menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9901  
Nieprzeczytane 07-09-2017, 22:53
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Domyślnie

Hej Danuś, witam Cię kochana gorąco. Znalazłam Cię i tutaj, ale może zajrzysz na "województwo podlaskie....."
Właściwie z nikim się tutaj (na Seniorku jak to nazywacie) nie zaprzyjaźniłam, oprócz Ciebie i Elfki, ale bardzo lubię czytać Wasze posty i wymieniać z Wami od czasu do czasu parę zdań o tym co akurat mi w duszy gra
pozdrawiam. Ludka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9902  
Nieprzeczytane 08-09-2017, 01:36
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Hej Ludeczko miła . Właśnie zajrzałam na Podlasie i odpisałam . Tu również możesz z nami rozmawiać , poznasz więcej osób itd.... Zresztą , sama zobaczysz .
Danusiu może źle wyraziłam się i przepraszam jeśli tak ..... to wnusia Ania naszego Janka ma mieć zabieg . Zdrowiej szybciutko i zwiedzaj ....
Napiszę więcej w czasie weekendu a teraz lulciu , pozdrowionka wszystkim bez wyjątku .......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9903  
Nieprzeczytane 08-09-2017, 16:50
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam. http://www.klub.senior.pl/galeria/in...878231&n=75319
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9904  
Nieprzeczytane 08-09-2017, 17:26
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

http://www.klub.senior.pl/galeria/fi...34&n=53190&w=o
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9905  
Nieprzeczytane 08-09-2017, 17:34
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć!Próbuję jeszcze raz!!



I co udało się??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9906  
Nieprzeczytane 08-09-2017, 18:23
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witam serdecznie

- Danusiu: No pewnie że się udało- masz solidnego nauczyciela.
- Danciu: prosiłaś o wiersz: zrobię wyjątek, ale tylko raz, bo one nie nadają się do publikacji- przykro mi
Pozdrawiam Wszystkich gorąco i życzę pięknego, słonecznego, letniego weekendu- oby nie był ostatni tego lata.
Dziękuję Wam za piękne zdjęcia- BRAWO WY !!!
Trzymajcie się zdrowo

PYTANIA
-------------
Mam drzwi i ramiona dla Ciebie otwarte,
Bez Ciebie me życie niewiele jest warte,
Ty też bez miłości usychasz Kochanie,
Odpowiedz mi proszę na proste pytania:

Czy kochasz? czy tęsknisz? odrobinkę myślisz?
Czemu Cię tu nie ma? czemu mi się nie śnisz?
Czemu wciąż ode mnie tak jesteś daleko?
Obudź się Kochanie- ja na Ciebie czekam!
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9907  
Nieprzeczytane 09-09-2017, 03:03
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Wow , aż mi dech zaparło....
A miałam tylko poczytać posty bo dawno po północy .
Franiu kochany , teraz nie wymigasz się , chcę jeszcze ...
Cudeńko i tyle , masz talent bracie , szacun .
Ale zmykam , pozdrawiam WSZYSTKICH i do miłego , idę lulciu , odezwę się ......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9908  
Nieprzeczytane 09-09-2017, 17:19
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Juz dziś dobrze się poczułam-chyba mi przeszło!!Zaraz poszłam na kijki i było ognisko i kiełbaski po spacerze!!A jutro jedziemy na wycieczkę na mierzeję wiślaną i wyspę Sobieszewską.To niedaleko nas a więc zwiedzimy trochę bo i pogoda poprawiła sie!!



Zobaczymy to jutro w naturze!!Pozdrawiam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9909  
Nieprzeczytane 09-09-2017, 18:04
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie próba wstawiania zdjec

To kolejna moja próba!

Zapraszam na truskawki-wspomnienie!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9910  
Nieprzeczytane 09-09-2017, 18:14
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Janku!Dziękuję za hosting ImageBanana!!Juz mogę i umiem wstawić z moich pobranych zdjęć tylko trochę za duże wchodzą!!Nie popuściłam aż doszłam!!Postimage.org nie obsługuje już -żądają zarejestrowania i wtedy przesyłają zdjęcia na wątek.Jak Twoja wnuczka Ania?Wszystko już dobrze?Udał się zabieg?Popełniłam błąd bo myślałam,że to Twoja żona jest chora-przepraszam!Życzę Wam cudownej niedzieli i ciepłej pogody!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9911  
Nieprzeczytane 11-09-2017, 15:47
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Nikogo nie było?To z jednej strony fajnie,ze macie inne zajęcia a nie klikanie!Ja byłam z tabletem i panem L w Sobieszewie.Zrobiliśmy trochę zdjęć ale teraz muszę przesłać na laptop!Wyższa szkoła jazdy z tym!Trochę to potrwa ale wstawię! Dziś piękna pogoda a wiec jutro na grzybki ale na piechotkę!Cześć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9912  
Nieprzeczytane 11-09-2017, 21:10
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Halo ! Jestem ale niezbyt przytomna ...... Ten weekend tak mnie wykończył , nerw i notoryczny brak snu . Dziś pewnie szybko padnę , jutro wprawdzie wolne ale ok 10-ej mam wizytę u wrednej p. audiolog i denerwuję się .
Danusiu obrazki wstawiasz piękne a te Twoje truskaweczki tak mi zapachniały , że hej .
Hm...... co z tym naszym Jankiem ? Na GG milczy i nie wiem jak poszło z operacją Ani .
Janku ! Napisz coś.... gdziekolwiek .
Franiu , możesz jeszcze wrzucić wiersz chwytający za serducho ? Ostatni czytałam kilka razy ...
A gdzie nasza Krysia ? Fakt , nie czytałam dokładnie ostatnich postów i pewnie coś przeoczyłam .
Powiem jeszcze , że pogoda świetna , w dzień nawet 25 st. na plusie , oby tak dalej...... Pozdrawiam obecnych i nieobecnych cieplutko i życzę spokojnej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9913  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 09:25
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Witam!Zgodnie z obietnicą wstawiam chociaż jedno zdjęcie z niedzielnej wycieczki!


Niestety to zdjęcie z Niemiec ale i tak na próbę!!To ratusz w rynku Sulzbachu.Jeszcze umieszczę inne jak ściągnę na dysk!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9914  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 09:41
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry

-Danciu: to nie tak łatwo "za serducho" chwycić- ani nawet obok serducha nie jest łatwo- można nawet po buzi dostać przy takiej próbie- za nieudolność.(żart) Już nie te lata i nie te chęci. Poza tym trudno oczekiwać fachowości w tym temacie od wiekowego kawalera.
Ale proponuję Ci inne wyjście: skoro tak lubisz czytać moje wypociny to zacznij od N.Roku- skopiuj wszystkie na swój dysk i czytaj przed snem. Masz na to moją zgodę.
Ja już się całkiem pogubiłem- nie wiem co było, a czego nie było i co można dodać, a czego nie. I trudno mi znaleźć czas na dochodzenie prawdy- pardon Madame.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z zapłakanego deszczem mojego miasta.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 12-09-2017 o 10:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9915  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 19:33
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Dzień dobry . Franiu najmilszy chcesz abym czekała aż do Nowego Roku ? Życie jest zbyt kruche i za krótkie na to aby odkładać nawet najmniejsze przyjemności na później . Skoro udzieliłeś mi swojej jakże bezcennej dla mnie zgody to chociaż powiedz , proszę - jak mam to zrobić .
Przecież nie mogę czytać wszystkich Twoich postów na tym wątku , to trwałoby wieki ... Mimo tego , że uchodzisz za zatwardziałego kawalera to czuć jest na odległość , że jesteś bardzo wrażliwy (a może jesteś kobietą ? ) . Muszę to jednak sprawdzić i . Pisałam do Ciebie i śmiałam się w głos , dobrze , że nie ma pana zza ściany .
Danusiu ta fotka z Niemiec przypomina mi budynki z Berlina a i nie tylko bo widziałam tego sporo na Warmii i Mazurach . U nas takich nie ma . Gościa masz zapewne jeszcze , a na grzybobraniu byliście ? Tu piękny wysyp grzybów w tym roku - prawdziwki , podbrzeźniaki , czerwono-główce , kurki , kanie , maślaki a nawet rydze !
Pewnie nie wymieniłam wszystkich ale urodzaj na grzyby i kleszcze . Nawet wody nie boją się skubańce .
Ale czekam też na wpisy innych forumowiczów , fajnie jest poczytać nawet następnego dnia . Tymczasem Was na chwilę pożegnam , w następnym poście napiszę o wizycie u p. audiolog i rokowaniach . Buziole !
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9916  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 19:52
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do:Dancia

Danusiu Miła:
Małe nieporozumienie
Zacznij czytanie wątku od 1 stycznia 2017. Jak trafisz na wiersz, który chcesz mieć na dysku to zaznacz lewą myszką i potem kopiuj do Notatnika (w Akcesoriach jest) I tak jeden wiersz pod drugim- pamiętaj żeby nie zamykać Notatnika bo znikną te dodane. A na końcu opcja ZAPISZ JAKO (u góry w Plik) i masz u siebie cały "tomik". Albo każdy wiersz osobno zapisuj jako plik tym samym sposobem- utwórz nowy folder np. "wiersze" i tam je przenoś. Mógłbym Ci wysłać gotowe pliki- ale niektóre tytuły zmieniałem i nie wiem kto jest kim. Tam będzie max. 100 wierszy- inne posty możesz pominąć. Mozolna praca i nie warto- to tylko rymowane słowa. Naprawdę mi przykro Przyjaciółko- ale pomyślę nad innym sposobem.
Pozdrawiam serdeczniutko.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 12-09-2017 o 19:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9917  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 20:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Oj Franiu , Franiu - Przyjacielu nie płacz , więcej żartowałam niż mówiłam poważnie , po części i owszem .
Wytłumaczysz mi dokładniej w innym miejscu , ok ?
Teraz w skrócie o wizycie u p. audiolog : czekałam długo , normalka , p. doktor tym razem była miła , przy okazji ,,zwinęła mi " opis MR głowy (dobrze , że mam płytę) , zrobiłam dwa różne badania słuchu i p. audiolog stwierdziła , że mam zgłosić się do swojej p.laryngolog , która ma wypisać mi doustną uodparniającą na wszelkie choroby szczepionkę , ma mnie obserwować , przedmuchiwać uszy . Oprócz tego znów mnie czeka konsultacja z p. ordynatorem laryngologii , badanie (częściowe) błędników bo przy przewlekłym zapaleniu uszu środkowych nie da się zrobić innego . W przyszłości , raczej niedalekiej czeka mnie zabieg drenażu uszu a odnośnie polipa w zatoce klinowej tylko obserwacja bo gdyby trzeba było operować to trzeba otwierać pół czaszki . To autentyczne stwierdzenie p. audiolog . Nie ma niebezpieczeństwa tylko co jakiś czas należy wykonywać TK lub MR głowy......Ok , więc skąd te utraty równowagi co jakiś czas ? Nie podoba się mi ta diagnoza a właściwie jej brak ....... Na mój rozum coś musi być nie halo skoro mam takie objawy !
Ale ok ...... wygadałam się i już mi lżej choć i w pracy jakieś piekło a to nie pomaga , wczoraj nerw mnie chwycił i popłakałam się . Ok ..... miłego wieczoru i spokojnej nocki ,
niedługo i ja muszę iść lulciu .... Wszystkich ściskam . Do miłego.......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9918  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 20:50
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Wow , nie ma nikogo ? I kawy nie było , co za pech .
Hej wieczorkiem na chwilkę bo jestem padnięta i nie dam rady klikać po męczącym dniu ..... Dla zainteresowanych- na gg nie byłam , emaile prywatne jakoś skleciłam i przepraszam , zaraz padam ale może jutro nabiorę sił .
Pozdrawiam serdecznie i pięknych snów życzę .

https://youtu.be/IvRBLgxX3xA

http://fmgdesigns.s3.amazonaws.com/1...5977891bce9ae8
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9919  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 21:24
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Dobry wieczór , znów nikt nie zajrzał ? Fakt , sezon na grzyby ale po nocy nie zbieracie chyba ?
Dziś miałam bardzo przyjemną rozmowę tel. z panią z naszego portalu ale musiałam jeszcze zjeść cokolwiek i zajrzeć tutaj . Choć Was nie ma to życzę dobrej nocki , buziaki i przytulaki zostawiam i uciekam przymusowo lulciu ..... Pa kochani .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9920  
Nieprzeczytane 15-09-2017, 11:00
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Tylko ty jedna Danusiu atakujesz naszego seniorka!Ja wchodziłam na krótko bo działałam intensywnie ale juz koniec-nadwyrezyłam kolano i szlus!!Spuchło niemiłosiernie i boli!!A więc mogę tu siedzieć z wyciągnietą nogą i pisać!
Za dużo kilometrów zrobiłam i po siłowni gdzie trzeba było podnosić nogami ciężarki zrobiłam z siebie kalekę!
Nie nadaję się do niczego.
Krysiu-gdzie kawa?Może ja postawię?

A więc częstujcie się!!Miłego piąteczku!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.