menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Zaproszenia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zaproszenia Zaproszenia na imprezy, wykłady otwarte, zjazdy i zloty szkół etc.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-06-2011, 16:45
AnnEliteView AnnEliteView jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: szczecin
Posty: 1
Domyślnie Prezent dla seniorów

Miejscowość: Szczecin   Wstęp wolny: Nie   Ogłoszenie aktualne do dnia: 2011   

PREZENT DLA SENIORÓW
Nowocześni seniorzy sami wyznaczają trendy. Uprawiają sport, odwiedzają salony odnowy, interesują się kosmetyką. Stereotyp schorowanego emeryta powoli odchodzi do lamusa, a osoby przeżywające tzw. jesień życia coraz efektywniej i przyjemniej spędzają każdą minutę czasu wolnego. W natłoku codziennych czynności potrafią znaleźć czas na sport, relaks, a nawet zabiegi pielęgnacyjne.
Droga Seniorko i Seniorze oto dla Was Gabinet kosmetyczny „AnnEliteView” przygotował atrakcyjne obniżki ( 20% ) na zabiegi pielęgnacyjne + niespodzianka, z których możecie korzystać w poniedziałki i we wtorki przez okrągły rok


Adres Gabinetu: CHR „ KUPIEC”
CSR ACTIVE
1 Piętro/ teren solarium ACTIVE
Szczecin ul. Krzywoustego 9-10
Tel.607162484
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-01-2015, 21:50
MarianB MarianB jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Polska
Posty: 54
Domyślnie

czy to jeszcze aktualne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 07-01-2015, 21:56
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał MarianB
czy to jeszcze aktualne?


Marianie spójrz na datę postu ale jeśli
chcesz dowiedzieć się czy to jeszcze aktualne
to jest podany numer telefonu i wystarczy
że zadzwonisz Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-01-2015, 12:37
kalinazaw kalinazaw jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 1
Domyślnie

Mieszkam daleko od domu i codzienny kontakt z rodzicami zapewnia mi przede wszystkim telefon. Każde z Rodziców już od lat używa komórki i nie wyobraża sobie bez niej życia. Niestety, zauważam, że używanie tradycyjnych aparatów sprawia im coraz większe trudności.
Tato właściwie nigdy nie nauczył się wysyłać smsów i chyba już nie ma na to ochoty, ale od pewnego czasu miewa problem nawet z dodzwonieniem się czy odebraniem zwykłego połączenia. Mama z kolei za wszelką cenę ukrywa, że obsługa telefonu zaczyna sprawiać jej coraz większe kłopoty. Kiedy przed rokiem dostała telefon z ekranem dotykowym, w krótkim czasie stwierdziła, że się zepsuł i zażądała powrotu do starej komórki z klawiaturą. Prawdziwa przyczyna była taka, że nie dawała sobie rady z obsługą nowej.
Coraz częściej zastanawiam się, czy w prezencie pod choinkę nie kupić im jednego z reklamowanych teraz „telefonów dla seniora” - z dużymi przyciskami i wyraźnym wyświetlaczem. Czy to dobry pomysł? Wydaje mi się, że jeśli oboje dostaliby taki sam albo podobny telefon, to żadne nie poczułoby się z tego powodu źle. Piszę tak, bo wydaje mi się jednak, że starsi ludzie niechętnie używają rzeczy produkowanych „dla seniorów” i wręcz wzbraniają się przed nimi. Czy zrobić niespodziankę, czy może jednak przedyskutować z nimi tę sprawę i spróbować jakoś na to przygotować? Komuś może się wydać, że to błaha sprawa ale ja mam z tym naprawdę poważny problem.

-----------------------------
okayo - 2000 minut nagrań w jakości płyty kompaktowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-01-2015, 15:22
sgedek sgedek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 1
Domyślnie

Hej
Gdybyście zamawiali jakiś prezent zza granicy, to polecam tego kuriera - http://kamyktrans.pl. Sam u niego zamawiałem przesyłkę i naprawdę warto !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spóźniony prezent munia70 Jestem babcią, jestem dziadkiem 15 02-06-2022 15:28
Prezent dla Dziadków, proszę o pomoc w wyborze :) goan2 Rodzina bliższa i dalsza 4 13-04-2011 14:30
Nietypowy prezent na setne urodziny – ślub - komentarze 83.26.140.xxx Ogólny 0 28-03-2011 11:51
Decoupage - pomysł na prezent samba Kupię, sprzedam, zamienię 0 07-12-2010 18:37
Jaki prezent sprawić wybrance na walentynki? Markon Miłość, przyjaźń, związki, samotność 38 13-02-2009 22:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.