menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-03-2010, 09:16
Marietta Marietta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Mazury
Posty: 5
Domyślnie Najlepsza Terapia


Najlepsza terapia zapewniająca dobre samopoczucie to spokój (to nie to samo co bezczynność), ruch na świeżym czystym powietrzu, rozwijanie zainteresowań i kontakt z najmłodszymi. Brzmi banalnie na pewno, np. dziadkowie i wnuki- samo nakręcające się maszyny wzajemnych korzyści, żadna to więc nowość. Nowością jednak są podejmowane w Polsce próby łączenia pokoleń, jedną z nich jest podjęta na Mazurach nowa inicjatywa obywatelska. Oby się powiodła i oby było ich jak najwięcej. Więcej na www.mazuryinfo.tourism.pl. Myślę ze wiele problemów z jakimi mają do czynienia ludzie starsi wbrew pozorom zaczyna się dużo wcześniej, że do starości trzeba się przygotować a nie próbować zachowywać się tak jakby dotyczyła jakiś innych...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-03-2010, 16:39
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Sama mądrość tylko po co tak reklamę owijać w bawełnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 24-03-2010, 19:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Oferta super.
Tylko skierowana do rodzin z dziećmi raczej.
Albo babć i dziadków z wnukami.
Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-03-2010, 20:14
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Kochane terapeutki!
Ratunku!
Teraz jeszcze pieję jakbym koklusz miała.Przyjdzie noc,dusznosć, nie mogę oddychać. Od piątku gardło czerwone jak ogień,krtań piecze,
ucho zatkane i huk,szum jak wodospad.
Byłam u lekarza,obsłuchał plecy,temperatura jest? nie ma? A, to w porządku. Flagamina , emskie i Ibuprofen.Koniec.
Próżne tłumaczenie,że od 15 lat /chora tarczyca/ , nie mam nigdy podwyższonej temperatury,tylko osłabienie.
No i co mam zrobić?
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-03-2010, 20:26
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Chyba post nie tu powinien być. Pobrać leki, poleżeć w łóżku i czekać na polepszenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 25-03-2010, 12:11
Marietta Marietta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Mazury
Posty: 5
Uśmiech

Ej,tam! Wcale nie o reklamę chodzi tylko o dyskusję na konkretny temat .To prawda ze informacja umieszczona jest na stronie która dotyczy min agroturystyki rodzinnej ale ten temat dotyczy czegoś czym firma zajmuje się dodatkowo podobnie jak w przypadku wydania płyty na rzecz dzieci z Domu Pomocy Społecznej. Stowarzyszenie UWU stawia dopiero pierwsze kroki i nie posiada samodzielnej strony dlatego na razie korzysta ze stron członków założycieli. „Pieniądze to nie wszystko” powiadał w filmie Marek Kondrat, wielu rzeczy się za nie nie kupi i może dlatego są ludzie którzy zakładają stowarzyszenia pro publico bono. Nie o jakieś ideologie tu chodzi To po prostu wielka frajda umieć zobaczyć drugiego człowieka i o nim przez chwile pomyśleć. Majorka wysiada gdy widzi się w efekcie np. uśmiechnięte twarze chorych dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 25-03-2010, 18:21
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ale tu z reguły są osoby, których dzieci się postarzały. A tego drugiego człowieka to ja mogę zobaczyć w dowolnym miejscu na ziemi. Nie mam nic przeciwko Majorce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 17:29
Marietta Marietta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Mazury
Posty: 5
Uśmiech kolejny krok wykonany

Dobra wiadomość w temacie utworzenia miejsca spotkań, wypoczynku i rozwoju osobowego czterech pokoleń. Dobiega końca proces rejestracji w sądzie Stowarzyszenia "Uniwersytet Wieku Uniwersalnego" . Trzymmajcie kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 16:04
Marietta Marietta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Mazury
Posty: 5
Domyślnie Marietta

Pierwsze koty za płoty i pierwsze działania za nami. Mamy swoją stronę http://uwu.free.ngo.pl/ i wspólnie zorganizowaną zabawę 4 pokoleń, było bardzo energetycznie. Dziadkowie i maluszki bawili się najlepiej.
Na stronie inernetowej kreatywne dusze mogą poczytac statut a nawet zapisac sie na nasz Uniwersytet Wieku Uniwersalnego .
Zapraszamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 15-08-2010, 07:39
magnetoterapeuta magnetoterapeuta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: gliwice
Posty: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vika
Kochane terapeutki!
Ratunku!
Teraz jeszcze pieję jakbym koklusz miała.Przyjdzie noc,dusznosć, nie mogę oddychać. Od piątku gardło czerwone jak ogień,krtań piecze,
ucho zatkane i huk,szum jak wodospad.
Byłam u lekarza,obsłuchał plecy,temperatura jest? nie ma? A, to w porządku. Flagamina , emskie i Ibuprofen.Koniec.
Próżne tłumaczenie,że od 15 lat /chora tarczyca/ , nie mam nigdy podwyższonej temperatury,tylko osłabienie.
No i co mam zrobić?
Proponuję zapoznaj się z moim blogiem-możesz też skontaktować się ze mną na skypie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-08-2010, 07:46
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Viki prosiła o pomoc

Cytat:
24-03-2010, 20:14

za kilka dni będzie 5 miesięcy. Porada "medyczna" w # 10 w sam raz na czasie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 15-08-2010, 09:03
magnetoterapeuta magnetoterapeuta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: gliwice
Posty: 26
Domyślnie

lepiej późno niz wcale-jeśli osoba potrzebująca tu zajrzy to może akurat skorzysta,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 16:21
Marietta Marietta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Mazury
Posty: 5
Domyślnie Radio POMOST

Festiwal Kultury Kresowej to impreza kulturalna o interdyscyplinarnym charakterze. W ramach festiwalu organizowane są koncerty zespołów tanecznych, wokalnych, prezentacje malarstwa, rzeźby, rękodzieła artystycznego, odbywają się spotkania poetów dziennikarzy przybywających do Mrągowa z Litwy, Ukrainy, Łotwy i Białorusi. Dzięki festiwalowi do Mrągowa co roku przybywa kilkuset Polaków z terenów byłych Kresów. W ciągu szesnastu lat trwania imprezy miasto, odwiedziło ponad 5000 Polaków z tych ziem. Mimo ugruntowanej tradycji i rozpoznawalnej marki festiwalu, pojawiła się potrzeba rozszerzenia jego formuły, otwarcia go na świat, włączenia w jego organizację nowych partnerów i odważnych twórczych inicjatyw. Taką inicjatywą jest pomysł uruchomienia radia internetowego, będącego spoiwem, komunikatorem, łącznikiem pomostem łączącym wszystkie serca, którym bliskie są kresowe tradycje.

Powołując do życia radio „Pomost” z studiem nagraniowym w Mrągowie chcemy wpisać się w nurt "myśl globalnie działaj lokalnie". Studio otwartych drzwi z dostępem ogólnym skierowane do 4 pokoleń, które będą mogły odnaleźć w nim swoje miejsce. Warmia i Mazury to główny nasz obszar działania, to forma promocji regionu z najważniejszymi jego walorami przyrodniczymi, potencjałem kulturowym i ludzkim. Radio Uniwersytetu Wieku Uniwersalnego "Pomost" będzie współpracować z Radiem Wnet.

wiecej: www. uwu. free.ngo.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Najlepsza kranówka ... z centrum łódzkie 13 13-06-2008 13:50
BIOPTRON terapia światłem Elżbieta V Choroby, badania, terapie 5 17-04-2008 19:45
terapia tancem maja Zaproszenia 0 22-08-2007 08:58
Terapia Tańcem maja Zaproszenia 0 21-08-2007 12:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.