menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #115161  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 12:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Od wielu dni "afera taśmowa" z Morawieckim w tle. A ten PMM jako minister i premier ma sukcesy i wysokie słupki w sondażach.Choć MM nie jest z mojej bajki to jednak widzę zdecydowana różnicę między tym co mówi przy kielichu z kompanami, którym chce zaimponować a oficjalną deklaracją kilkakrotnie powtarzaną "polskość to nienormalność", że Tusk się tym brzydzi.
Negatywnych skutków taśm z MM nie widzę, a wręcz przeciwnie. Żadne onetowe taśmy tego nie zmienią, bo PO o to się bardzo stara.
Pluto! mimo wszystko, głosuj na PiS.

Petrusie!
Za dzieciństwa za płotem mieszkała tow z UB, kapusiów z ludu wcisnął nam kwaterunek, stado ormowców i kapusiów donoszących do PG - o czym już wspominałem - i na siebie, także nieuków al'a Suski, Kuchciński wierzących bezkrytycznie w to co spłynęło z malinowych ust wodza, to mi starczy.
Dlaczego na stare lata miałbym sobie nabrudzić na buty i napaprać w życiorys wspierając takich jak te co ich za młodu oglądałem z bliska. Niechcący i z obrzydzeniem.

Petrusie!
Kapusiów i podobne szumowiny i lumpy może sobie wybielać KACZYŃSKI na własny użytek, bo czymś musi czyścić lakierki, a ty masz wybór możesz być za czyściwo i klaszczać, albo nie.
Może ci się podobać knucie knajpiane Morawieckiego z elitami gospodarczymi PO i natychmiastowe kapowanie tego co naknuli do KACZYŃSKIEGO.... MNIE nie.
Może ci się podobać Piotrowicz, Pawłowicz, czy Tarczynski itp. twój wybór.... tylko nawet lumpy twierdzą, że z byle.... wódki się nie pije.
I dlatego PiSopodobne omijam z daleka.
I taśmy to w tym wszystkim jest tylko jednym z elementów tej układanki.

Ale skoro twierdzisz, że MORAWIECKI nie jest z twojej bajki i wiesz o wszystkich tych ELITACH PiSwskich to co powszechnie wiadmo, to coś tu nie gra z twoim zmysłem równowagi i jeszcze mnie chcesz wciągnąć w to bagno.
brrrrrrrrrrrrrrrr!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115162  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 12:43
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Uwaga Śląsk macie na listach wielbiciela Hitlera .
"Jacek Lanuszny jest "jedynką" Ruchu Narodowego w wyborach na Śląsku. Lanuszny należał do stowarzyszenia Duma i Nowoczesność i pojawił się w głośnym reportażu "Superwizjera" o neonazistach, którzy "świętowali urodziny Adolfa Hitlera".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...y-hitlera.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115163  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 12:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=maja59.]Zwyczajny kłamca
........................

Mówiąc, że „nie otrzymał postanowień” Andrzej Duda wprowadza opinię publiczną w błąd. Kopia postanowienia NSA wpłynęła do jego kancelarii na dwa dni przed nominacjami."][/QUOTE]

Bo on -pszepani- kłamał już w stadium prenatalnym i dlatego KACZYŃSKI wyciągnął go beretki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115164  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 13:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Uwaga Śląsk macie na listach wielbiciela Hitlera .
"Jacek Lanuszny jest "jedynką" Ruchu Narodowego w wyborach na Śląsku. Lanuszny należał do stowarzyszenia Duma i Nowoczesność i pojawił się w głośnym reportażu "Superwizjera" o neonazistach, którzy "świętowali urodziny Adolfa Hitlera".

a nie zauważyłaś, że jakoś ani Ziobro, ani Brudziński nie zrobili NIC żeby takich hitlerków skasować z przestrzeni publicznej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115165  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 13:03
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
a nie zauważyłaś, że jakoś ani Ziobro, ani Brudziński nie zrobili NIC żeby takich hitlerków skasować z przestrzeni publicznej?
Mam nadzieję, że każdy wyborca to zauważy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115166  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 13:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Tu rezuny wredne a tu:
https://www.rp.pl/Biznes/310159943-Z...-w-kosmos.html

Cytat:
Polska Agencja Kosmiczna i Polska Grupa Zbrojeniowa sięgną po doświadczenie naszych wschodnich sąsiadów w dziedzinie satelitów i rakiet.


Wykorzystanie ukraińskiej wiedzy w dziedzinie technologii rakietowych i technik satelitarnych, a także wymiana informacji dla budowania świadomości sytuacyjnej w kosmosie - były w zeszłym tygodniu przedmiotem porozumień uzgodnionych z władzami i administracją ukraińskiego sektora kosmicznego w Kijowie przez ich polskich odpowiedników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115167  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 13:06
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Rzeczywiście sto pociech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115168  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 13:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Uwaga Śląsk macie na listach wielbiciela Hitlera .
"Jacek Lanuszny jest "jedynką" Ruchu Narodowego w wyborach na Śląsku. Lanuszny należał do stowarzyszenia Duma i Nowoczesność i pojawił się w głośnym reportażu "Superwizjera" o neonazistach, którzy "świętowali urodziny Adolfa Hitlera".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...y-hitlera.html


Nie ma szans żadnych.
Narodowcy w terenie nie posiadają struktur.

Szkoda, że tutaj strach co pokazać.
Niektórzy mieliby ubaw i zdziwko, gdyby zobaczyli ogromny baner na moim ogrodzeniu
z kandydatem na wójta, byłego dziennikarza GW.
Doskonały menadżer gminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115169  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

NO i proszę!!!
Się ma nosa

Cytat:
Zachodnie media spekulują, że Brytyjczycy nie są już zainteresowani zatrudnieniem ani Siergieja Sirotkina, ani Artioma Markiełowa i nie wykluczają, że sięgną po Kubicę. Potrzebują jednak zamknąć budżet.

Nieoficjalnie mówi się, że brakuje im 40 milionów złotych, a lukę ma wypełnić Orlen. W zamian za to kierowcą zespołu byłby właśnie Kubica, a logo polskiej firmy pojawi się na bolidzie.

tylko wtedy MORAWIECKI płaciłby prywatnym szmalem a teraz z kasy PAŃSTWA.
A na seniorów, nauczycieli, pielęgniarki czy policjantów szmalu brak.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...msa/ar-BBOsfY7
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115170  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:11
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
NO i proszę!!!
Się ma nosa
tylko wtedy MORAWIECKI płaciłby prywatnym szmalem a teraz z kasy PAŃSTWA.
A na seniorów, nauczycieli, pielęgniarki czy policjantów szmalu brak.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...msa/ar-BBOsfY7
Czepiasz się, Orlen ma dobre serduszko i tak charytatywnie wesprze Kubicę, a wymienieni przez Ciebie to darmozjady i niech idą na zmywak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115171  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:15
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
Za dzieciństwa za płotem mieszkała tow z UB, kapusiów z ludu wcisnął nam kwaterunek, stado ormowców i kapusiów donoszących do PG - o czym już wspominałem - i na siebie, także nieuków al'a Suski, Kuchciński wierzących bezkrytycznie w to co spłynęło z malinowych ust wodza, to mi starczy.
Dlaczego na stare lata miałbym sobie nabrudzić na buty i napaprać w życiorys wspierając takich jak te co ich za młodu oglądałem z bliska. Niechcący i z obrzydzeniem.

Petrusie!
Kapusiów i podobne szumowiny i lumpy może sobie wybielać KACZYŃSKI na własny użytek, bo czymś musi czyścić lakierki, a ty masz wybór możesz być za czyściwo i klaszczać, albo nie.
Może ci się podobać knucie knajpiane Morawieckiego z elitami gospodarczymi PO i natychmiastowe kapowanie tego co naknuli do KACZYŃSKIEGO.... MNIE nie.
Może ci się podobać Piotrowicz, Pawłowicz, czy Tarczynski itp. twój wybór.... tylko nawet lumpy twierdzą, że z byle.... wódki się nie pije.
I dlatego PiSopodobne omijam z daleka.
I taśmy to w tym wszystkim jest tylko jednym z elementów tej układanki.

Ale skoro twierdzisz, że MORAWIECKI nie jest z twojej bajki i wiesz o wszystkich tych ELITACH PiSwskich to co powszechnie wiadmo, to coś tu nie gra z twoim zmysłem równowagi i jeszcze mnie chcesz wciągnąć w to bagno.
brrrrrrrrrrrrrrrr!

Wyjaśnij jeszcze przy okazji Twemu rozmówcy, bo jak widać masz więcej cierpliwości, że świadomie lub nie - żadna z ewentualności nie usprawiedliwia łamania 8 przykazania - ķłamie twierdząc, że premier Tusk kilkukrotnie powiedział, że "polskość to nienormalność".
Donald Tusk ani razu tak nie powiedział, tak więc Twój rozmówca kilkukrotnie kłamie.
Donald Tusk użył tego zwrotu retorycznie, jeden jedyny raz w roku 1987 w eseju napisanym na zaproszenie podziemnego opozycyjnego wydawnictwa Znak.
Nie zamierzam tu tłumaczyć - bo to bezcelowe - co to są zwroty retoryczne i jakimi regułami rządzi się gatunek literacki jakim jest esej.
Zdaję sobie sprawę, że przeczytanie całego eseju ze zrozumieniem i rozumna uczciwa ocena treści w nim zawartych, być może polemiczna, przekracza możliwości wielu ludzi, ale nie usprawiedliwia to ich z szerzenia kłamstw i łamania 8 przykazania.
Tak jak po 31 latach - nota bene Donald Tusk miał wtedy dokładnie 30 lat - bez trudu można odnaleźć w sieci cały numery Znaku o którym mowa, a w nim cały inkryminowany tekst Donalda Tuska, tak też zapewne bez trudu ci którzy twierdzą, że Donald Tusk tak kiedykolwiek powiedział, tym bardziej, że ponoć miało to miejsce wielokrotnie, bedą w stanie przytoczyć takie wypiwiedzi, bądź choć jedną taką wypowiedź.
W przeciwnym razie są zwykłymi, prymitywnymi łajdakami, szerzącymi oszczerstwa z niskich pobudek, być może o podłożu merkantylnym.

A oto ostatnie zdanie eseju, po 31 latach ciągle aktualne.
Niestety nie jestem w stanie przetłumaczyć je z języka polskiego na język zrozumiały dla osób z deficytem mentalnym i intelektualnym.
Cytat:
Bo choć polskość wywołuje skojarzenia kreślone przez historię, jest ona przecież dzianiem się, jest niepewnym spojrzeniem w przyszłość. I szarpię się między goryczą i wzruszeniem, dumą i zażenowaniem. Wtedy sądzę - tak po polsku, patetycznie - że polskość, niezależnie od uciążliwego dziedzictwa i tragicznych skojarzeń, pozostaje naszym wspólnym świadomym wyborem.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115172  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Czepiasz się, Orlen ma dobre serduszko i tak charytatywnie wesprze Kubicę, a wymienieni przez Ciebie to darmozjady i niech idą na zmywak.

na zmywak? Okazuje się, że pielęgniarki, policjanci [nabór jest otwarty w Niemczech, Skandynawii i Anglii po krótkich kursach] nauczyciele ci młodzi też są w stanie się przekwalifikować, to sobie poradzą.

A problem seniora rozwiąże NATURA poza kolejnością i z niewielkim udziałem tzw "służby zdrowia".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115173  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:26
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Egzekucja komornicza której by nawet Mrożek nie wymyślił. Zarekwirowano Misia Uszatka, Kota Filemona pewnie ze śpiącym Bonifacym i resztę ferajny z dzieciństwa naszych dzieci. Ktoś na mózg upadł?
"Miś Uszatek”, ”Przygody kota Filemona”, „Miś Corargol”, ”Zaczarowany ołówek” czy ”Mały pingwin Pik-Pok”
https://strajk.eu/pamietacie-misia-u...l-go-komornik/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115174  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:33
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
na zmywak? Okazuje się, że pielęgniarki, policjanci [nabór jest otwarty w Niemczech, Skandynawii i Anglii po krótkich kursach] nauczyciele ci młodzi też są w stanie się przekwalifikować, to sobie poradzą.

A problem seniora rozwiąże NATURA poza kolejnością i z niewielkim udziałem tzw "służby zdrowia".
Och wybacz ja tylko tak w ślad za posłanką Pawłowicz. Jakieś wytyczne miała dla leni, tałatajstwa, darmozjadów i emerytów. To juz było ale warto pamiętać.
https://www.facebook.com/sokzburaka/...type=3&theater
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115175  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
Wyjaśnij jeszcze przy okazji Twemu rozmówcy, bo jak widać masz więcej cierpliwości, że świadomie lub nie - żadna z ewentualności nie usprawiedliwia łamania 8 przykazania - ķłamie twierdząc, że premier Tusk kilkukrotnie powiedział, że "polskość to nienormalność".

Przeceniasz
I to stanowczo siłę moich argumentacji względem Petrusa.
Sama zapewne zauważyłaś, że do jego organizmu nie przemawiają fakty-wydarzenia-opinie powszechnie zrozumiałe dla cywilizowanych społeczności.
On jest z tych co od dzieciństwa łyka co mu katecheta z kumiteta łopatologicznie wyłożył i tak mu zostało.
Tak mu skorupa za młodu nasiąkła i NIKT mu nie wmówi, że białe jest białe..


Cytat:
W przeciwnym razie są zwykłymi, prymitywnymi łajdakami, szerzącymi oszczerstwa z niskich pobudek, być może o podłożu merkantylnym.
dżizas! Nie tak mocno! Petrus jest zza Wisły i ma daleko do szosy Morawieckiego i nie musisz się nad nim znęcać tak okrutnie.
Cytat:
A oto ostatnie zdanie eseju, po 31 latach ciągle aktualne.
Niestety nie jestem w stanie przetłumaczyć je z języka polskiego na język zrozumiały dla osób z deficytem mentalnym i intelektualnym.
Bo trzeba cierpliwie i powoli.
Dawno temu[ i dziś też] dzieci mnie lubiły, bo je traktowałem jak dorosłych nie przypuszczając, że trzeba będzie odwrotne procesy w przyszłości uruchamiać
I Hypatio rada!
Im mniej trudnych słów tym lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115176  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Wyjaśnij jeszcze przy okazji Twemu rozmówcy, bo jak widać masz więcej cierpliwości, że świadomie lub nie - żadna z ewentualności nie usprawiedliwia łamania 8 przykazania - ķłamie twierdząc, że premier Tusk kilkukrotnie powiedział, że "polskość to nienormalność".
Donald Tusk ani razu tak nie powiedział, tak więc Twój rozmówca kilkukrotnie kłamie.
Donald Tusk użył tego zwrotu retorycznie, jeden jedyny raz w roku 1987 w eseju napisanym na zaproszenie podziemnego opozycyjnego wydawnictwa Znak.
Nie zamierzam tu tłumaczyć - bo to bezcelowe - co to są zwroty retoryczne i jakimi regułami rządzi się gatunek literacki jakim jest esej.
Zdaję sobie sprawę, że przeczytanie całego eseju ze zrozumieniem i rozumna uczciwa ocena treści w nim zawartych, być może polemiczna, przekracza możliwości wielu ludzi, ale nie usprawiedliwia to ich z szerzenia kłamstw i łamania 8 przykazania.
Tak jak po 31 latach - nota bene Donald Tusk miał wtedy dokładnie 30 lat - bez trudu można odnaleźć w sieci cały numery Znaku o którym mowa, a w nim cały inkryminowany tekst Donalda Tuska, tak też zapewne bez trudu ci którzy twierdzą, że Donald Tusk tak kiedykolwiek powiedział, tym bardziej, że ponoć miało to miejsce wielokrotnie, bedą w stanie przytoczyć takie wypiwiedzi, bądź choć jedną taką wypowiedź.
W przeciwnym razie są zwykłymi, prymitywnymi łajdakami, szerzącymi oszczerstwa z niskich pobudek, być może o podłożu merkantylnym.

A oto ostatnie zdanie eseju, po 31 latach ciągle aktualne.
Niestety nie jestem w stanie przetłumaczyć je z języka polskiego na język zrozumiały dla osób z deficytem mentalnym i intelektualnym.

Za 2 dni premiera
NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TUSKA


Ciekawe czy wasz idol potwierdzi powyższy esej
i poda autora do sądu.
Zgodnie z teorią, że w książce o Macierewiczu jest prawda,
to ten od nienormalności - rzecz jasna to metafora -
był agentem STASI.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115177  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Przeceniasz
I to stanowczo siłę moich argumentacji względem Petrusa.
Sama zapewne zauważyłaś, że do jego organizmu nie przemawiają fakty-wydarzenia-opinie powszechnie zrozumiałe dla cywilizowanych społeczności.
On jest z tych co od dzieciństwa łyka co mu katecheta z kumiteta łopatologicznie wyłożył i tak mu zostało.
Tak mu skorupa za młodu nasiąkła i NIKT mu nie wmówi, że białe jest białe..





No tak, argumenty ad personam i rzyg na plecy.
Dziwne tylko to dobre samopoczucie i mniemanie o sobie.
Ja uważam, że każdy - pardon - członek POP,
miał łopatą do głowy kładzioną wiedzę zgodnie z wytycznymi Lenina,
i wszystkich mierzy swoją miarą.

Krótką miarą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115178  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

zwyczajny bandytyzm nowych PiSwskich elit.
To jak te aktywy co napadały na mieszkanie Kuronia za komuny.


Cytat:
Jarosław Kaczyński @JKaczynskiN

Złożyłem dziś w imieniu klienta prywatny akt oskarżenia przeciwko Jackowi O., rzecznikowi sztabu Patryka Jakiego za haniebne zachowanie po debacie na Woronicza 17 - Pan O. popchnął Arkadiusza Szczurka z taką siłą, że Pan Arek się prawie przewrócił. #wszyscyrowniwobecprawa

19:19 - 15 paź 2018
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115179  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 15:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Nie z samicy PiS
a z samca.
znowu KŁAMCA:

Cytat:
Władze Krakowa rozważają pozwanie premiera Mateusza Morawieckiego w trybie wyborczym.

Chodzi o słowa premiera, który na niedzielnej konwencji PiS w Krakowie powiedział, że władze Krakowa "nie zrobiły nic lub prawnie nic" w walce o czyste powietrze.

a te krakowiaczkicija tak:

Cytat:
"walka o czyste powietrze nadal trwa. Za jego złą jakość - zwłaszcza w okresie zimowym - odpowiadają przede wszystkim przestarzałe piece węglowe, w pozbyciu się których miasto od lat pomaga mieszkańcom, udzielając finansowego wsparcia zarówno na realizację inwestycji, jak i pokrycie różnic w rachunkach po zmianie systemu ogrzewania na ekologiczne. W 2017 roku - w ramach udzielanych przez Kraków dotacji - z miasta zniknęło 6 tysięcy stary pieców. W tym roku będzie podobnie, a kwota przyznanych dotacji wyniesie ok. 65 mln zł. Oznacza to, że w 2019 roku do wymiany pozostanie już tylko 4 tys. starych palenisk".

Ja bym do go do sądu i niech znowu cienkim głosikiem odszczeka.

https://krakow.onet.pl/jacek-majchro...ckiego/6zlkw3c
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115180  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 15:37
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Sędzia Sądu Najwyższego
"Sędzia SN udostępniał wpisy z poparciem dla PiS-u. "WarszawJAKI… nie spier...cie tego"
Nowo powołany sędzia Izby Dyscyplinarnej SN Adam Tomczyński publikował na Twitterze za innymi użytkownikami wpisy sugerujące jego sympatie wyborcze".
https://wiadomosci.wp.pl/sedzia-sn-u...6513274525313a
A profesor Strzembosz ma sprawę dyscyplinarną za lampkę, która trzymał w rękach walcząc o niezależne sądy. Słownictwo sędziego Tomczyńskiego tez zwala z nóg.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.