menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 14:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Post Jakich mężczyzn kochają Polki? - komentarze


Komentarz do artykułu: Jakich mężczyzn kochają Polki?
--------------------
To prawda, ze kazda z nas marzy o facecie z krwi i kosci. Dla mnie idealem jest mezczyzna dobrze wychowany, grzeczny, czuly dla zony i dzieci. Fizycznie powinien byc seksy, z ladnym usmiechem i cieplymi oczyma.
A tak miedzy nami, prawdziwy facet musi miec cos z drania - wlasnie za to ich kochamy, przynajmniej ja, za to kocham mego meza, najgenialszego faceta na swiecie.
Pozdrowienia
Alexandra

Ostatnio edytowane przez Mar-Basia : 24-07-2008 o 18:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 14:17
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Marbello

Cytat:
Napisał marbella123
Komentarz do artykułu: Jakich mężczyzn kochają Polki?
--------------------
To prawda, ze kazda z nas marzy o facecie z krwi i kosci. Dla mnie idealem jest mezczyzna dobrze wychowany, grzeczny, czuly dla zony i dzieci. Fizycznie powinien byc seksy, z ladnym usmiechem i cieplymi oczyma.
A tak miedzy nami, prawdziwy facet musi miec cos z drania - wlasnie za to ich kochamy, przynajmniej ja, za to kocham mego meza, najgenialszego faceta na swiecie.
Zapraszam na strone: www.marbella123.wordpress.com

Pozdrowienia
Alexandra
Marbello ja drania nie lubie.. natomiast bardzo podoba mi sie facet z tzw." glowa" .. Zawsze imponowali mi starsi odemnie.. i madrzejsi.. Nigdy nie lubilam rowiesnikow ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 15:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Polki kochają ''swoich ''facetów.Zawsze na początku i nie zawsze przy końcu wspólnego życia..
Ja ...hmm..wstyd powiedzieć,ale kocham swojego siwowłosego chłopaka i pamiętam dzień ,gdy go poznałam.Miał lat 20 ,motor MZK i zakochał się we mnie od pierwszego wejrzenia.
Ale kocham go za to,że wytrwał w tym tyle lat..
Noooo...chyba ,że mnie dziadyga okłamuje ? Ze strachu ? Jak sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 15:54
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Mój mąż był starszy ode mnie o 13 lat

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Marbello ja drania nie lubie.. natomiast bardzo podoba mi sie facet z tzw." glowa" .. Zawsze imponowali mi starsi odemnie.. i madrzejsi.. Nigdy nie lubilam rowiesnikow ..
i okazało się, że to jednak była za duża różnica wieku. Zaczęło dochodzić do "konfliktu pokoleń" w tej chwili jestem w 26 letnim związku z rówieśnikiem i konflikt pokoleń nam nie grozi. Nie wyobrażam sobie siebie teraz w związku z mężczyzną starszym ode mnie np. o 20 lat. Jakich mężczyzn kochają Polki, Lidka dobrze napisała ..... kochają swoich mężczyzn, kochają normalnych facetów takich do tańca i do różanca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 16:39
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Gdybym miala teraz

wybierac pewnie tez wybralabym sobie rowiesnika.. ale 35 lat temu taki "smarkacz" nie wchodzil w rachube.. Konfliktu pokolen nie bylo mimo roznicy wieku.. moze zaczyna sie troche teraz.. ale tez nie bardzo.. Moj chlopak jest mlody mimo ze jest stary he he he Roznicy wieku nie czuje sie ani nie widzi specjalnie..
To dowodzi ze albo on jest wiecznie mlody albo ja juz bylam stara za mlodu..

W kazdym wieku jednak i nie wiadomo jaki przystojny.. bezmozgowiec nie podoba mi sie i juz..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 17:47
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Asiulek

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
wybierac pewnie tez wybralabym sobie rowiesnika.. ale 35 lat temu taki "smarkacz" nie wchodzil w rachube.. Konfliktu pokolen nie bylo mimo roznicy wieku.. moze zaczyna sie troche teraz.. ale tez nie bardzo.. Moj chlopak jest mlody mimo ze jest stary he he he . Roznicy wieku nie czuje sie ani nie widzi specjalnie..
To dowodzi ze albo on jest wiecznie mlody albo ja juz bylam stara za mlodu..

W kazdym wieku jednak i nie wiadomo jaki przystojny.. bezmozgowiec nie podoba mi sie i juz..
ja też nie wyobrażałam sobie kiedyś związku z rówieśnikiem więc wydałam się za mąż za "młodego duchem" faceta, sama też mam "młodego ducha" i u nas niestety zaczęło dochodzić do "subtelnego konfliktu pokoleń" z tym, że ja się nie dawałam i kiedy byłam krytykowana z powodu spontanicznej radości polegającej np. na podskakiwaniu naprzemiennie na jednej z nóg ...... odpowiadałam, że mam do tego prawo bo jestem młodsza o 12 lat 7 miesięcy i 7 dni. Z rówieśnikiem potrafimy do tej pory podskakiwać wspólnie z radości albo prawie turlać się po dywanie ze śmiechu i to jest to nikt nie czuje się zgorszony zachowaniem "gówniarza".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 18:10
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Hi hi hi

Cytat:
Napisał Basia
ja też nie wyobrażałam sobie kiedyś związku z rówieśnikiem więc wydałam się za mąż za "młodego duchem" faceta, sama też mam "młodego ducha" i u nas niestety zaczęło dochodzić do "subtelnego konfliktu pokoleń" z tym, że ja się nie dawałam i kiedy byłam krytykowana z powodu spontanicznej radości polegającej np. na podskakiwaniu naprzemiennie na jednej z nóg ...... odpowiadałam, że mam do tego prawo bo jestem młodsza o 12 lat 7 miesięcy i 7 dni. Z rówieśnikiem potrafimy do tej pory podskakiwać wspólnie z radości albo prawie turlać się po dywanie ze śmiechu i to jest to nikt nie czuje się zgorszony zachowaniem "gówniarza".

Usmialam sie z tego twojego skakania na jednej nodze.. Moim jedynym problemem za mlodu bylo to ze ja chcialam szalec po dyskotekach a moj luby jako ze sie juz wyszalal , nie ciagnal do tego za bardzo.. Ten problem zostal nam dotychczas.. ja chce w tango a on nie...... Pozostaje mi albo go zmuszac.. albo chodzic sama..
Ale na jednej nodze nawet za mlodu nie skakalam..ani sie nie turlalam po dywanach... Widocznie to ja stara jestem.. a on mlody..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 18:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Asiu

wstyd się przyznać ale do tej pory potrafię tak robić tzn. skakać na jednej nodze z radości albo turlać się po dywanie ...... gorsząc mojego syna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 20:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No tak,ale Ty Marbello wyszłaś za fachowca...
Mój na ten przykład ,był zielony jak groszek z Pudliszek.Na szczęście ja byłam jeszcze bardziej i nijak się nie zorientowałam..

No i ...hmmm..chyba nie był wściekle przystojny.Przystojny,owszem- ale nie wściekle.Widzę niestety ,że zmarnowałam sobie życie.Wstyd ..po prostu.Nie mam się czym pochwalić.To tak jak myśliwy ,co upolował w życiu jednego ,jedynego jelenia i zawiesił na kołku tylko jedno poroże..
I na to jedno poroże patrzy przez całe życie,choć broń nadal sprawna..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 20:39
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Lila

ty bylas jak groszek z pudliszek.. a ja jeszcze zielensza.. jak trawka czy groszek dopiero co zerwany.. Wiec wypowiadac sie na temat tych zawieszonej broni.. ups.. rogow..nie moge tez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 08:22
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Oj mirabello rozsiewasz to szczęscie swoje na pi ętnastu watkach plus blog .Ino ze na blogu za diabła nie moge sie połapać kto jest kto ...?????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.