menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 09:27
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Jak minął dzień cz.III


Zgodnie ze zwyczajem otwieram 3 część tego wątku.Jolitko,ja też chciałam wysłać wiadomość do Kundzi i nic.Może to zakłócenia z powodu nawałnic.Jak coś to zawsze możesz kliknąć na gg,że mam coś zrobić.
  #2  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 09:30
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie minął kolejny dzień

kwiatek.gifna szczęście bóle kręgosłupa ustąpiły i jestem znów sprawna.Miłe uczucie!!Paprykę zamarynowałam,sok z pomidorów zrobiłam na 4 kolejne dni diety.Dzisiaj wybieram się do sklepu po nową komórkę,bo stara juz mocno szwankuje.Wszystkim życzę miłego dnia.
  #3  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 09:44
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie A ja miałam parszywy dzień

i jestem zgnębiona. Pan dochtor powiedzieli, że mnie nie będą leczyli, bo nie słucham. Mam dawkować komputra, bo on o żadnych tytanowych kościotrupach nie słyszeli!!! I mam siedzieć maksimum godzinkę naraz.
I mam się nie mądrzyć, bo jak zobaczę listę do rehabilitanta, to mi oko zbieleje. Zbielało - może w grudniu, może kiedyś tam po południu, dziś na pewno nie!

Kogo odstrzelić? I czym?!!!
  #4  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 09:49
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Nikuś

Jestem,skrzynkę nie mam zapełnioną ,więc nie wiem co się dzieje,mnie poszła wczoraj tylko jedna wiadomość,,reszta nie,myślałam ,że senioritki mają pełne skrzynki,a tu ogółny problem.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 09:49
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

No nie martw sie ja mam to samo.Pisalam,ze do rehabilitanta dostalam się dopiero na styczeń,ale czekam na moje kochane dziecko/jest na urlopie w Zakopanem/może troszke kasy gdzieś mu zbiegnie i pryatnie mamusie posle na rehabilitacje .A lekarzy należży słuchac i wlaśnie robie przerwe.Ide po warzywka i bede jakies żarełko pichcić,potem spacerek i zajrzę po obiadku.Pozdrawiam i milego dnia zycze Alusiu.4.gif
  #6  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 09:54
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Anielko,

miłego pichcenia
Ja się pogimnastykuję przy sprzątanku i też na mały spacerek.
Ale jestem zła może mi przejdzie.
  #7  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 12:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech To jest nas więcej ...............

mnie kręgosłup boli jak diabli ......... przez ostatnie dni łykam proszki przeciwbólowe ......... przejdzie na dzieci /odpukać/.
  #8  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 12:29
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Anielko i Basiu

Szkoda ,że mieszkacie tak daleko ode mnie,bo bym was wzięła na zabiegi od razu,i za darmo.Mam taki przywilej że tak ja jak i moja rodzina i kogo polecę byle nie więcej jak dwie osoby w miesiącu ,mają cały wybór zabiegów.No może z wyjątkiem kąpieli,bo tego jeszcze nie wprowadzili.A człowiek tego nie docenia,i nie korzysta tyle ile by mógł.Bardziej dzieci z tego korzystają jak ja.Dopiero jak mnie całkiem połamie jak w tym tygodniu,to idę .Najwspanialsza to krioterapia,najszybciej pomaga.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #9  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 12:36
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Kundziu! Jadę to Tarnowa!!!Skrzynkę opróżniłam na maksa na wszelki wypadek.Wyzerowałam wszystko,może teraz coś do mnie dojdzie.
  #10  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 12:38
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Alinko-ja często bywam na forum,ale staram sie siedzieć góra 20 min,potem coś sprzątnę,wyjdę na zakupy itd. a potem znów.Wystarczy tez 10 minut przerywnik gimnastyczny.Kręgosłup nie lubi monotonii.Mnie bolał ,bo siedziałam w autku długo i przy stołach rodzinnych.
  #11  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 12:46
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

A mnie najbardziej zaszkodziło miękkie łoże podczas ostatniego wyjazdu.Spię na specjalnie zrobionym,dechy pokryte tylko cienką pianką,i żadnych poduszek,wałek pod kark,lub zwinięty jasiek.W pracy też chodzę co chwilę,bo bym te 12 godzin nie wytrzymała.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #12  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 15:18
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Kundzia

gimnastyka zawsze pomaga,aby ostroznie,z wyczuciem
  #13  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 16:48
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

U mnie tez dzien do ..lepiej niemowic. Cala noc nie spalam , mojemu Jaskowi nasilily sie bardzi bole.Ma dne moczowa.Dziadostow takie.Rano chcialam sie dostac do reumatologa niestety za trzy miesiace.Prywatnie przyjeli od razu.Ma leki bedzie zyl.Corka przywiozla mi papryke czerwona. Do tej pory marynowalam.Zima bedzie dobra wyzerka.

__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #14  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 17:12
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Mnie dzisiaj w swoje czułe ramiona wzięło lenistwo.Miałam tyle zaplanowanych rzeczy do zrobienia.Usiadłam przy komputerze.Przejrzałam wiadomości ze świata i kraju,a potem zamiast zająć się czymś pożytecznym,rozpoczęłam naukę:robiłam pierwszy raz pps.Jeszcze tylko mam problem z wstawieniem muzyki by utwór był w całości przez cała prezentację.
Teraz zajrzałam tu do przyjaciół by wypić z wami dobra kawę.
  #15  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 17:16
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Jestem pełna podziwu dla Ciebie Honorko.Ja ugotowalam tylko kapusniaczek z włoskiej kapustki,bylam w parku nad morzem/bo taki mam w Brzeżnie/,a terz to nawet palcem w bucie nie chce mi sie ruszac.Pozdrawiam i odpocznij w końcu.Wiesz jest takie powiedzenie,że roboty nikt nie przerobił itd...__Gal63.gifJeszcze w wannie z chłodna wodą moge poleżeć.
  #16  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 17:31
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

A ja byłam na rekonesansie w miejscu planowanej schadzki 14.09...Wywiad był połączony z degustacją, ale koszty poniósł Tusiek z racji swego święta.M. miejsce podobało się, a jedzenie...- po moim trudno znależć konkurenta...(niestety...a chciałabym...oj chciałabym...spotkania 3.gif)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 17:42
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie U p a l

kapiel w baseni e , picie wody min eralnej ,kapiel w basenie - gotowanie obiadu/chlodnik i makaron z czarnymi jagodami lub jak kto woli borowkami ze smietana i cukrem - pychota/, kapiel ... , w ba... itd
Nie wychodze dzisiaj z kostiumu kapielowego - wysycha w mig .Nawet w takim"stroju" gotowalam obiad.
Teraz ide pod ukochana pergole na schlodzonego browarka

__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #18  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 17:50
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Jolitko najważniejsze,ze nie truja ,a tak chyba jest skoro sie do nas odzywasz.Ciesze sie,ze miejsce sie Tobie podoba.To biedny Tusio tez pewnie nie zadowolony z jedzonka.I to w dniu urodzin częstujesz go takim jedzonkiem.Pozdrawiam Ciebie,Mamusie no i oczywiście Tusia.geburtstag6.gifTa myszka to dla Tusia,mam nadzieje ,ze taka w szampanie bedzie mu dniu urodzim smakowala.
  #19  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 18:19
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie dementi

Anielko - jedzonko było dobre - a że M. conieco rozpuszczona to c"est la vie...Tusio miał tylko zastrzeżenia do rachunku (wcale nie duży!), ale tacy są mężczyźni - dla domu żałują...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #20  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 18:32
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Jolito to dla Tusia



przeciez on tez czlonek naszej klubowej spolecznosci!!!
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet…" - komentarze Elżbieta V Ogólny 37 10-03-2012 09:10
Dzień Dziadka Anonymous Jestem babcią, jestem dziadkiem 10 16-01-2010 18:54
Straszny dzień Malgorzata 50 Różności - wątki archiwalne 17 02-04-2008 10:36
jak minął dzień cz. II Nika Różności - wątki archiwalne 500 23-08-2007 09:22
Jak minął dzień? Nika Różności - wątki archiwalne 507 06-07-2007 15:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.