menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-07-2014, 00:42
AlinaRodzinna AlinaRodzinna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 8
Domyślnie zaopiekuję się babcią w zamian za mieszkanie

Rodzaj ogłoszenia: Szukam pracy   Miejscowość: Koszalin, Gdańsk, Toruń, Warszawa...   Ogłoszenie aktualne do dnia: do odwołania   

Dzień dobry. Jeśli znają Państwo babcię lub wśród Państwa jest babcia lub dziadkowie ok. 80 lat, którzy mieszkają w Koszalinie, Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Poznaniu lub innym dużym mieście i chcieliby być dla mnie i mojej rodziny dziadkami, bardzo proszę o kontakt. Moi rodzice nie żyją od 20 lat, mam 40 lat. Jak nie zamordowano taty, to zmarła mama. Ja pamiętam np. jak grałam z dziadkiem w warcaby albo chodziłam na występy, moje dzieci tego nie znają. Ale żeby nie było zbyt łatwo, gdy urodził się kilka lat później mój syn, okazało się, że może nie przeżyć, następnie musiałam zrezygnować z pracy zawodowej przez 5 lat aby go rehabilitować. Dzisiaj jest utalentowanym dzieckiem muzycznie(szczegóły prywatnie) ale jest po operacjach i pod opieką poradni w Warszawie, do której mamy 600 km. Córka również rozwija talent muzyczny. Obydwoje są w wieku szkoły podstawowej. No ale żeby nie było z górki to ja od dwóch lat bardzo choruję, przeszłam poważną operację z powikłaniami i do dzisiaj jestem diagnozowana, póki co bezskutecznie, objawy nie ustępują. W moim mieście nie ma specjalności medycznych ani dziecięcych potrzebnych mojemu synowi ani potrzebnych mnie. Zdarzało się, że nie mogłam pojechać na wizytę w ramach NFZ albo z sobą albo z synem, ponieważ nie było mnie na to stać. Po prostu wieloletnie leczenie pochłania cały ogrom pieniędzy (szczegóły również prywatnie). Musimy przeprowadzić się do dużego miasta aby móc się leczyć. Również edukacyjnie przyszłość naszych dzieci od gimnazjum będzie możliwa również w dużym mieście (muzycznie). Mamy duże mieszkanie ale nie tak łato dzisiaj sprzedać a za bezcen też nie możemy go stracić. Pomyślałam, że może moglibyśmy zamieszkać u babci w zamian za opiekę ale nie chcemy być traktowani na dystans tylko jak rodzina, chcemy mieć babcię, z którą porozmawiamy, z którą razem zaśpiewamy kolędy na święta, która będzie na komunii. Moja prababcia np. nauczyła mnie wić wianki. Jak uda nam się kiedyś sprzedać mieszkanie to tak wszystko zorganizujemy aby babcia mieszkała razem z nami. Mój mąż jest wspaniałym człowiekiem (chociaż z nim nie mam pod górkę). Tak więc proszę o kontakt na maila a.rodzinna@wp.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-07-2014, 00:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Mam pytanie; dlaczego jest cezura wiekowa?
Babcia nie może mieć np. lat 60-ciu tylko koniecznie 80?

Na wszelki wypadek ; Mamusia moja ma 98 wiosenek i wianków by nie wiła z całą pewnością, za to zachowuje się jak Xiężna. A 18 latek tylko się mignie....od tych 80-ciu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-07-2014, 01:45
AlinaRodzinna AlinaRodzinna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 8
Domyślnie

Dlatego że mój mąż jest sporo ode mnie starszy więc młodsza babcia trochę mogłaby być jak żona dla niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-07-2014, 02:50
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

AlinoRodzinna
....
Może Xys by was przygarnął do Warszawy..pogadaj z nim bywa na wątku : Czas pomyśleć o przyjemnościach...od rana do wieczora nie tylko na poważnie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-07-2014, 10:09
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał AlinaRodzinna
Dlatego że mój mąż jest sporo ode mnie starszy więc młodsza babcia trochę mogłaby być jak żona dla niego.

Zaufanie działa w obydwie strony.....
A cała ''transakcja'' przecież na zaufaniu ma polegać ?
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-07-2014, 11:22
AlinaRodzinna AlinaRodzinna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 8
Domyślnie

Dziękuję Arti, znajdę tego użytkownika. Miłej niedzieli
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zaopiekuję Sie Starsza Osoba W Zamian Za Mieszkanie aniak Różne 1 18-09-2011 18:43
Zaopiekuję się osobą starszą w zamian za mieszkanie na przyszłość divalilith Różne 0 26-03-2011 21:44
Zaopiekuję się w zamian za mieszkanie Longway1979 Różne 0 14-02-2011 19:08
Zaopiekuję się dożywotnio osobą starszą w zamian za mieszkanie Iza85 wielkopolskie 1 21-03-2010 03:25
Zaopiekuję Się Dożywotnio Osobą Starszą W Zamian Za Mieszkanie. kasia.wawa Praca, wolontariat 0 20-10-2009 13:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.