskim(takie pochylnie i jazda po trawie-to chyba jedyne takie miejsce w Polsce),popływalismy stateczkiem po jeziorze Śniardwy,zwiedziliśmy z przewodnikiem "Wilczy szaniec(kwatera Hitlera w czasie wojny),odwiedziliśmy piękny kościól w Śiętej Lipce,uslyszeliśmy ciekawe opowiesci oglądając największą w Polsce wystawę figur gipsowych.Pojechalkismy do Lesciczówki Pranie(tm tworzył K.I. Galczyński i zwiedziliśmy kilka palaców na terenie Mazur.
Wyjazd był udany i niezapomniany.
Może ktoś jeszcze tutaj zajrzy i przeczyta moje wieści.A teraz życzę miłej soboty i niedzieli


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5255  
Nieprzeczytane 01-06-2019, 13:20
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 771
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariag2
Dzień dobry!
Nie udało mi się rano wejsc na wątek.W domu tyle prac-sprzątanie ,pranie,zakupy i ogródek.Powoli ,ale jakoś dam sobie radę.
Na Mazurach było ciekawie,popłynęliśmy kanałem elbląskim(takie pochylnie i jazda po trawie-to chyba jedyne takie miejsce w Polsce),popływalismy stateczkiem po jeziorze Śniardwy,zwiedziliśmy z przewodnikiem "Wilczy szaniec(kwatera Hitlera w czasie wojny),odwiedziliśmy piękny kościól w Śiętej Lipce,uslyszeliśmy ciekawe opowiesci oglądając największą w Polsce wystawę figur gipsowych.Pojechalkismy do Lesciczówki Pranie(tm tworzył K.I. Galczyński i zwiedziliśmy kilka palaców na terenie Mazur.Wyjazd był udany i niezapomniany.
Może ktoś jeszcze tutaj zajrzy i przeczyta moje wieści.A teraz życzę miłej soboty i niedzieli.

Marysiu, Witam!
Jesteś już w domku. Po ciekawych "wojażach". Widać, piszesz, że miałaś dużo miłych wrażeń. Najważniejsze:
jak teraz się czujesz po tym szpitalu rehabilitacyjnym w Jantarze???
Nawdychałaś się tam jodu?.
Na Mazurach byłaś tydzień, o ile dobrze liczę. Miałaś tam super, tylko pewnie za krótko? . Znam tamte strony. Byłem na wczasach w Olecku. Nasi chłopcy byli wtedy jeszcze bardzo mali. Z wycieczek wtedy, to zapamiętałem kanał Augustowski. O, jeszcze klasztor na wyspie - chyba Kamedułów? Tam Papież przebywał podczas pobytu w Polsce? Kanału Elbląskiego nigdy nie poznałem, nie płynąłem nim. Choć to tak blisko od nas. Muszę się wybrać kiedyś, (za życia ) z Edytką.
Marysiu, to powspominaj jeszcze, opisz więcej.
U mnie nic nowego, stara bieda. Ze zdrowiem jakby lepiej. Edytce też sie poprawiło. Jesteśmy aktualnie na "ranczo". Ona kosi trawki, przycina krzewy, teraz zaczyna malowanie płotka. Ja czytam, piszę coś from time to time. Bo mam laptopa ze sobą. Mam też internet, mobilny. Dokupiłem taki o nazwie Aero2. Troszkę ma małą szybkość, tylko 5Mb/s, ale za to b.tani. Wystarczy.
Pojutrze wracamy, bo Edytka ma lekarza.
Pozdrawiam Cię jak zwykle bardzo serdecznie.
I Panie - uczestniczki tego wątku.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 01-06-2019 o 14:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5256  
Nieprzeczytane 01-06-2019, 13:47
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Witam w "Witam" WSZYSTKICH, a zwłaszcza Marysię i Stefana, którzy dziś zawitali na wątku. Od razu zrobiło się miło i serdecznie.
Marysiu... cieszę się, że jesteś zadowolona z wyprawy na Mazury...i tak dużo zwiedziłaś. Chyba zdrowie Ci dopisuje... z czego się bardzo cieszę.
Stefanie... wypoczywaj na ranczo...Bardzo pracowita jest Twoja małżonka, skoro kosi, modeluje krzewy i maluje płotki. Pozdrów Ją od nas. Też zaraz wychodzę przed dom do ogrodu i będę słuchać śpiewu ptaków... Sporo ich gniazduje w moim lesie i w zaroślach.
Pozdrawiam... Do miłego...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5257  
Nieprzeczytane 01-06-2019, 21:47
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Szczególnie miło witam Ize i Stefana.
Masz racje IZO-zadowolona jestem z tego wyjazdu.Troche odpoczełam,troche zwiedziłam.Ja tez podziwiam żonę Stefana.Naprawde musi sie dobrze czuc,ze może tak pracować.Cieszę sie,że Stefan i jego małzonka czują sie dobrze i miło spędzają czas na ranczo.
Stefanie-tak w szpitalu byłam 3 tygodnie a na Mazurach ,tydzień.Rehabilitacja była dobra,tylko niestety ja przybyłam tam za pózno.Operację kolana miałam w czerwcu u.r,więc minął już prawie rok.Troche moja noga jest sprawniejsza,lecz teraz dalej sama muszę o nia dbać.Mogłam tam być 6 tygodni,ale wtedy nici z mojego wyjazdu na Mazury.Jednak Jantar będę miło wspominac.Chodziłam prawie codziennie nad wode,zbierałam tez bursztyny(mysle,ze na nalewke zebrałam).Teraz musze jakoś wytrzymać do września ,bo wtedy mam miec kolejną operacje(zwiazana z Parkinsonem).
Moze o wrażeniach z Mazur napisze jutro,bo nie chcę Was przynudzac.
Dziękuję IZO,STEFANIE za miłe słowa za miłe przywitanie..
Dobrej nocy

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5258  
Nieprzeczytane 02-06-2019, 08:25
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Marysia życzyła nam dobrej nocy.... ja, życzę dobrego dnia. Niech ta niedziela upłynie wszystkim miło i radośnie a szczęście zawita w każdy kątek.
U mnie - pomimo wczesnej pory dnia - słonecznie i ciepło... w południe pewnie będzie upał. Wprawdzie prognozują na Podkarpaciu przelotne burze z gradem, ale mam nadzieję, że mój rejon ominą. Mam zaplanowanego na popołudnie rodzinnego grilla i nie chciałabym jakichś atrakcji z burzą.
Pozdrawiam....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5259  
Nieprzeczytane 02-06-2019, 14:37
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Przed chwilą tak wiele napisalam i wszystko mi zniklo .Nie mam siły pisać jeszcze raz to samo.Napiszę to pozniej.Cieszę się,że iZA powitała wątek.Co się dzieje,ze prawie nikt na wątku nie piszę.
U mnie cudowne słonce ,wiec siedzę w ogródku.
Życzę wszystkim miłego dnia

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5260  
Nieprzeczytane 02-06-2019, 20:51
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Izo,cieszę się,że jestes zawsze ze mną ,przy mnie.
Dzisiaj było pięknie.Byłam w ogródku i poszłam na spacer.Cudny dzień.
Na Mazurach tez było pięknie.Deszcz padał ,ale wtedy ,gdy byliśmy w domu.Takie mieliśmy szczęście.
Stefanie-warto pojechać statkiem po trawie.To niesamowite,tym bardziej ,że to jedyne takie wydarzenie w Polsce.Więc ,jeśli masz siły jedz z małżonką.Nie będziecie żałowali.Warto też z przewodnikiem pochodzic wsród ruin kwatery Hitlera.Warto też odwiedzić zamki w Reszlu,W mieście Ryn i Szczytnie.Niesamowite były też odwiedziny w mazurskiej chacie(swietnie odrestaurowanej)i w lesniczówce Pranie.To miejsce ,gdzie tworzył K.I.Gałczynski.To cudowne i urokliwe miejsce.
Było jeszcze kilka innych atrakcji,ale może opiszę je innym razem.
Teraz życzę Wszystkim miłej nocy!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 09:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 16:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 22:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 15:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.