menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-02-2012, 18:58
bea karp bea karp jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 1
Domyślnie Wakacje Dla Seniora


Wakacje Dla Seniora. Ostatnio coraz więcej ofert pojawia się pod nazwą Dla Seniora. Są to całkiem ciekawe propozycje. Cenowo i programowo również. Na miejscu można aktywnie spędzić czas uprawiając Nordic Walking. Polecam- sama próbowałam Ćwiczenia te poprawiają krążenie, usprawniają pracę miejsca sercowego co równie ważne- poprawiają samopoczucie. Więc jest to świetna forma spędzenia wolnego czasu, zwłaszcza gdy warunki pogodowe oraz krajobrazowe zachęcają- będąc np. w Chorwacji bądź Hiszpanii.
Oferta Dla Seniora jest kierowana do osób mających ukończony 50 rok życia, lecz jest możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, która nie przekracza tego wieku. Ogromną zaletą tego typu wyjazdów są też terminy- poza sezonem- czyli cena jest relatywnie niższa.
Także zachęcam wszystkich do przyjrzenia się bliżej ofercie. Naprawdę sporo informacji znajduje się o tego typu ofetach na internecie. W razie pytań chętnie pomogę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-02-2012, 23:58
rysiu's Avatar
rysiu rysiu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Poznań, Wielkopolska, Polska
Posty: 9
Domyślnie

W zeszłym roku korzystałem z takiej oferty - WAKACJE DLA SENIORA. Byłem w Chorwacji z zaprzyjaźnionym małżeństwem.
Wakacje były organizowane przez funclub dla osób, które ukończyły 50 rok życia na Riwierze Makarskiej w Hotelu Dubravka. Podróż oczywiście luksusowym autokarem, bogato wyposażonym, mam tu na mysli takie wygody jak toaleta, klimatyzacja, ekspres do kawy, dvd. Na miejscu - w zależności od upodobań - można leniuchować, spacerować, wziąć udział w dodatkowych wycieczkach lub zajęciach nordic walking prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora. Muszę przyznać, że biuro to zadbało o wszelkie wygody dla "staruszków" - opis standardów hotelowych jak najbardziej zgadzał się z opisem, pokoje były czyste, estetycznie wykończone. W naszym przypadku warto korzystać z ofert - specjalnych "dla seniorów" - nie narażamy się na pobyt z hałaśliwymi tłumami i pijaną młodzieżą. W końcu - to są nasze wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 00:30
suciek suciek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Poznan
Posty: 1
Domyślnie informacje

chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć najlepsze oferty dla seniorów. Jestem agentem turystycznym i mam największy problem ze znalezieniem dobrego organizatora, które będzie robił imprezy dla starszych osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 12:21
pagat pagat jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 2
Domyślnie

Ostatnio na rocznice slubu,kupilismy rodzicom wycieczke wlasnie z funclubem w opcji DLA SENIORA.Super sprawa, oni akurat byli w Hiszpanii w Hotelu Copacabana. Wrocili zachwyceni i odmlodzeni tym wspolnym wyjazdemOrganizacja wycieczki na wysokim poziomie, wszystko zapiete na ostatni guzik. A cena w sam raz dla seniora!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-02-2012, 19:11
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał pagat
A cena w sam raz dla seniora!
A dokładniej w sam raz to ile wynosi?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 00:29
pagat pagat jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 2
Domyślnie

to zalezy w jakim terminie. Opcja jest 50 lat plus i ceny wahaja sie od 1690 do 1790, ale duzo jest zagwarantowane w cenie. Zreszta co ja bede wymieniac, przesylam wam link do tej oferty, co moi rodzice korzystali.

http://www.funclub.pl/oferty/hiszpan...html?label=574
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 06-04-2012, 13:57
rudzik rudzik jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

Potwierdzam, moi rodzice rowniez byli ze swoimi znajomymi na takiej opcji z Funclubem "Dla Seniora" rok temu, rowniez we wspomnianej wyzej Hiszpanii i wrocili bardzo zadowoleni i przede wszystkim wypoczeci, a pasja Nordic Walkingu pochlonela ich rowniez po powrocie)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze Wakacje jasinek123 Podróże, turystyka 691 15-10-2014 17:33
Wakacje RYsiek Turystyczne 7 12-07-2011 14:18
wakacje w Holandii Alexia Turystyczne 0 26-02-2011 19:07
Wakacje na wsi babciatodzia Turystyczne 0 27-05-2010 16:09
Wakacje z babcią i dziadkiem! Zabierzmy wnuki na wakacje. Wędrowniczek Turystyczne 0 20-05-2010 15:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.