menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 06-03-2019, 13:38
~gość: 77.111.247.xxx's Avatar
~gość: 77.111.247.xxx
 
Posty: n/a
Post Polacy na emeryturze będą chcieli spędzać czas z rodziną i podróżować - komentarze


Komentarz do artykułu: Polacy na emeryturze będą chcieli spędzać czas z rodziną i podróżować
--------------------
Za 1 procent zwrotu podatku! Za to dziecioroby 500+ będą podróżować!
PiS/PO jedno wielkie ZŁO!
Senior/plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 23-10-2019, 12:19
Pani_K Pani_K jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 9
Domyślnie

Mi emerytura kojarzy się z czasem na rozwój zainteresowań. Może to niesamowite w tym wieku, ale ja wybrałam się na kurs copywrtitingu, czyli kreatywnego pisania w szkole mistrzów reklamy. Udało mi się nawet nawiązać współprace z radio i mam dodatkowe dochody!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-02-2020, 19:52
humberto88's Avatar
humberto88 humberto88 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

A ja tam chcę się wybrać za granicę i interesują mnie tanie przewozy do Belgii. Jedyny problem tkwi w tym, że mimo iż przewozy Polska Belgia są często realizowane są to przewozy busem, a ja nie jestem pewien, czy dam radę fizycznie. Busy z Polski do Belgii znalazłem tu https://www.trans-expres.pl/busy-do-belgii.html Czy uważacie, że mimo wszystko powinienem spróbować? Na cuda mnie nie stać poza tym boję się samolotów. Mili państwo ze strony mówią, że warunki przejazdu są dobre. Czekam na Wasze odpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 01-05-2020, 14:19
Saron Saron jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wyjazdy busami to przeszłość. W szczególności mogą być problematyczne dla seniorów. Najbezpieczniej i najtaniej obecnie podróżuje się samolotem. Kiedyś jechałam do Holandii busami oferowanymi przez https://busy-travel.pl/busy-do-holandii.html i było w miarę. Jednak jeśli mam mniej bagażu zawsze wybieram podróże lotnicze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-08-2020, 15:29
JohnyB JohnyB jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Zamość
Posty: 2
Domyślnie

Busy mogą być problematyczne i sama podróż nie należy do przyjemnych, jednak w tych czasach i ograniczeniach mogą być jedyną alternatywą podróży czy dotarcia do rodziny, która mieszka za granicą. Podróż busem do Anglii może być długa ale z odpowiednią firmą na pewno możliwa nawet i dla seniora. Ja ostatnio busem do Anglii jechałem z firmą https://busydoanglii.com.pl, przetrwałem ale wolałbym pociąg lub samolot.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 14-10-2020, 14:10
Janusz696 Janusz696 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Polska,
Posty: 1
Domyślnie

Coraz częściej seniorzy podróżują do swoich rodzin za granicą. Teraz w dobie coronawirusa na lotniskach jest mnóstwo obostrzeń, czasami wstrzymane loty i nie wiadomo czy się wróci. Polecam podróżowanie busami, busy do Anglii to doskonały środek transportu, który pomaga uniknąć 14- dniowej kwarantanny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-11-2020, 01:18
Mati34 Mati34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Rzeszów
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie warto podróżować busami czy to do Belgii, Holandii czy Niemiec. W busie jedzie tylko kilku pasażerów więc podróż nie jest tak uciążliwa jak przejazd autokarem. Warto sprawdzić oferty przewoźników na portalu http://busy-do-belgii.pl , jest tam kilka firm, które świadczą szybkie i tanie przejazdy do Belgii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 18-11-2020, 02:29
Roberto3 Roberto3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Tarnów
Posty: 1
Domyślnie

Dla osób na emeryturze ze względu na wiek ważna jest wygoda, komfortowe warunki przejazdów oraz krótki czas przejazdu. Jadąc z Tarnowa do Holandii warto sprawdzić http://przewozy-tarnowholandia.pl . Przejazd do Holandii takim przewoźnikiem to czysta przyjemność nawet dla osób na emeryturze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-12-2020, 09:44
Podroznik88 Podroznik88 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Dobre Miasto
Posty: 1
Domyślnie

Jako szczęśliwy starszy pan mogę podzielić się z Wami swoimi odczuciami w zależności od formy podróży. Samolot już wiem, że na pewno odpada - za dużo tutaj zamieszania, pilnowania wyjść itd. na to już jestem za stary, chociaż podróż odbywa się naprawdę szybko. Pociąg to całkiem niezła alternatywa ale często występują przesiadki, które są dla mnie uciążliwe. Najczęściej, gdy podróżuję za granicę zazwyczaj z Polski do Niemiec lub z Polski do Holandii to korzystam z linii prywatnych przewoźników międzynarodowych. Jeżeli ruszacie w kierunkach Olsztyn Niemcy, Olsztyn Holandia to polecam firmę https://vanwiatrak.eu Jest to firma przewozowa z której korzystam od wielu lat. Panowie zawsze zabierają z adresu pod adres dlatego nie muszę martwić się o dotarcie na przystanek. Podróż odbywa się w komfortowych warunkach i bezpiecznie, ponieważ auto prowadzi dwóch kierowców, którzy co kilka godzin zmieniają się za kierownicą. Zaletą jest także pomoc ze strony kierowców, w moim wieku ciężko już z podnoszeniem ciężarów a zawsze to trochę łatwiej gdy ktoś pomoże z bagażem na tydzień lub dwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 20-03-2023, 19:54
JohnyB JohnyB jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Zamość
Posty: 2
Domyślnie Busy do Danii

Ja ostatnio jechałem do Danii bo mam tam rodzinę. Lot samolotem niestety nie wchodził w grę - lotnisko mam oddalone prawie 400km od miejsca zamieszkania dlatego mój wybór padł na busa.
Busy do Danii to dla mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o odwiedziny mojej rodziny w skandynawii. Od drzwi do drzwi, małe 9 osobowe busy = wygoda. Osobiście polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.