menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 00:55
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jeżeli rzeczywiście zamiarem pozostałych jest absolutne ignorowanie posłów RP (stanowiska,pomieszczenia) to Palikot może się z tego tylko cieszyć.Bo takie postępowanie znamionuje ludzi ciężko sfrustrowanych,którym wściekłość odbiera rozum.Nie rozumieją,że kij ma dwa końce.Dzisiaj oni rozdają karty ale ludzie widzą i ocenia jak to robią.Za max 4 lata a może i wcześniej ludzie znów pójdą do urn i rachunek wystawią.
  #102  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 10:53
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Szanowna drzazgo ,już tu na tym forum był jeden taki ,który się odgrażał co to nie będzie po wyborach. I co ? I nico !
Ps.Sejm nie rozpoczął jeszcze nowej kadencji i niekoniecznie wszystkie ploty które są ''kolportowane'' muszą być w zgodzie z prawdą,szczególnie niektórzy są specjalistami od robienia szumu wokół siebie !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #103  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 11:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Szanowna drzazgo ,już tu na tym forum był jeden taki ,który się odgrażał co to nie będzie po wyborach. I co ? I nico !
Ps.Sejm nie rozpoczął jeszcze nowej kadencji i niekoniecznie wszystkie ploty które są ''kolportowane'' muszą być w zgodzie z prawdą,szczególnie niektórzy są specjalistami od robienia szumu wokół siebie !
Najgłośniejsze dźwięki wydają puste beczki
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #104  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 13:29
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Otóż to Hypatio.Napisałem "jeżeli rzeczywiście",co zdaje się oznacza tryb przypuszczający.Osobiście też nie sądzę by o organizacji sejmu decydowali debile.Gdybym się jednak mylił,to się skończy tak jak napisałem.
Hypatio,jeśli nie stać Cię by napisać wprost kto na tym forum wcześniej się odgrażał i jaki był tego efekt,to może takiego wątku lepiej nie otwierać.Pierwsze moje skojarzenie było Jarosław II.Ale pewno jestem w błędzie.
  #105  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 14:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał drzazga
Otóż to Hypatio.Napisałem "jeżeli rzeczywiście",co zdaje się oznacza tryb przypuszczający.Osobiście też nie sądzę by o organizacji sejmu decydowali debile.Gdybym się jednak mylił,to się skończy tak jak napisałem.
Hypatio,jeśli nie stać Cię by napisać wprost kto na tym forum wcześniej się odgrażał i jaki był tego efekt,to może takiego wątku lepiej nie otwierać.Pierwsze moje skojarzenie było Jarosław II.Ale pewno jestem w błędzie.


Tylko jedna jedyna osoba na tym forum odgrażała się ,że po wyborach wystawi przegranym rachunek - ta osoba to Kazik. Kiedyś dawno temu zostało ustalone przez ''tą''osobę ,że nie wolno mi wymawiać jej imienia,teraz jestem podwójnie zagrożona po nie dość ,że podpuszczona przez Ciebie - ''nie stać cię na to'' - imię to wymówiłam, to w dodatku należę do wrażego obozu ,który przyczynił się do kolejnej przegranej PiS. Drżę ze strachu co teraz będzie. W razie czego moje niewieście łzy będą kapać Ci na koszulę.
Wracając jednak do Palikota ,to osoba tak inteligentna niewątpliwie jak on,musi się liczyć ze skutkami słów i czynów. Brak elementarnej lojalności,niedyskrecja oraz chwiejność poglądów i sojuszy ,sprawia ,że osoba staje się ze wszech miar niewiarygodna i niegodna zaufania.Tym samym może się spotkać z pewnego rodzaju politycznym ostracyzmem. Ce la vie !

Ps. Aha,tak poza tym,aluzja jest dopuszczalną formą komunikacji ,chyba ,że jedna ze stron nie rozumie o co chodzi ,lub ma powody ,aby to udawać.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #106  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 14:42
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Hypatio,jeśli nie stać Cię by napisać wprost kto na tym forum wcześniej się odgrażał i jaki był tego efekt,to może takiego wątku lepiej nie otwierać.Pierwsze moje skojarzenie było Jarosław II.Ale pewno jestem w błędzie.
Może się i odgrażałem, że w razie wygranych wyborów przez PiS przenoszę firmę za granicę a na budynku będzie wisieć narodowa flaga z kirem. Nic poza tym, bo rąk byle czym nie brudzę Poza tym wielokrotnie pisałem, że nie glosuję na PiS z powodów "kosmetycznych", bo i tak nikt z polityków mi nic dał, sam do wszystkiego doszedłem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #107  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 22:52
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Kazik muchy by nie skrzywdził.Nie tylko,że nie da Ci powodów do obaw ale choćby jednej łzy przez niego nie uronisz.Ta ostania okoliczność trochę zasmuciła moją koszulę.
Co zaś do Palikota.Z Wami,trochę pokręconymi entuzjastami Platformy,wśród których i Ciebie widzę Hypatio,wszelka rozmowa jest mocno utrudniona,bo jesteście w stanie dostrzec żdżbło w oku konkurencji,a we własnym nie widzicie belki.
W konsekwencji robi się z tego dialog ślepego z głuchym.
Nie jesteś pierwsza ,która zarzuca JP wiele okropności tyle,że czynisz to na dużym poziomie ogólności.A tak bardziej konkretnie można prosić?
  #108  
Nieprzeczytane 26-10-2011, 23:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

[quote=drzazga]
Cytat:
Czuję się wstrząśnięty Matrix-ie (#85).Nie mogę pojąć jak to możliwe,by po tym jak nasz brzydzący się przekrętami Premier, dyletanta i szuję Kamińskiego zastąpił fachowcem z najwyższej pólki Wojtunikiem,taki numer,jaki opisujesz,mógł ujść uwadze CBA.
Powiem otwarcie,dopóki lokalni znawcy polskich realiów pod rządami PO (Pluto,JarosławII i oczywiście Hypatia) nie potwierdzą prawdziwości tej porażającej informacji,dopóty będę uważał,że pochopnie dałeś wiarę plotce rozpowszechnianej - za niewątpliwą inspiracją Putina - przez KGB.
drzazgo! jak juz ci minie wstrząśnienie, to może samodzielnie wykażesz nam te przekręty.
A jak juz wspominasz szuję Kamińskiego, to przypominam, że jakos nie protestował kiedy min. z PiS Jasiński w ostatnich dniach urzedowania zlikwidował długi poprzedniej partii prezesa PiS.
Czy to nie porażająca cie informacja?
A że jasiński były komunista-aktywista w dodatku, to i Putin mógł w tym łapy kgbowcow maczać.

A co do plotek gazowych, to nie czy to nie PGNiG urzędowała niedawno jeszcze ekipa z Naimskim kombinująca z Putinowcami zawyżone ceny gazu? i ktoś z familii Macierewicza biznesu nie pilnował tam?
i jeszcze cuś" Jakos w minionej kampanii wyborczej nikt tej ustawy której kawałek podrzucil matrix nie kwestionował. Moze jest to przekręt jedynie w wyobraźni autora w postaci podrzuconego do wentylatora środka zapachowego.
Cytat:
PS.A tak na marginesie,temat łupków jaki ma związek z Palikotem i KK?
jakby tak poskrobać, to miałby. W koncu matrix coś o wodzie wspominal, a KK to woda i to święcona, a Rydzyk to jeszcze ciepła
  #109  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 01:23
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Pluto widzę,że przećwiczoną wielokrotnie manierą próbujesz zagadać temat.Ale nie ze mną takie numery Brunner.Pytanie było konkretne i dotyczyło konkretnej sprawy.Szczerze mówiąc spodziewałem się też konkretnej odpowiedzi.Najwyrażniej przeszacowałem Twoje mozliwości.Będę o tym pamiętał w orzyszłości.
Co zaś do przekrętów ;afera hazardowa/wójt z dolnośląskiego, który cos tam kombinował przy polnej drodze/sprzątaczka z Kłaja Dolnego,która niepotrzebne papierzyska biurowe miast wyrzucać do kubła,zbierała i potem -bez zgody kierownictwa - sprzedawała w skupie.Nie odprowadzała od tej działalności podatku.
Tak mógłbym wymieniać do rana bo sukcesów CBA nie brakuje.Niestety czas najwyższy sprawdzić czy nie ma mnie w łóżku.
  #110  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 08:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Pluto widzę,że przećwiczoną wielokrotnie manierą próbujesz zagadać temat.Ale nie ze mną takie numery Brunner..

Nie bądź taki Kloss, bo cie Stirlitz za obraz wciągnie.
Ja lubie zagadywać takich co snuja teorie o spiskach, aferach i podobnych, a jak ich zapytać o szczegóły to kombinuja jak matrix i ty z aferami.
Ja wiem, że łatwiej knuć i snuć niż udowodnić że było to co wysnute.
To macie obywatele akurat przećwiczone prawie do perfekcji.
Jak nie z gazem, to z mgłą... widać Rychu czarnecki niejedno ma imię i pseudonim artystyczny
  #111  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 11:08
bodzio2's Avatar
bodzio2 bodzio2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kędzierzyn-Kozle
Posty: 166
Domyślnie

No tak Kościół stal się trochę taką instytucją biznesową poza wszelką kontrolą a powinien byc kontrolowany ponieważ jest zasilany z budzetu Państwa i my wszyscy podatnicy powinnismy wiedziec gdzie nasze pieniadze idą,i jak są wykorzystywane na dzien dzisiejszy tego nie wiemy i chyba długo się nie dowiemy.Póki tak dalej bedze to nie unikniemy iskrzenia w tym temacie,może by było faktycznie lepiej rozdziału Kościoła od Państwa?.
__________________
Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem ...
  #112  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 11:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzio2
.Póki tak dalej bedze to nie unikniemy iskrzenia w tym temacie,może by było faktycznie lepiej rozdziału Kościoła od Państwa?.
Iskrzenia nie unikniemy jeszcze długo bo i zaszłości są spore.
Problem jest taki. Heppening, czy stopniowe i rozsądne przygotowanie rozwodu.
Wojenka o sejmowy krzyż problemu nie załatwi, genialne pomysły nagłego wyrzucenia religii ze szkół tez musza miec poparcie wiecej niż 66 posłów.W tym jednego takiego, który doznał nagłego antyklerykalnego objawienia pod wpływem opowieści Urbana.
  #113  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 15:21
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie mam innych danych, bo nie wgłębiałem sie w te sprawy i nie przegladałem ustaw.


Nie wiedział a powiedział. Za to bronisz PO jak niepodległości. Nie dałabym złamanego grosza za jakąkolwiek opcję polityczną .

Życie uczy, że tylko małe sekrety są strzeżone a te wielkie trzyma się w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

Zamiast uprawiać ślinoplucie , bądź uprzejmy nadrobić niedostatek wiedzy i dopiero objawić swoje wnioski. Jeśli jeszcze potrafisz je wyciągać i kojarzyć fakty . Osobiście mocno w to wątpię .
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

  #114  
Nieprzeczytane 28-10-2011, 22:22
Stasienko's Avatar
Stasienko Stasienko jest offline
Moderator Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Płock, mazowieckie.
Posty: 12 487
Domyślnie

Matrix, proszę stosować się do regulaminu. Wyjaśnień udzielę na priv.
Posty skierowane do mnie usuwam.
__________________
Dzieli nas tylko czas......
  #115  
Nieprzeczytane 29-10-2011, 09:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

To znaczy, że Palikotowi nie pomógł kościół?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #116  
Nieprzeczytane 30-10-2011, 11:55
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 608
Domyślnie

http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl
http://www.google.pl/publicdata/expl...82ug+publiczny Zadłużenie brak perspektyw u ludzi młodych brak reform serwilizm władzy w stosunku do kościoła nie podoba sie wielu ludziom i zagłosowali na inne ugrupowania . Czy kościół pomógł odpowiedz jest tak i to bezwiednie , a co się ludziom nie podoba , to mieszanie się w szczególności kościoła katolickiego do polityki i pazerność jej hierarchów. Czerwone zmieniło się na czarne , to słynne KTM oni realizowali przez 20 lat.
Matrixie masz rację że nie którzy mają klapki na oczach i nic nie widzą , a czy cię to dziwi? mieliśmy okresy takie w historii to nie duszki tak postępują tylko Polacy ,ale na pocieszenie inne nacje nie lepsze.

Czy problemem takim są dla Palikota symbole wyznań na ścianie ? to nie jest jedna z najważniejszych spraw,przecież nie ma tego w jego programie. To wszystko kreują media i deodają paliwa dla mas pod pomysły kreatorów PR PO -PSL bo o czymś trzeba powiedzieć albo napisać .Mamy sezon ogórkowy menażeria z naszego cyrku na razie nie pracuje to o czym pisać i się spierać.
  #117  
Nieprzeczytane 30-10-2011, 20:50
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

W końcu można przyznać, że krzyż wisi wbrew prawu, a nie pisać tony zdań o braku wpływu na pracę sejmu.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #118  
Nieprzeczytane 30-10-2011, 21:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
W końcu można przyznać, że krzyż wisi wbrew prawu, a nie pisać tony zdań o braku wpływu na pracę sejmu.

Wackowi jak jasiowi od Hłaski...wszystko sie z ....kojarzy.
Zapomnial tylko, ze to jego nowe bożyszcze partyjne w sejmie zrobilo drake z krzyżem który przez pare lat wisiał i "wisiał" tym wszystkim bogobojnym, którzy ..Pod tym krzyżem, pod tym znakiem poniewierali sie słowem grubem jak Polak z Polakiem w remizie i na stadionie...
Krzyż im w tym dziele zupełnie nie przeszkadzał. Jak każdy inny element dekoracyjny czy kwiecie doniczkowe.
I gdyby Palikot nie wzbił piany po sufit, to tak byloby nadal.
Problem w tym, że Palikotowi zadyma krzyzowa jest potrzebna dla jaj z takich oburzonych jak biskupi, Rydzyk, czy ci od Kaczyńskiego i dla robienia kolejnych z wyznawców to uwierzyli w słuszną sprawe i zaparli sie na barykadach jak Wacek.
Jestem przekonany, ze po ciezkim dniu spędzonym w studiach Palikot siada z Tymochowiczem przy flaszce i obaj rechoczą z durniów co dali sie nabrać na ich kolejny numer.
  #119  
Nieprzeczytane 30-10-2011, 21:10
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A to się z tobą zgadzam. Tylko szlag mnie osobiście trafia jak mi się sacrum ciągle z brudem i głupotą miesza. To tak prywatnie się wypowiedziałam.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #120  
Nieprzeczytane 30-10-2011, 21:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
A to się z tobą zgadzam. Tylko szlag mnie osobiście trafia jak mi się sacrum ciągle z brudem i głupotą miesza. To tak prywatnie się wypowiedziałam.

To sie przyzwyczaj.
Szkoda czasu na pierdoly ...jak mawiała klasyczka
Dla mnie dowodem na to co cie trafia był "starożytny" obrazek cmentarny z czasów symbolicznych grobów ks. Popiełuszki.
Na drzewie cmentarnym zdjęcie zamordowanego, poniżej "jezioro" zniczów i wypalonych skorup, których rozmodlone starsze pokolenie nie miało czasu sprzatnąć, a nad tym wszystkiem powiewała smętnie brudna ściera na kiju od szczotki w kolorach przypominajacych barwy narodowe.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ataki na POLSKI KOSCIOL KATOLICKI ! senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 13 13-03-2009 20:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.