menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3001  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 05:41
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Dzień dobry
Witam miłą nowicjuszkę i pozostałych gości, którzy wkrótce przyjdą na poranną porcję kawy. Miła eladand pobiła mnie na głowę z otwarciem baru. Twierdzisz, ze nic nie umiesz tu aż roi sie od takich co nic nie umieli i ja do nich tez należę oczywiście jeszcze niewiele imię ale też staram się pomagać tym nowym. Pytaj co chcesz wiedzieć a postaram się pomóc. Miłego, wesołgo i pogodnego dnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3002  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 06:29
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie

No to – „Pyrsk ludkowie”
Jo prosza – Barmana z samego rana, prosza o jak zawsze – mocno czorno – Kawa.
Kawa se spokojnie wypija i ida se na swoja działka.
(niektórzy chyba pamiętają te czasy)?
Pozdrowiom wszystkich barowiczów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3003  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 06:56
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

No to,,,,pyrsk
Witam, witam o zdrowie nie pytam...
kawę mocną z mlekiem wypijam i do
reala zmykam.
Do miłego zobaczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3004  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 06:56
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witam Gerardzie.
Kawę już podaję, mocną czarną czyli taką jak lubisz. Życzę miłego, pogodnego (choć dla działkowiczów konieczny deszcz) dnia.
ps. Sosnowiec to Zagłębie i ciężko uświadczyć śląską mowę po tej stronie Brynicy. (rzeka oddzielająca Śląsk od Zagłębia.)
ps2. Aniu już podaję kawę bo zderzyliśmy się w drzwiach
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3005  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 07:41
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witajcie - widze że od poniedziałku -same rymowanki i fajnie - ja też ranną porą poprosze o kawusie- bo nie można spać jak od rana raczy nas słoneczko.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3006  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:22
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Witam serdecznie Zdzisię i Annę, zapraszam na kawę o poranku. Ja już drugą piję o tej porze.
Zdzisiu mnie takie "atrakcje" związane z maturą będą czekać za rok. Będzie dobrze tak musimy być i wspomagajmy młodych duchem. Dziś niech wrzuci na luz, żadnej nauki.
Dzięki za miłe słowa.Jak to dobrze mieć z optymistą do czynienia.Jestem dobrej myśli.A swoją drogą, wydaje mi się,że bardziej przeżywam maturę wnuka niż swego czasu córki (prawie wcale jej nie pamiętam).Miła atmosfera panuje w Twoim barze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3007  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:27
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Puk, puk. U mnie zimno się zrobiło bo tylko 13 stopni, ale deszcz nie pada, szkoda wielka. Kawę na rozgrzanie poproszę i życzę wszystkim miłego dnia. Tadziu przygotuj jakieś kluchy, bo może Karol znów dziś wpadnie i będzie miał pretensje hihihihi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3008  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witam Cię Zdzisiu.
Na uspokojenie polecam doskonałą mocną kawę. O atmosferę staram się jakoś dbać z dość dobrym rezultatem. Będzie dobrze z tą maturą. Miłego dnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3009  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:33
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Już po śniadaniu, porannym sprzątaniu, więc bardzo proszę miłego gospodarza o moją codzienną -czarną i słodzoną kawusię!
Za ciastko dziękuję wczoraj było wystarczająco na cały tydzień,natomiast wszystkim bywalcom przesyłam torcik!!!Miłego dnia, ciepłego deszczyku i dużo pogody ducha życzę Wam wszystkim barowiczom.
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3010  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:36
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał sagula
Puk, puk. U mnie zimno się zrobiło bo tylko 13 stopni, ale deszcz nie pada, szkoda wielka. Kawę na rozgrzanie poproszę i życzę wszystkim miłego dnia. Tadziu przygotuj jakieś kluchy, bo może Karol znów dziś wpadnie i będzie miał pretensje hihihihi.
Elu jakoś do marudzenia staram się przyzwyczaić, to prawo gości. Kawę już oczywiście podaję.
Aniu dziękuję za świeżą dostawę tortu. Kawa za to gratis. Tort przyda się dla tych co przeżywają matury bliskich tj. dzieci wnuków a może i prawnuków.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3011  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:51
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
OK Poranna kawusia.

poranna kawusia,zaliczona już dawno,śniadanko też.Codzienny obrządek tez prawie zrobiony,za oknem burato.Dzień trzeba sobie jakoś umilić.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3012  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 08:57
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Uśmiech

Witam wszystkich w barze, czas na mocna kawe z mlekiem, bo musze duzo papierkowej roboty odwalic. Lubie slaska gware, przeszlo 23 lata pracowalam w Katowicach ze slazakami, w owych czasach, to byli cudowni ludzie. Nie wiem jak jest teraz, ale nikogo nie probuje obrazic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3013  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 09:14
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witam ponownie.
Tera pora na śniadanie i drugą kawę.Ola odstawiona do przedszkola, mogę trochę posiedzieć przy kompie. Dokąd real nie wezwie.
Ślązacy są nadal uprzejmi. Żona też kiedyś pracował na Śląsku Zabrze, Gliwice, bardzo dawno to było.
Elu pytaj co chcesz wiedzieć.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3014  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 09:36
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie mam problemy techniczne.

Cytat:
Napisał tadeusz50
Dzień dobry
Witam miłą nowicjuszkę i pozostałych gości, którzy wkrótce przyjdą na poranną porcję kawy. Miła eladand pobiła mnie na głowę z otwarciem baru. Twierdzisz, ze nic nie umiesz tu aż roi sie od takich co nic nie umieli i ja do nich tez należę oczywiście jeszcze niewiele imię ale też staram się pomagać tym nowym. Pytaj co chcesz wiedzieć a postaram się pomóc. Miłego, wesołgo i pogodnego dnia.
Tadeusz,dzięki Twoim postom,uruchomiłam priv.Nie wiem czy to działa.Jak,to sprawdzić.Obsługa Komputera,jest u mnie zerowa.Czytałam Twoje posty jak korzystać z Image shack, i dalej nic z tego nie rozumiem,bo to wszystko po angielsku.Od kilku miesięcy mam nowy laptop i w nim fabrycznie ustawionych kilka obrazków a chciałabym ściągac obrazki z internetu za darmo. Mysle że pomozesz za co z górki dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3015  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 14:29
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Jestem już po obiedzie i może pora na małą czarną kawę. Coś senny się zrobiłem i nawet Atosa przyprowadziłem niech popilnuje interesu.

Miłego popołudnia dla smakoszy kawy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3016  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 14:47
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Tadeuszu u mnie pogoda się radykalnie zmieniła. Bardzo się ochłodziło w stosunku do ostatnich dni, ale deszcz dalej nie pada. Ja też ospała jestem i muszę kropnąć sobie szatanka, a może zjem coś słodkiego, bo jakoś bardzo mam ochotę choć nie za bardzo mi wolno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3017  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 14:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Elu, właśnie u mnie jest podobnie. Rozochocony ostatnimi dniami ciepłymi wyszedłem na dwór w krótkim rękawku i okazało się,że jest dość chłodno. Ze słodyczy polecam torcik od Anny, jest przepyszny. Miłego dnia.
Atos pilnuj baru.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3018  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 15:26
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie

Ponownie witam wszystkich
Na działce praca w taką pogodę, do przyjemności nie należny. Machnąłem na to wszystko ręką i wracam do – Baru. Jak zwykle o swoją Kawę proszę, no i tym razem również o to pyszne – ciasto. (tego nie przepuszczę)
Na dworze pogoda kiepska, to i Bar się – zapełni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3019  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 15:30
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Gerardzie kawę już podaję oczywiście razem ze słodkościami. Co do pogody to raczej jest dokuczliwy zimny wiatr. Miłego popołudnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3020  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 18:03
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Uśmiech

Witam ponownie, dla mnie pora na bezkofeinowa z mlekiem. Dzieki! Dobrze, ze mamy Atosa do obrony naszego baru, dobry pomysl Tadziu, Brawo!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kawiarenka "Pod jemiołą" Arti Humor, zabawa - wątki archiwalne 548 10-03-2010 18:18
BAR U SUNSHINE cz. XL tadeusz50 Humor, zabawa - wątki archiwalne 499 29-11-2008 22:22
BAR u SUNSHINE cz.XX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 04-02-2008 18:01
Tadeusz Mazowiecki – nie był "premierem malowanym" - komentarze czort Ogólny 9 30-04-2007 21:14
Jan Tadeusz Stanisławski nie żyje - komentarze Basia. Ogólny 2 21-04-2007 20:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.