menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-09-2010, 20:24
onawch onawch jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 3
Post Implanty zębów - równie dobre jak naturalne uzębienie? - komentarze


Komentarz do artykułu: Implanty zębów - równie dobre jak naturalne uzębienie?
--------------------
Ogólnie to uważam, że zawsze jeśli chodzi o tego typu zabiegi to warto zapoznać się z kilkoma opiniami a przede wszystkim poczytać o referencjach i doświadczeniu kliniki. Często kierujemy się ceną a tak na prawdę liczy się zdrowie. Ja natomiast polecam klinike www.candeo.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-09-2010, 22:10
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał onawch
Komentarz do artykułu: Implanty zębów - równie dobre jak naturalne uzębienie?
--------------------
Ogólnie to uważam, że zawsze jeśli chodzi o tego typu zabiegi to warto zapoznać się z kilkoma opiniami a przede wszystkim poczytać o referencjach i doświadczeniu kliniki. Często kierujemy się ceną a tak na prawdę liczy się zdrowie. Ja natomiast polecam klinike www.candeo.pl
Szkoda tylko że nie napisałeś że 1 implant kosztuje ......bagatela około 5.000.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 15:57
fenix fenix jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 9
Domyślnie

Implanty z reguły nie są tanie, no ale jak się decydujemy na coś takiego, to trzeba się z tym liczyć. Ważne, żebyśmy wybrali odpowiedniego stomatologa, albo dobra klinikę, bo czy wstawiają nam koronki czy implanty, to powinno to być zrobione dobrze. W Krakowie jest taka dobra klinika stomatologiczna Alfa Dental - warto tam chodzić, bo maja dobrych i miłych specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 17:59
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Kilka la temu prawie pół roku leczyłam zęba kóry już był wyleczony i....złamał się....lekarz zaproponował mi zrobienie implana....trzy lata temu zapłaciłam za to "cóś" dwa tysiące zł....pewnie , że drogo ale mam zęba....jest jak prawdziwy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 18:47
Stasienko's Avatar
Stasienko Stasienko jest offline
Moderator Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Płock, mazowieckie.
Posty: 12 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Kilka la temu prawie pół roku leczyłam zęba kóry już był wyleczony i....złamał się....lekarz zaproponował mi zrobienie implana....trzy lata temu zapłaciłam za to "cóś" dwa tysiące zł....pewnie , że drogo ale mam zęba....jest jak prawdziwy
O matyjo! Implanty, zęby. To musiało strasznie boleć.....
__________________
Dzieli nas tylko czas......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-06-2012, 16:40
dziadzio dziadzio jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Kutno
Posty: 10
Domyślnie

Ja mam implanty zębów Łódź jest miastem w którym to zrobiłem. Odbyło się bez większych problemów. Sam zabieg był bezbolesny, dają ci środek przeciwbólowy i nic nie czujesz. Ja miałem dobrego lekarza, więc miałem super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-03-2015, 13:01
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Ja ostatnio zdecydowałam sie na wstawienie implantów. Wprawdzie nie jest to takie tanie ale nie ma obecnie praktycznie żadnego innego lepszego sposobu na odbudowanie swojego uzębienia.
Implant wstawiałam w Krakowie, konkretnie w tej klinice implantologicznej: http://www.klinikaimplantologii.pl/ . Znajduje się na Miłkowskiego. Jest prowadzona przez pana doktora Majewskiego, który jest jednym z lepszych specjalistów od implantologii w Polsce.
Jestem zadowolona. Wprawdzie zakladanie implantu trochę trwa ale uśmiech prezentuje się o wiele lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-05-2015, 07:36
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Ja jestem zadowolony z implantu. Praktycznie nie widzę różnicy pomiedzy zwykłymi zebami oraz implantem. Nikt kto by się przypatrzył nie byłby w stanie. Impant bardzo dobrze wykonany, nie różni sie kształtem ani kolorem.

Wstawiałem w tej klinice implantologicznej w Warszawie:
http://soldent.pl/

Znajduje się na ulicy Bagno. Bardzo długo się zbierałem do zabiegu ale nie żałuję bo efekty naprawdę dobre.Szkoda tylko,że jest to dość drogie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-07-2015, 08:39
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Wydaję mi się, że implanty zębów w znaczącym stopniu poprawiają komfort życia i własną samoocenę. Ważne jest tylko, żeby wybrać klinikę, która korzysta z nowoczesnych metod oraz profesjonalnego sprzętu i materiałów. Mogłabym polecić gabinet S-Medi z Cieszyna http://www.implantmasterspoland.pl/k...tolog-cieszyn/, gdzie sama robiłam implanty. Jest to klinika rekomendowana przez stowarzyszenie Implant Masters Poland, dlatego też się na nią zdecydowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 01-08-2015, 19:55
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 726
Domyślnie

Wstawienie implantu jest korzystny dla utrzymania mostka w jamie ustnej nie psuje się ani nie boli przy tym wygląda jak nasz ząb i jest mocny przy nacisku szczęki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 17-09-2015, 12:56
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Moja znajoma niedawno robiła mosty protetyczne w klinice we Wrocławiu i jest bardzo zadowolona. Jest to o tyle dobre, że są mocowane na stałe. Według mnie to lepsze rozwiązanie niż proteza wyjmowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 09:32
AleksanderT AleksanderT jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Białystok
Posty: 3
Domyślnie implanty zębów - higiena

Jeśli chodzi o implanty zębów, to technika wykonania i materiały, których się używa, są podobne. Ja jednak uważam, że najważniejsza jest higiena. Dlatego do pielęgnacji implantów używam takich produktów jak tutaj Dla Mnie lekarz stomatolog mówił, że właśnie pielęgnacja, jest dość ważnym elementem w zachowaniu implantów w dobrej kondycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 10-05-2016, 10:20
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Myślę, że implanty to naprawdę świetna rzecz, a zęby przy tym wyglądają naprawdę naturalnie. Warto więc się na coś podobnego zdecydować. Mogę polecić implanty w Katowicach, zobacz tutaj: http://smigiel.net/zabiegi/implanty/. Dobra klinika i porządna robota. Z pewnością dobrze jest zrobić sobie implanty, bo to o wiele wygodniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 13-06-2016, 18:30
Yes Dent's Avatar
Yes Dent Yes Dent jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 8
Post

Implanty zębowe to obecnie jedna z najczęściej stosowanych metod uzupełnień brakujących zębów. Cena implantu jest dzisiaj dużo niższa, a przez to coraz bardziej popularna. Implanty to także tzw. rusztowanie pod korony czy mosty, dzięki którym możemy odzyskać pełne uzębienie. To bardzo trwała i wygodna metoda. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy może z niej skorzystać. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z przeciwwskazaniami:http://yesdent.pl/oferta/implanty-stomatologiczne/ i do zabiegu wybrać stomatologa, który posiada udokumentowane kwalifikacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.