menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > dolnośląskie > Wrocław
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:17
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie Wrocławianie, Wrocławianko zaznacz obecność na 2-gim wątku, wpisz swoje notatki..



Pierwszy wpis na Część 108. #882
15.12.2015r. PIERWSZY WPIS strona 45-- CZĘŚĆ 108 - POST #882


1. - Część -108
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...108-16385.html
2. - Część - 109
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...109-16579.html
3.- Część - 110
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...110-16815.html
4.- Część - 111
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...111-17073.html
5.- Część - 112
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...post1329219309
6.- Część - 113
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...post1329249079
7.- Część - 114
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...post1329274151
8. -
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:24
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

Pierwszy wpis na Część 108. #882

15.12.2015r. PIERWSZY WPIS strona 45-- CZĘŚĆ 108 - POST #882
http://www.klub.senior.pl/newreply.php


Witam serdecznie wszystkich w Miodowie. Tak tu słodziutko i miło na tym wątku, mnóstwo zdolnych
i pracowitych pszczółek, może i mnie przyjmiecie do swojego ula?
Wypada mi się przedstawić;- Mam na imię Basia. Jako dodatkowa pszczółka przyleciałam do Was,
a czy mnie przygarniecie do ula i zaakceptujecie to się okaże.
Z kilkoma osobami z tego wątku już się spotykałam na niektórych stronach Seniorka.
Każdy coś jak tu widzę przynosi i czymś się dzieli, więc i ja przyleciałam do Was i chcę się z Wami podzielić,
super pomysłem, gdzie jeszcze można by zawiesić choinkę w swoim mieszkaniu.

<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>

Witam Was serdecznie. Dzisiaj miałam wypełniony dzień, aż do samego wieczora.
Byłam z mężem na Stabłowicach w nowym Szpitalu im. Marciniaka
/ Przeniesiony były Szpital na Traugutta/,gdzie mąż miał wyznaczony termin
sprawdzenia parametrów Kardiowertera.
Po powrocie byłam zmęczona nie ukrywam , ale w jednej chwili pomyślałam o choince.
Przypomniałam sobie o zdjęciu jakie przesłała mi moja koleżanka 2 lata temu.
Bardzo jej pomysł mi się spodobał , a zwłaszcza dla tych którzy mają małe mieszkanie
i nie mają gdzie postawić choinki i wybierają z konieczności tylko gałązki jako symbol,
ale to zupełnie jak się okazuje jest nie konieczne i choinka znajdzie swoje zaszczytne
miejsce w mieszkaniu nie zajmując zbytnio miejsca nie przeszkadzając nikomu.
Pomyślałam i dokonałam swojego. Wyjęłam małą ponad metrowa choinkę z pawlacza,
gdzie już o niej prawie zapomniano bo od kilku lat, zawsze miałam dużą choinkę.
Choineczce zrobiłam prysznic, odświeżyłam ją i zaczęłam kombinować.
Zdjęłam obraz ze ściany, zawiesiłam go w inne miejsce a na tym miejscu powiesiłam
swoją starą zapomnianą już choineczkę z przed lat. Niestety obraz z ramami wisiał
w oprawie z metalu, gdzie dodatkowo stawiałam świece, ale ta rama niestety musi
pozostać. To najodpowiedniejsze miejsce dla mojej choineczki.
Założyłam choince stojak mój ma 3-odnogi i położyłam ją na ławę w celu odgięcia gałązek ,
żeby nie robić tego na ścianie i tak spłaszczoną od ściany, zawiesiłam ją na haczyku
i tak na razie czeka do wystroju.
Gałązeczki po kąpieli są czyste, prostują się i czekają na zawieszenie światełek i babek.
Zrobiłam zdjęcie tel. komórkowym , żeby pokazać jak to wygląda.
<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>

Postanowiłam się z Wami podzielić pomysłowością mojej koleżanki.
Ona ma bardzo małe mieszkanko i coroczny problem, gdzie postawić choinkę.
Postanowiła zawiesić ją na ścianie na haczyku gdzie dotychczas wisiał obraz.
Super pomysł do naśladowania i dlatego chcę się podzielić z Wami jej pomysłem.
Uwierzcie mi to bardzo ładnie wygląda. U koleżanki choinka wisiała nad komodą,
a niżej na komodzie stały różne ozdoby świąteczne.
Ciekawa jestem bardzo jak przyjmiecie ten pomysł, a może i nawet same
tak sobie zawiesicie choinkę na ścianie. Zaskoczycie innych swoją zmianą.
Pozdrawiam wszystkie pszczółki z Miodowa, życzę spokojnego pomyślnego tygodnia.




♥ == 15.12.2015r.>>>>>>>>> część 108 - Post - # 882

15.12.2015r Część 108 - Post - # 887

Dziękuję Wam miłe pszczółki za przyjęcie mnie do ula.Obiecuję podporządkować się i żyć z Wami w Miodowie zgodnie z regulaminem.
Jakie apetyczne świąteczne ciasteczka i pierniczki, cieszą oczy, kuszą aromatem i smakiem. Święta tuż, tuż. Honorko teraz rzeczywiście zaskakuje wystrój świąteczny i sposób zawieszania choinek. Zawieszona choinka do góry na suficie, odwrotnie szerszą stroną do góry nie podoba mi się to jakaś fanaberia. Choinka rośnie inaczej. Pamiętam z dziecinnych lat jak w naszym domu była zawieszona choinka do sufitu i umocowana dołem do ruchomego koła tak, że można było nią kręcić i obracać dookoła. To była specjalność mojego tatusia. Mieliśmy dom i bardzo duży pokój w którym była choinka. Było nas siedmioro dzieci, a ja byłam najmłodsza, ale zawsze z siostrami wracamy do wspomnień do atmosfery świąt i do tej cudownej choinki. Świeczki kolorowe były mocowane do gałązek na specjalnym spinaczu, robiłyśmy takie łańcuchy ze słomy papieru itp. jak na obrazku choinki, które wstawiła Honorka. Ale to tylko wspomnienia i każda z nas takie ma bo jesteśmy w podobnym wieku. Teraz idzie się do sklepu i kupuje przeróżne cacka. Tylko wy pszczółki jeszcze robicie piękne świąteczne kartki, bombki itp. Młodsze pokolenie nie ma na to czasu. Co jeszcze im przekażemy to utrzymają to w tradycji być może przekażą na następne pokolenie?... Widzę , że nie tylko ja jestem taka melancholijna, Kalina 13 też. Nie było telefonów jak teraz , a jakimś instynktem matczynym ściągnęłyśmy swoje dzieci. Najważniejsza jest dobra relacja między rodzicami i dziećmi i wszystko jest dobrze. Kalinie 13 to się udaje , pomyśli i dzieci już są. Oby tak dalej.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.



[color="Black"] część 108 - Post - # 890]
Dziękuję Ninko Honorka1949 i Kasandra1 za miłe przywitanie jak i za to, że spodobał się Wam pomysł na zawieszenie choinki na ścianie. Jak już będzie ubrana w światełka i bombki to zrobię zdjęcie efektu końcowego.
Cóż trzeba praktykować, a i miejsca w pokoju będzie więcej. Pozdrawiam wszystkich . D O B R A N O C.

część 108 - Post - # 890]

♥ == 15.12.2015r.>>>>>>>>> część 108 - Post - # 887
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
16.12.2015r. CZĘŚĆ - 108 - POST - # 908
Witam całe Miodowo , obecnych i nieobecnych.
Chcę jeszcze raz serdecznie Wam podziękować za miłe przywitanie.
oma - przybyła do mnie z miodzikiem więc i ja się rewanżuję tym samym.
>>>>> Powinnam ja jako pierwsza się najpierw z Tobą przywitać ,
a przy okazji gratuluję Ci trafnie tematycznego założenia wątku.
Przyniosłam miodzik by wszystkim posłodzić i ciasteczka na choinkę.

dziewiąteczka - zmieniłam czcionkę na większą, myślę, że ta będzie dobra.
>>>>>>>>>>cieszę się, że pomysł zawieszenia choinki spodobał Ci się.
Życzę Ci szczęśliwej podróży, miłego pobytu w nowym klimacie.
hutków - cieszę się, że tak wszystko bacznie śledzisz jak my pracujemy
>>>>>> ważne, że nam dopingujesz, jesteś z nami i to nas bardzo cieszy.Jesteś pełen humoru i powiedz;-Czy my Seniorzy nie powracamy do dzieciństwa?Widać to po ząbkach w dzieciństwie wyrastają jednocześnie dwa na raz , a w starszym wieku czasami tyle samo pozostaje. Piękny masz uśmiech.Ninko - piszesz o swoich zmęczonych, czerwonych oczach.
>>>> Miałam też taki sam problem to od komputerka i Tv. Byłam u okulisty. Oprócz kropli kazała mi sobie kupić bez recepty jak się powtórzy ten problem maść w tubce z witaminą A - nazywa się VITA-POS kosztuje około 10zł. Wprowadzisz sobie maść do oka na noc i rano zobaczysz od razu poprawę. Pytałam czy może każdy ją zastosować to okulistka powiedziała, że każdy dlatego jest dostępna bez recepty i przynosi ulgę oczom i nie zawiera środka
konserwującego. Ta maść jeszcze lepiej ściągała mi stany zapalne oka niż krople. Kasandra - dziękuję Ci że podoba Ci się pomysł wiszącej choinki. Też mi się podoba. Jutro jadę do mojego byłego Zakładu Pracy. Jestem zaproszona na Opłatek z okazji Bożego Narodzenia. Jak co roku jest bardzo uroczyście i miło się spotkać z koleżankami, kolegami z pracy, połamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i pośpiewać wspólnie kolędy. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie nie pomijając nikogo miłe pszczółki.

16.12.2015r.>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ - 108 - POST - # 908
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
17.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>>Część 108- POST - # 925[/size]
[/size]




Wieczór szybciutko już zapada, pogoda nie ciekawa bo pada deszcz.
Byłam dzisiaj na spotkaniu z okazji zbliżających się Świąt
Bożego narodzenia. Zostałam zaproszona do byłego Zakładu Pracy
na uroczysty Opłatek. Jak co roku spotykam się z koleżankami
i kolegami z pracy, gdzie możemy połamać się opłatkiem,
pośpiewać kolędy i złożyć sobie życzenia świąteczne.
Było bardzo miło i przyjemnie. Nie mniej jednak wróciłam do domu
pełna wrażeń, bardzo zmęczona, ale spełniona tylko taka pogoda
mi jednak nie sprzyja, ciężko mi się oddycha. Życzę miłego
wieczornego odpoczynku, ciekawej lektury do poduszki
i miłego spania. Z miłymi pozdrowieniami z Wrocławia
zapłakanego deszczem. Dobrej nocy.


♥ == 17.12.2015r. >>>>>>>>>>>>>>Część 108- POST - # 925
[size="3"]>>>>>>>>>>>>>>Część 108- POST - # 925

RADIO - JANUSZ NAPISAŁ JANUSZ - Witaj Basiu

Moja ciekawostka to cro muza podaję link do jej słuchania

http://s0.radiohost.pl:2199/start/48040/

Ja tu przyszłam ze skromnym wpisem dnia i życzeniami, a tu tyle ciekawostek.
Honorka - Pisze, że odwiedziła śp. mogiłę Jolitki założycielki wątku, wzruszająco pięknie i miłe z jej strony, że pamięta.
Ślicznie oświetliłaś swój balkon piękna iluminacja światełek z dodatkiem świątecznego stroika. Pięknie wygląda Twój balkon.

oma - dziękuję Ci za wyjaśnienie o założeniu wątku, myślałam, że to Ty go założyłaś dlatego Ci gratulowałam. Czytałam też, że każdy z wątków miał po 25stron i śp. Jolitka zakładała nowy. Jestem bardzo wzruszona śmiercią Jolitki, dziękuje za link, zapalę znicz. Pamiętam, że na którymś z wątków się z nią spotkałam jak się nie mylę u Hebry, pisała o Wrocławiu bo właśnie kiedyś mieszkała we Wrocławiu. Kończyła szkołę i często tu przebywała, spotykała się ze znajomymi opisywała nawet nazwę kawiarenki.

oma - kawka z mleczkiem jest super, taką lubię i dziękuję.

Barteczek - Ninka jesteś po usunięciu zaćmy to musisz zapytać okulistki czy możesz stosować tą maść do oczu.

dziewiątka - Bardzo interesujące wykonujecie prace, a Twoja bombka jest śliczna. Przyjemnej podróży, zdrowego klimatu.

Kasandra- Zadbała o nas dziękujemy za smaczne śniadanie i pyszną herbatkę, pychotka.

Frezja- słusznie zauważyłaś, piszę wiersze i rymuję już od dzieciństwa, ale poetką nie jestem.Na moim Blogu są moje wiersze można poczytać.

melunia - zawsze znajdzie ciekawe motto, dziękuje za pyszną cherbatkę.

Kalina - Wspaniale opisuje nam o wartościowym zastosowaniu ziół. Z ziołami też trzeba ostrożnie bo widziałam Panią na wczasach jak piła zioła i opaliła się w plamy, fatalnie wyglądała, poszła do lekarza i powiedział jej , że przedawkowała picie ziół tylko nie pamiętam już czy to była babka, czy jakaś inna roślina.

Alodia - Zawsze zapracowana, pozbywa się uszkodzeń i niedomagań w swoich urządzeniach.
Pozdrawiam Was wszystkie zapracowane pszczółki i Guciów.
całe miłe Miodowo.

17.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- - POST - #928
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:27
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

19.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- POST - #957. 957
Byłam wczoraj na Opłatku z okazji Świąt Bożego Narodzenia, było bardzo uroczyście. Miłe spotkanie jak co roku w gronie znajomych z byłego Zakładu Pracy. Dzisiaj ubrałam choinkę i jak postanowiłam tak ją powiesiłam na ścianie i jestem bardzo zadowolona. Sprawia nastrój świąteczny i nie zajmuje miejsca i jest inaczej. Musiałam już ubrać choinkę bo 21.12.15r. mamy wizytę w Klinice Chorób Serca w Zabrzu. Zięć zdeklarował się nas zawieść samochodem. Zrobiłam zdjęcia by Wam pokazać, zepsuł mi się aparat i robiłam tel.kom może nie najlepszej jakości, ale doszłam do wniosku, że muszę jednak zdjąć złoty łańcuch za dużo tego złotka. Zrobiłam z łańcuchem i bez i przy zgaszonym świetle, a jutro zrobię przy dziennym oświetleniu.











PIERWSZY WPIS- Wpis STRONA 45. od CZĘŚĆ. - 108

Wodniczka - dziękuję za miłe powitanie też witam w miodowym gronie. Balkon wystrojony przepięknie i już myślisz o sukni na sylwestra. Czarna jak najbardziej odpowiednia, dołożysz jakieś dodatki w/g.Twojego gustu i będzie super. Baw się dobrze w sylwestrowa noc i witaj radośnie w licznym gronie Nowy Rok.

dziewiątka - oglądałam link z rękodziełami wystawiany na aukcję - Powiat Włoszczowa. Bardzo ładne prace i pracochłonny łabędź z origami.Masz rację nie wszyscy takie prace doceniają.

Kalina - Ja też zamknęłam swój Profil, domyślam się, że w tym samym czasie co Ty. Jeśli chodzi o Apteczkę ziołową to zadałaś sobie dużo trudu żeby zdobyć takie wiadomości o ich zastosowaniu i jak pisałaś wcześniej zaowocowała Ci ta wiedza w potrzebie.

Ninko- życzę Ci miłego pobytu na świętach u córki, miłej rodzinnej atmosfery i samych radości. Ja z mężem też będziemy spędzać w ścisłym gronie rodzinnym z dziećmi, wnukami, a w drugi dzień świąt zięć z córką zabierają nas do siebie, poza Wrocław 50km, gdzie chcemy odwiedzić na cmentarzu naszych bliskich i zapalić znicze, a po drodze odwiedzę starszą siostrę, która na mnie czeka.

Janusz - dziękuję za link cro muza- słuchałam dzisiaj podczas wklejania życzeń dla znajomych.
Pozdrawiam całe Miodowo , wszystkie pszczółki i Guciów.

melunia - miło mnie przyjęłaś, ale piszesz, że odlatujesz od nas . Mam nadzieję, że wkrótce do nas powrócisz. Czytałam ten tekst z góry i z dołu w górę. Pozytywny tekst ,pomysłowe.

19.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- POST - #957.

Dzień dobry Pszczółki. Już nie będę zanudzać was więcej choinką.
Obiecałam, że pokażę efekt końcowy więc wklejam zdjęcia.
Coraz bliżej do świąt i każda z nas ma dużo przygotowań. Nie będę
przeszkadzać i też uciekam do swoich zajęć.Jest jeszcze sporo przygotowań.

Z łańcuchem? - uważam, że jest źle.......bez łańcucha lepiej i tak zostanie.



Z zapalonymi światełkami bez łańcucha w dzień. Końcowy efekt
i odtąd już tak będzie co roku. Idealne miejsce i ładnie wygląda.
Sąsiadkom się podoba jedna też dzisiaj tak samo wiesza choinkę.
Pracujcie kochane pszczółki. Pozdrawiam serdecznie.


19.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- POST - # 968.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:35
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

22.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1040


Korzystam z chwili wolnego czasu, którego jest coraz mniej postanowiłam napisać do Was.
Wczoraj byłam w Zabrzu zawiózł nas zięć samochodem do Kliniki. Wyjechaliśmy o 4-tej nad ranem, żeby być tam na 7-mą rano, a wróciliśmy późnym wieczorem zupełnie opadnięci z sił.
Poczytałam co porabiają Pszczółki w Miodowie i dużo się tu zadziało.

melunia - Pracowita Pszczółka posprzątała cały Miodowy domek, przygotowała wszystkim w prezencie ślicznego Misia za co dziękuję, zrobiła śniadanko i wyszukała jak zwykle motto.

dziewiątka - Podołała w pracach i zrobiła już wszystko w swoim czasie. Pytasz mnie o reling na ścianie. On wisi u mnie zamontowany, a na co dzień wisi w nim obraz z ramą. Można go wykorzystać do różnych dekoracji, można rozciągnąć go na szerszy, węższy, zawiesić dodatkowo 2-świeczniki czy jakieś dodatki. Można zrobić dodatkowe okno z obrazami w/g pomysłu. Można go też zdemontować, ale bałam się, że zostaną widoczne otworki po wkrętach. Musi tak zostać, a potem wraca obraz na miejsce choinki. Bardzo fajne Bałwanki z drewna, świetny pomysł do udekorowania, gdzieś już ich widziałam w internecie chyba na Facebook.

hutków - też przyozdobił już swoją choinkę, odwiedził mogiłę żony i też przygotował jej choinkę. Piękna pamięć. Rozchorował się ma ból korzonków na dodatek zerwał ścięgna i teraz musisz się oszczędzać. Współczuję Ci bardzo to z przepracowania.

alodia - świetny pomysł z zasuszonymi plastrami cytryny, można je zawiesić w różne miejsca do każdego wystroju świątecznego. Ty zawiesiłaś na żyrandolu, a ja mam takie plastry na stroiku sań z prezentami. Irenko złożyłaś piękne życzenia ze ślicznym wystrojem świątecznym. Życzę Ci takich samych świąt jakich i Ty nam życzysz. Pozdrawiam Cię serdecznie.

elusia - Złożyła życzenia dziękujemy. Miło poznać. Zdrowych , Wesołych Świąt Ci życzę.

Frezja - Dostarczyła dużo słodkości do kawki i dużo wartościowych witamin. Dziękuję - Pychotka.

oma - życzę Ci miłego pobytu u dzieci, gratuluję Ci zdolnej wnusi i jej występów Jasełkowych w Rynku. Rozczuliłaś się to prawidłowa reakcja ja też się rozczulam jak tylko widzę na scenie moją wnusię. Ona też śpiewa na scenie. Każda Babcia przeżywa bo bardzo kochamy nasze wnuczęta. Świetny pomysł na zawieszenie choinki w ramie też wygląda bardzo ciekawie. Ładnie ubrana na jeden kolor. Nie zajmuje miejsca , a dodaje świąteczny nastrój. Wrócisz do domu i choineczka będzie na Ciebie czekać.

Regina - dziękuję za pyszne śniadanko. Milutko Cię pozdrawiam.

Barteczek - Jak wyruszyła z domu do Rynku to od razu spotkała ciekawych ludzi. Zrobiła sobie zdjęcie z Jasiem Melą, który był na biegunie północnym, a ostatnio tańczył w " Tańcu z gwiazdami " . Ninka miło Cię widzieć, wspaniale wyglądasz i jak widać uśmiechnięta w pełni zadowolona.

Kalina - dostarcza nam bardzo ciekawe wiadomości o apteczce zielarskiej masz obszerne wiadomości na temat ziół. Serdecznie dziękuję. Wstawiła nam też wyrazy do przeczytania na przećwiczenie mózgu . Przeczytałam bez problemu i biegle to widać, że nie jest z moim mózgiem - poradziłam sobie.

bogda - witam Cię i dziękuję za życzenia i pozdrowienia. Tego samego Ci życzę.

Annamaria- Też Cię witam , dziękuję za opłatek i życzenia.

Anielka - Witam Cię serdecznie, dziękuję Ci, że podoba Ci się pomysł zawieszenia choinki na ścianie, Ty też masz jeszcze dużo czasu i zdążysz z ustrojeniem świątecznym. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Janusz wysłał link do obrazka i pożyczył nam dobrej nocy i wzajemnie dla Ciebie Januszu.

Tina- Witam Cię i dziękuję za życzenia i tez życzę Ci zdrowych, Wesołych świąt.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, życząc Wam wszystkim ;- Zdrowych , pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Miłej i serdecznej atmosfery Świątecznej.



♥ ==22.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1040

alodia - Jak tu świątecznie i miło, zapach świątecznego ciasta się roznosi pięknym aromatem Piernika i Twoich babeczek. ślicznie wyglądają Twoje wypieki. Gratuluję.

Barteczek - Jakiś stroik musisz mieć jak wrócisz do domu. Życzę Ci miłej atmosfery rodzinnej. Pozdrawiam Cię, serdeczne uściski.

Inka-ni dziękuję za życzenia i też składam Ci zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę udanych , miłych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.




♥ ==22.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1047

Cytat:
Napisał barteczek
Basiu, mam pełnoletnią prawnuczkę i często to Ona coś robi pra...na święta...stroik.
Co do fotki mojej, to jest Kuba Molenda, piosenkarz, pochodzi z Olkusza...
Pozdrawiam odwiedzających Pszczółki...

Ninko przepraszam za moją pomyłkę. Tyle jest treści do zapamiętania i chcąc odpisać każdemu z osobna można sobie pomylić nawet fakty. Myślałam o Molendzie, nawet któraś z Pań pisała, że piosenkarz teraz kojarzę, a ja skojarzyłam Molendę z Jankiem Melą. Przepraszam Cię za pomyłkę, ale nie to jest ważne, najważniejsza jesteś Ty. Bardzo pięknie wyglądasz, twarzyczka Twoja promienna, uśmiechnięta tak trzymaj i to jest najważniejsze. Pozdrawiam Cię serdecznie. Zdrowych miłych świąt.

♥ ==23.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1054

23.12.2015r.

oma - Postarała się pięknie nas przywitać, otworzyła bramę nowego 109 wątku. Pożyczyłam od omy pochodnie i postawiłam jeszcze bliżej bram naszego wejścia do Miodowa.
Oświetliła wejście do bramy pochodniami, żeby łatwiej było pszczółkom trafić do Miodowa. Przywitała nas śliczną świąteczną choinką, gdzie każda z pszczółek ma swoją bombkę i może tu przysiąść.Ślicznie to zrobiła zachęcając i zapraszając nas na nowy wątek.
♥ ==23.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - # 7

melunia - w trosce o omeczkę zrobiła jej herbatkę, żeby odpoczęła, a sama wzięła się do zwiedzania naszego domu w Miodowie. Zajrzała do pokoju, gdzie stoi choinka, do kuchni, przyniosła piękny świąteczny stroik, a potem zajrzała do salonu. Na koniec zgasiła światło mówiąc -D O B R A N O C.

Moje oczy też się kleją ze zmęczenia po pracowitym dniu więc idę spać do sypialni, ale najpierw się z Wami pożegnam, życząc dobrej nocy, dobrego wypoczynku. słodkich snów. - D O B R A N O C .
oma - Postarała się pięknie nas przywitać, otworzyła bramę nowego 109 wątku. Pożyczyłam od omy pochodnie i postawiłam jeszcze bliżej bram naszego wejścia do Miodowa.
Oświetliła wejście do bramy pochodniami, żeby łatwiej było pszczółkom trafić do Miodowa. Przywitała nas śliczną świąteczną choinką, gdzie każda z pszczółek ma swoją bombkę i może tu przysiąść.Ślicznie to zrobiła zachęcając i zapraszając nas na nowy wątek.


♥ ==23.12.2015r.
>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - # 7




Kochani . Łamię się opłatkiem
z wszystkimi i z każdym z osobna.
Niech te magiczne święta przyniosą
dużo miłości i radości z narodzenia Pana.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i szczęśliwego Nowego Roku.

♥ ==23.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - # 34

http://s1.directupload.net/images/us...3/rvr7i9ul.swf
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:38
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

http://www.dancingsantacard.com/pl/step_3




Witam Miodowo dzisiaj po raz drugi. Tyle tu miłych wiadomości, każda się ksząta by zrobić wszystko na czas przed Nowym Rokiem. Ja już bigos ugotowałam wczoraj, a dzisiaj przyjmowałam Księdza po kolędzie.
Kasandra ♣ - Dziękuję Ci , że spodobały Ci się życzenia alfabetyczne są fajne bo można je wykorzystać na każdą uroczystość z życzeniami okazjonalnymi. Pytasz nas jakie mamy plany na Sylwestra. Ja z mężem spędzamy razem przed TV oglądając program z Wrocławia i innych miast bo w realu to za zimno i nie mamy dobrego zdrowia w tym tłumie stać. Na Bal raczej już się nie nadajemy z naszym zdrowiem. Nasze dzieci i wnuki bawią się na Balu sylwestrowym. Taka kolej rzeczy my staruszkowie zostajemy w cieplutkim domku. Oj !!! jak byliśmy młodsi i zdrowsi to jest co powspominać i często sobie wspominamy. Jak dzieci wypoczną po zabawie to nas odwiedzą z wnukami i znowu spędzimy razem świąteczny czas noworoczny w gronie rodzinnym.
Regina ♣ - pisze, że u niej słoneczko świeci, ale jest mroźno. Taka sama pogoda jest u nas, dzisiaj rano było -4 st.C. cały dzień świeciło słońce.
Oma ♣ - przywitała wszystkich serdecznie.Cieszy się każdym wpisem, każdym postem, każdym sukcesem innych docenia to i zachęca do wspólnego grona każdego z nas tak jak to robi najlepsza matka. Jest naszą matką Królową naszego ula i dba o najlepszy klejący lep dla wszystkich.
Dziewiątka zaserwowała świeżo upieczone rogaliki, ale barkiem jestem zaskoczona i jego ilością i różnorodną zawartością gatunków już nawet pszczółki wybierały sobie co niektóre trunki, które lubią. Jest z czego wybierać. Ja wybieram Szampan bezalkoholowy bo takiego jedynie mogę się tylko napić.
Wodniczko ♣ - Życzę Ci udanego Balu Sylwestrowego, baw się dobrze i radośnie w licznym gronie znajomych przywitaj Nowy Rok. Pytałaś o te serduszka, które dodaję między wierszami to za pomocą klawiatury w bardzo łatwy sposób bez wyszukiwania można sobie oddzielić imię od pisanej treści. Po świętach jak będę pamiętać to Wam napiszę jak łatwo to się robi.
Honorka ♣ - upiekła rogaliki z marmoladą i gotuje bigos i stara się nas zabawić od czasu do czasu wesołym humorkiem. Ja założyłam wątek na Senior.pl - pt." Z humorem łatwiej żyć " już mam część -2 na który wszystkich zapraszam. Warto czasami się uśmiechnąć. Każdy może wkleić swój humor z obrazkiem.
melunia ♣ - Postarała się nam o nowy dom dla Miodowa i nowe logo. Dom jest cudowny.
Postawiła mnóstwo kwiatów i jak każda pszczółka zapyli chociaż jeden kwiatek to miodu będzie dostatek.
anielka ♣ - Nowy Rok przywita w gronie rodzinnym razem z rodzicami, którzy obchodzą małżeński 66 Jubileusz, będzie na wielkiej uroczystości rodziców. Gratuluję rodziców!!!
Hutków ♣ - pamięta o nas wszystkich i jest razem z nami, ale wspomina Janusza bo się zapewne martwi , że się nie odezwał do nas od dłuższego czasu chyba zajęty jest graniem i życzeniami nasz Gucio- Janusz.
alodia ♣ - współczuję Ci to mało powiedziane jeśli chodzi o Twój komputer. Przecież już informatyk Ci wszystko wgrał i na nowo się powtórzyło. Może Irenko z Nowym Rokiem będzie Ci się szczęściło bo to naprawdę fatalny i kosztowny dla Ciebie pech. Trzymaj się dzielnie i jak sama piszesz nerwy tu nic nie pomogą bo najważniejsze jest zdrowie. Serdeczne uściski dla Ciebie Irenko.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam odezwę się jutro. Spokojnej nocy życzę , słodkich snów. Pozdrawiam.



♥ == 30.12.2015r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 149

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Witam serdecznie w ostatnim tygodniu 2015r. aż trudno uwierzyć, że już za 3-dni witamy Nowy Rok.
Składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia;
Żeby Nowy Rok przyniósł nam nadzieję na lepsze jutro i dobre zdrowie.
Zgodnie z alfabetem życzę Wam w nadchodzącym Nowym Roku :

A...- anioła stróża u boku
B...- buziaków słodkich miliony
C...- czasu wolnego dla siebie
D...- drogi usłanej różami
E....- ekskluzywnych wakacji
F....- fury pieniążków
G...- gwiaździstego nieba
H...- horoskopu korzystnego
I....- i oprócz tego
J...- jasności umysłu
K...- kolorowych chwil
L...- lotów wysokich
M...- miłosnych uniesień
N...- nieprzemijającej urody
O...- oddechu od codzienności
P... - pogodnych dni
R...- romantycznych wieczorów
S...- spokojnych nocy
T...- tylko spełnionych marzeń
U...- uroku osobistego
W...- wiary w sukces
Z...- zawsze uśmiechniętej buzi
...w każdy dzień.

Niech się spełnią nam wszystkim marzenia. Szczęśliwego Nowego Roku.


https://www.youtube.com/watch?v=2t4yZBZ8MYM

♥ == 29.12.2015r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 106
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:43
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie







♥ == 03.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 225

☺-☻-♥-♦-♣-♠-•-◘-○-◙-♂-♀-♪-♫-☼-►-◄-↕-‼-¶-§-▬-↨-↑-↓←→∟↔ ▲-▼

Obiecałam , że po świętach wstawię Wam znaki pisane na klawiaturze
za pomocą klawisza ; - Alt i cyferek po prawej stronie klawiatury.
Trzeba przycisnąć Alt i trzymając wciśnięty i po prawej stronie wybrać np. 3
to wyjdzie nam serduszko np. Alt+3= ♥
Powodzenia wstawiania znaków na klawiaturze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

http://www.jacquielawson.com/preview...362&path=83554

Alt+num:
1 ☺
2 ☻
3 ♥
4 ♦
5 ♣
6 ♠
7 •
8 ◘
9 ○
10 ◙
11 ♂
12 ♀
13 ♪
14 ♫
15 ☼
16 ►
17 ◄
18 ↕
19 ‼
20 ¶
21 §
22 ▬
23 ↨
24 ↑
25 ↓
26 →
27 ←
28 ∟
29 ↔
30 ▲
31 ▼
32
33 !
34 "
35 #
36 $
37 %
38 &
39 '
40 (
41 )
42 *
43 +
44 ,
45 -
46 .
47 /
48 0
49 1
50 2
51 3
52 4
53 5
54 6
55 7
56 8
57 9
58 :
59 ;
60 <
61 =
62 >
63 ?
64 @
65 A
66 B
67 C
68 D
69 E
70 F
71 G
72 H
73 I
74 J
75 K
76 L
77 M
78 N
79 O
80 P
81 Q
82 R
83 S
84 T
85 U
86 V
87 W
88 X
89 Y
90 Z
91 [
92 \
93 ]
94 ^
95 _
96 `
97 a
98 b
99 c
100 d
101 e
102 f
103 g
104 h
105 i
106 j
107 k
108 l
109 m
110 n
111 o
112 p
113 q
114 r
115 s
116 t
117 u
118 v
119 w
120 x
121 y
122 z
123 {
124 |
125 }
126 ~
127 ⌂
128 Ç
129 ü
130 é
131 â
132 ä
133 ů
134 ć
135 ç
136 ł
137 ë
138 Ő
139 ő
140 î
141 Ź
142 Ä
143 Ć
144 É
145 Ĺ
146 ĺ
147 ô
148 ö
149 Ľ
150 ľ
151 Ś
152 ś
153 Ö
154 Ü
155 Ť
156 ť
157 Ł
158 ×
159 č
160 á
161 í
162 ó
163 ú
164 Ą
165 ą
166 Ž
167 ž
168 Ę
169 ę
170 ¬
171 ź
172 Č
173 ş
174 «
175 »
176 ░
177 ▒
178 ▓
179 │
180 ┤
181 Á
182 Â
183 Ě
184 Ş
185 ╣
186 ║
187 ╗
188 ╝
189 Ż
190 ż
191 ┐
192 └
193 ┴
194 ┬
195 ├
196 ─
197 ┼
198 Ă
199 ă
200 ╚
201 ╔
202 ╩
203 ╦
204 ╠
205 ═
206 ╬
207 ¤
208 đ
209 Đ
210 Ď
211 Ë
212 ď
213 Ň
214 Í
215 Î
216 ě
217 ┘
218 ┌
219 █
220 ▄
221 Ţ
222 Ů
223 ▀
224 Ó
225 ß
226 Ô
227 Ń
228 ń
229 ň
230 Š
231 š
232 Ŕ
233 Ú
234 ŕ
235 Ű
236 ý
237 Ý
238 ţ
239 ´
240 *
241 ˝
242 ˛
243 ˇ
244 ˘
245 §
246 ÷
247 ¸
248 °
249 ¨
250 ˙
251 ű
252 Ř
253 ř
254 ■
255 ♫
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:46
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie









♥ == 01.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 175
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:49
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie




Bal Sylwestrowy bardzo udany pszczółki i Gucie roztańczeni, Orkiestra cały czas gra,
po północy tańczymy w maskach i odgadujemy kto i w jakim jest przebraniu.







♥ == 01.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 176
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:52
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie



Witam serdecznie w 1-wszy Dzień Nowego Roku.2016. Wraz z Nowym Rokiem przywitała nas zima. Dużo śniegu napadało, wszędzie się zrobiło biało. Dzisiaj odespałam poprzednią noc i wstałam później niż zazwyczaj. Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam jak pada śnieg coraz bardziej intensywnie. Mamy oczekiwana zimę. Ja wstałam dopiero o 10;00- tej a poszłam spać o 5-tej i tak jeszcze nie usnęłam bo jakiś wielbiciel rac jeszcze o 4-tej wystrzelił kilka serii rakiet, skutecznie rozbudził tych co wcześniej położyli się spać. Wrocław był kolorowy od Petard i nieustannie rozlegały się odgłosy. Chociaż w Rynku w tym roku Prezydent Miasta zabronił strzelania Rakietnic. Dzisiaj na nowo rozlegały się kolorowe błyski Rakietnic. Dzień upłynął towarzysko, rodzinnie. Teraz dopiero mogę spokojnie zasiąść do komputerka.
Regina ♠ - Już o godz. 7;30 nas dzisiaj przywitała smacznym śniadankiem.
dziewiątka ♠ - Tak samo jak ja oglądała z mężem program z gwiazdami, ale wcześniej wstała i zaserwowała smaczną, aromatyczną kawkę na miły początek dnia. Bardzo apetyczna była kawka za którą dziękuję. Dołączyła zabawne humorki.
Honorka ♠ - też poszła spać o 4-tej, ale zaraz jak wstała to nas przywitała ciepłymi życzeniami noworocznymi od przystojnego Kominiarza. Honorko dziękuję
z pewnością się spełnią co do joty. Bardzo fajne dołączyłaś przysłowia staropolskie.
Guciowie 6♠ - Janusz i Edward - Po Balu śpią Cicho - sza...
oma ♠ - Z Nowym Rokiem z Bałwankiem przywitała Miodowo. Nowy Rok przywitała podobnie jak my z dziewiątką i Honorką i poszła spać o 2-giej. Wspaniała nalewka Z Aronii i bardzo zdrowa, Mikołaj wiedział co przynieść.
Barteczek ♠ - Nowy Rok witała do 3-ciej nie spała. Witała Nowy Rok z widokiem z błyskiem Petard za oknami i sąsiedzkimi atrakcjami. Czas spędzała w rozmowie z przyjaciółką przy Skype bardzo przyjemnie. Dziękujemy Ninko za Noworoczne życzenia, Ty zawsze pamiętasz o każdej z nas.
Wodniczka ♠ - Podzieliła się wrażeniami z Balu Sylwestrowego i najważniejsze, że wróciła do domu po wspaniałej zabawie ze znajomymi.
alodia ♠ złożyła nam życzenia i towarzystwa samych Aniołów, a nie Diabłów. Z wzajemnością Irenko też Ci tego samego życzę.
Kalina ♠ - Spędziła czas Noworoczny do późnej nocy z córkami, które zrobiły jej miłą niespodziankę. Obiecałaś nam Kalina, że po świętach znowu uruchomisz swoją Apteczkę Ziołową. Przydałoby się, żebyś nam podesłała kilka porad na oczyszczenie organizmu.
Te biesiady przy świątecznych potrawach ciężko zupełnie strawić.
Anielka ♠ - Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich cudownych rodziców. Piękne zdjęcie. Bardzo ładnie wyglądają i jak widać bardzo się szanują. Najważniejsze, że Ty masz dobre relacje z rodzicami, pomagasz im i szanujesz jak widać z wielką wzajemnością i przyjaźnią rodzicielską. Są z Ciebie dumni, że o nich pamiętasz i pomagasz. Jesteś bardzo dobrą i miłą córką dla nich. Serdeczne uściski dla Ciebie ode mnie. Teraz odpoczywaj z pewnością odeśpisz tą wspaniałą uroczystą noc.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie życzę dobrego wypoczynku po nieprzespanej nocy, Szczęśliwego, pomyślnego Nowego Roku 2016, dużo, dużo zdrówka bo ono jest najważniejsze w życiu. Spokojnej nocy, miłych snów. Śpijcie słodko.



♥ == 02.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 193
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:55
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie



Kasandra ♦ - Przygotowała pyszne śniadanko, wybrałam pomidorek, ogórek i chlebek z pasztetem.
Kalina ♦ - Bardzo dziękuję za obszerne informacje oczyszczenia organizmu. Ten ziołowy sok z pokrzywy kupię zapewne w Aptece. Masz dużą wiedzę o ziołach. Dziękuję Ci bardzo.
Honorka ♦ - Nie martw się u Ciebie też napada śniegu, obudzisz się i będzie biało. Jajeczka przygotowałaś na półmiękko takie lubię, a fotel super bardzo wygodny. Miłego pobytu u córki Ci życzę.
hutków ♦ - odwiedził nas z pozdrowieniami, martwi się o aurę jakie może przynieść niepowołane skutki dla drzew i roślin.
melunia ♦ - pojawi się w swoim czasie. Zadbała o Miodowo w całym calu i jest spokojna o resztę. Kupiła nowy dom, wysprzątała, świątecznie udekorowała.
oma ♦ - Masz słuszną rację i jesteś spostrzegawcza, słusznie zauważyłaś, że zarywam noce. Od dłuższego czasu cierpię na bezsenność i bardzo późno chodzę spać. Zauważyłam, że wystarczy mi 4-5 godz. snu. Jak przechodziłam na emeryturę to moim marzeniem było się wyspać. Ciągłe było mi brak deficytu snu, a teraz, kiedy mogę spać do woli to nie śpię. Zauważ ;- Nie mogę zapalić znicza wirtualnego dla śp. Jolanty. Jest informacja ; Brak informacji bazy danych. Dotychczas zapalałam i było wszystko w porządku, a od kilku dni nie mam możliwości.
Frezja ♦ - gościnnie u dzieci. Tam też witała Nowy Rok.
Renia ♦ - pojawiła się do nas z życzeniami.
alodia ♦ - spędziła pracowicie dzień podobnie jak ja, ponieważ też zrobiłam pranie nazbierało się obrusów, ściereczek, ręczników. Posprzątałam, zasiadłam do komputerka i już trzeba przygotować się do kolacji.
Anielka ♦ - napisałaś, że zgodnie z Horoskopem Baran i Byk to dwie rogate dusze, owszem są to rogate dusze ale o wielkich sercach. Mój mąż jest " Baran " - ale z charakteru bardzo łagodny, dobry mąż, ojciec, dziadek i kolega. Myślę, że odpoczęłaś już w pieleszach domowego zacisza po uroczystościach. Bądź dumna Anielka bo masz bardzo cudownych rodziców. Moi rodzice już nie żyją i zawsze mi ich bardzo brak. Moja mamusia zmarła jak miała 64 lata.

Czas szybko ucieka nawet nie wiem kiedy i już jest wieczór,trzeba przygotować kolację.

Wspaniałego, wyjątkowego, pierwszego Weekendu w Nowym Roku - 20016.
Miłych spotkań w gronie rodzinnym i znajomych przy blaskach choinki.
Pozdrawiam serdecznie z zaśnieżonego Wrocławia.


♥ == 02.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 208
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:57
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie


Znowu kalendarz wyciągnąć pora i niech się tworzy
historia nowa.Dni od początku odliczać już czas,
taki jest żywot każdego to z nas. I niech to będą
wspaniałe chwile co w naszych sercach zapadną mile.
Tego dziś życzę Tobie i sobie, niech będzie dobrze
każdej osobie. Miłej, pierwszej Niedzieli w Nowym Roku.
Pozdrawiam z zaśnieżonego zimnego Wrocławia.





♥ == 03.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 223






♥ == 03.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 225
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:58
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie


Witam wszystkie Pszczółki i Guciów w nowym tygodniu Nowego Roku 2016.




☺-☻-♥-♦-♣-♠-•-◘-○-◙-♂-♀-♪-♫-☼-►-◄-↕-‼-¶-§-▬-↨-↑-↓←→∟↔ ▲-▼

Znaki pisane na klawiaturze
za pomocą klawisza ; - Alt i cyferek - Używamy cyferki po prawej stronie klawiatury.
Trzeba przycisnąć Alt i trzymając wciśnięty klawisz jednocześnie po prawej stronie
klawiatury wybrać np. 3 Wyjdzie nam serduszko np. Alt i 3 = ♥
Nie bierzemy pod uwagę cyferek w górnej części klawiatury tylko z boku po prawej stronie klawiatury.
Jeszcze raz wytłumaczę bardziej obrazowo dla tych co mają problem i sobie nie radzą wstawić znaki na klawiaturze.
Zaznaczyłam na " Paint" , gdzie trzeba przyciskać klawisze na klawiaturze.
Klawiatura jest taka sama w Laptopie i tak samo znajdują się cyfry po prawej stronie klawiatury i na górze. Któraś z Pań pisała, że w Laptopie ma tylko na górze. To nie jest prawda, są też po prawej stronie. Cyfry znajdujące się na górze nie bierzemy pod uwagę bo one służą do czegoś innego, dlatego pisałam, że tylko po prawej stronie klawiatury wystukujemy wybraną cyfrę.
ALT PRZYTRZYMUJEMY WCIŚNIĘTY - WCISKAMY CYFRĘ I DOPIERO PUSZCZAMY KLAWISZE.
oma i Wodniczka ▬ od razu to pojęły i zaraz wstawiły bez problemu wszystkie znaki.
Powodzenia życzę wstawiania znaków na klawiaturze, kto chce niech spróbuje, a kto nie chce to przecież nikogo nie zmuszam. Zastanawiały Was moje znaczki , że takie wstawiam między wierszami to chciałam się tylko z Wami podzielić tą umiejętnością bo są bardzo fajne i czasami bardzo potrzebne. Pokazałam już bardzo dokładnie jak tylko mogłam.



`♥ == 04.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 245
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:00
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie




Witam serdecznie, życzę miłego Styczniowego tygodnia w Nowym Roku2016.
Jak w wielu domach tak jeszcze u nas, gości choinka.
Przy jej blasku światełek, wieczór staje się przyjemniejszy.
Nowy rok zaczyna się budzić. Musi się trochę natrudzić by na wesoło się narodzić.
By spełnić nasze życzenia, by radość nam darować. Smutki do worka schować
i wszystkim dać marzeń spełnienia. By nas obdarzyć miłością dotykiem
kochanych rąk i serce na cały rok niech wypełni radością.
Pozdrawiam serdecznie życzę szczęśliwego udanego tygodnia.




♥ == 04.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 251
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:01
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie



Witam późnym wieczorem całe Miodowo. Jak widzę to
Honorka ♥ pomimo swojego wczorajszego święta była od samego rana obecna na wątku ze smacznie przygotowanym śniadankiem i sokami. Myślę , że Honorko odpoczęłaś po swoich imieninach bo wiadomo , że po przyjęciu jest się zmęczoną.
Regina ♥ podejmowała nas też smacznym śniadankiem .
Kalina ♥ zawsze nas zaopatruje w ziołowa apteczkę w trosce o nasze zdrowie za co bardzo dziękuję.
Tina ♥ pisała, że dla niej rok zaczął się pechowo. Mąż dostał uczulenia od leków, rozbolała ja noga , a na dokładkę jeszcze miałaś pogrzeb w rodzinie. Taki młody szwagier 65 lat dopiero mógł sobie pożyć spokojniej, a tu śmierć . To jest bardzo smutne dla rodziny. Wyrazy głębokiego współczucia dla Waszej rodziny. Wiem, że nieszczęście idzie parami i mało jednego to i zaraz drugie czyha nie przepraszaj , że sobie ponarzekałaś, ale zawsze jest lżej. W końcu my tu w Miodowie jesteśmy jak jedna rodzina.
Wodniczka ♥ - u nas też bardzo często sprawdzają szczelność gazu i bardzo dobrze , że Administratorzy dbają o nasze niebezpieczeństwo. Życzę Ci udanej imprezy imieninowej w Klubie. Baw się dobrze wśród grona przyjaciół.
Kasandra ♥ miała towarzystwo swojej wnusi i dzień wypełniony do cna. Ja też nie zawsze mam czas w dzień usiąść do komputera . Czas naprawdę szybko ucieka.
oma ♥ jesteś wspaniałą synową i naszą matka Pszczółką. Bóg Ci to wynagrodzi.
alodia ♥ współczuję Ci nabicia guzów drzwiczkami od szafki , wiem jak to boli bo podobne miałam zdarzenie. Nie znamy dnia oni godziny.
frezja ♥ cieszy się , że zelżał śnieg bo musi odśnieżać podwórko. Ciężka to praca i obowiązkowo trzeba to zrobić jak się ma swoja posesję. Jeśli chodzi o śnieg to ja ubolewam , że go nie ma. Zima ma być Zimą , kiedy maja się dzieci wyszaleć.
dziewiątka ♥ dzisiaj przemęczona bo jak zwykle w pierwszy wtorek miesiąca ma posiedzenie Zarządu , po drodze do domu zakupy i powrót w deszczu. Na szczęście Kalina pisze co trzeba pić by być zdrowym.
Barteczek ♥ ciekawe czy uporała się z odnalezieniem nr. telefonu pilnego dla rejestracji do lekarza specjalisty. Bardzo była zdenerwowana i było mi jej żal.
melunia ♥ brakuje jej na wątku. Nic mi ie wiadomo co się z nią dzieje bo nic nie pisała, żeby tylko była zdrowa, a może tymczasowo wyjechała. Tyle się człowiek naczyta , że nie w sposób wszystko zapamiętać.
Janusz ♥ pojawił się na wątku;- napisał dzisiaj gram i cisza.

Rozpisałam się jak zwykle i pisania nie ma końca. Muszę się streszczać, wszystkich Was bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam. Życzę dobrej nocy miłych snów. Dobranoc.



Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:03
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim obecnym i nieobecnym w Miodowie.
Przychodzę z popołudniową kawką na którą to opracowałam patent na wlewanie jej jednocześnie do wielu filiżanek. Jak Wam się to podoba ? Prawda , że fajnie się nalewa ?,
a jak jeszcze poda mężczyzna to bardziej smakuje.
Cieszę się , że Irenka ♥- ma naprawiony i sprawny Laptop i niech Ci Irenko służy jak najdłużej. Bluzeczkę tez fajną wypatrzyłaś na wystawie i jak się podobała to trzeba było sobie ją kupić i to na pewno zrobisz. Znowu cię dopada choroba kręgosłupa i na pewno trzeba wziąć kilka zabiegów rehabilitacyjnych. Trzymam kciuki za poprawę zdrowia.
Regina ♥ - z rana przygotowała pyszne śniadanko, ale krany zawiodły bo nie było wody, myślę że to chwilowa awaria. Nie ma nic gorszego jak przez weekend ludzie robią remonty i zakręcają wodę. Wtedy to nawet nie można monitorować do Administracji i ludzie bezkarnie to wykorzystują. Sprawa interwencji nic tu nie pomoże, odkręci kurki jak skończy swoje.
dziewiątka ♥ - Miałaś niesamowitego pecha skręcając stopę , a przy tym jeszcze nie dość tego, że ledwo doszłaś do domu to w skrzynce awiza. Z boląca nogą ani się ruszyć na Pocztę w takim wypadku. Nieraz tak jest człowiek jest cały czas w domu to nic się nie dzieje, a jak tylko wyjdziesz z domu to zaraz ważna poczta i etc. Pojechaliśmy z mężem do lekarza , a za dosłownie 10 min. mieliśmy pozostawione awizo i też trzeba było z marszu jechać na Pocztę zaraz po powrocie.
Kasandra ♥ - Twoja kawka była smaczna orzeźwiająca a przede wszystkim w bardzo duża.
oma ♥ - wkleiła mądry aforyzm z pozdrowieniami.
Kalina ♥ - dostarcza nam porady zielarskie i nie tylko bo doradzi po koleżeńsku w dobrej sprawie.
Wodniczka ♥- Z pewnością na jest na przyjęciu w Klubie i dobrze się bawi.
Barteczek ♥ - zawsze wszystkim się przejmuje, sama nie jest zdrowa , ale zawsze współczuje innym. Przytulam Cię Ninko też Ci współczuję, że puchną Ci nóżki. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, życzę miłego sobotniego popołudnia.



♥ == 16.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 434
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:05
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

Witam serdecznie, miłego zimowego tygodnia życzę.
Niech każdy zimowy dzień przynosi tylko radosne i pomyślne zdarzenia i obdarza nas wszystkich dobrym zdrowiem. U mnie cały dzień pada śnieżek, nawet nie wychodziłam dzisiaj z domu z obawy żeby nie podłapać wirusa grypy, przy takiej pogodzie jest to możliwe, a mi brakuje odporności. Wolę jak jest mróz. Bardzo dużo ludzi choruje na grypę i nie można się dostać do lekarza, żeby przedłużyć recepty na leki, które muszę przecież regularnie brać i nie mogę sobie pozwolić na przerwę. Kogo to obchodzi. Chciałam się zarejestrować to dopiero na 28.01.16r. Na szczęście wystarczy jeszcze na styk. Mogło być gorzej.Z miłymi pozdrowieniami dla Ws wszystkich z zaśnieżonego Wrocławia.




♥ == 18.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 464
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:06
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie





BABCIOM I DZIADKOM WSZYSTKIEGO DOBREGO,DUŻO ZDROWIA,
MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA , SERDECZNYCH UŚCISKÓW OD WNUCZĄT,
UROCZYSTEGO, RADOSNEGO, MIŁEGO DNIA.


Dzień Babci i Dziadka. / Moje wiersze. /

Na dzień babci , na dzień dziadka
dostajemy od swych wnuków
dużo serdecznych uścisków,
miłych życzeń, albo kwiatka.

Z miłym gestem ucałują
i serdecznie powinszują ,
życząc zdrowia jak najwięcej
i radosnych chwil w podzięce.

Za trud w ich wychowaniu
i w nauce pomaganiu,
gdy rodziców czas bezcenny,
dziadkowie zastąpili wiernie.

Umilali czas jak mogli,
dużo w życiu nam pomogli.
By wyrosnąć na dobrych ludzi,
każdy z dziadków tak się trudził.

Pomagali nam wspaniale,
poświęcali się wytrwale.
Za to im dziękować trzeba,
żeby żyli jak najdłużej
w szczęściu , zdrowiu i miłości
dla rodziny ku radości.

/Autor; Basia R. /



♥ == 21.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 501
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:08
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie

Cudownej Niedzieli Wam życzę w domowym zaciszu przy choince w miłej atmosferze domowego rodzinnego ogniska, przy smacznej aromatycznej kawie lub ciepłej herbatce
w gronie rodzinnym lub przyjaciół. U mnie jeszcze jest choinka w tej chwili ma zapalone światełka i sprawia miły nastrój i atmosferę w całym pokoju. Nikomu nie przeszkadza a jest na centralnym punkcie, widoku. Rozbiorę ją dopiero po 02. Lutego. Jak ksiądz był po kolędzie to był zachwycony pomysłowością zawieszenia choinki.Teraz jeszcze niech cieszy nas swoim blaskiem. Siedzimy sobie z mężem przy kawce i wspominamy jak to było kilka lat wstecz jak człowiek był młodszy jak to mąż przyjechał do mnie saniami. Jakież to było romantyczne jak wyruszyliśmy na przejażdżkę tylko we dwoje. To były piękne czasy i bardzo mroźne zimy. Teraz człowiek wyjdzie na spacer i daleko za bardzo nie może iść bo nie starcza sił ale na spacerku byliśmy i teraz siedzimy sobie w towarzystwie choinki. W przyszłym roku też będzie wisiała w pokoju w tym samym miejscu. U mnie zawsze w domu choinka gości aż do Lutego i cieszy nas swym magicznym blaskiem. Udanej niedzieli wszystkim życzę. Z miłymi pozdrowieniami dla Was wszystkich bez wyjątku tu obecnych i nieobecnych.





https://www.youtube.com/watch?v=LOn9nPGrTvY
♥ == 24.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 544
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:10
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 705
Domyślnie


Witam wszystkich na słodkim wątku w Miodowie.
Zjawiam się dość późno, ale tak się jakoś złożyło, że w przeciągu dnia siadałam do laptopa na krótko kilka razy. Miałam dzisiaj wypełniony dzień i nawet nie wiadomo kiedy minął. Wieczorem zrobiłam kąpiel i postanowiłam jeszcze zajrzeć do Miodowa.
Każda z nas jak piszecie ma zajęcia i obowiązki, a najgorsze jest jeszcze to jak zdrowie nie dopisuje i coś nam dolega. Jutro też idę do lekarza, ale dopiero na 15-tą bo muszę przepisać recepty na przedłużenie leków i wziąć skierowanie na badania laboratoryjne i INR,i leki nasenne, czekam na tą wizytę już dwa tygodnie. Ciężko się dostać do lekarza. Też od bardzo dawna cierpię na bezsenność i nigdy nie chciałam brać leków na spanie i sztucznie się usypiać, ale w końcu lekarz Kardiolog postawił temu kres i muszę niestety brać chociaż 1/2 tabl. by mój organizm i serce inaczej pracowało. Przeciwna byłam zawsze wszelakim lekom, ale jak widać wszystko do czasu. Silnych nie ma...
Teraz muszę brać systematycznie i regularnie dawkę leków w ciągu dnia. Styczeń kończy się nie ciekawą pogodą, takie roztopy nie sprzyjają zdrowiu i ludzie chorują. Na szczęście jak dotąd nie chorowałam na grypę , ale kto wie jak pójdę do Przychodni to przy mojej odporności mogę złapać wirusa, obym tylko nie wykrakała... Dzisiaj tylko zajrzałam na krótko by Was przywitać i życzyć Wam dużo zdrówka, bo bez niego trudno egzystować w życiu.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie. Dobrze przespanej nocy Wam wszystkim życzę.
D O B R A N O C. Zapraszam Was do mnie na wątek : - Z humorem na co dzień łatwiej żyć.
To już część -3-cia. http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...post1329124088



♥ == 27.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 588
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wrocławianki,Wrocławianie. Zaznacz obecność na tym wątku napisz coś ciekawego. basia2002 Wrocław 1481 08-12-2022 22:36
My Wrocławianie alodia1949 Wrocław 466 19-11-2022 16:39
Wrocławianki,Wrocławianie. Zaznacz obecność na tym wątku. basia2002 Wrocław 1478 29-11-2020 18:21
Obecność obowiązkowa! 25.04 klubzak Zaproszenia 0 23-04-2010 13:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.