menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101221  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 13:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Nie sądzę by JK oczekiwał ode mnie pomocy prawnej w/s ew.reparacji.Nie ta liga.
Nie wiem jaki jest aktualny stan prawny w tej materii,stąd nie wiem,czy sprawie zostanie nadany dalszy bieg.
Wiem,że Niemcy z pewnością będą się opierać,ale ponieważ
problem jest dla nich mocno niewygodny wizerunkowo,nie wykluczam,że mogą dla świętego spokoju,coś nam odpalić
(vide casus Namibii).
Może też tak być,że spór będzie rozstrzygał jakiś niezależny arbitraż.Nie wiem jaki byłby ew.wyrok.
Natomiast wiem,że argument o utraconych przez nich na naszą rzecz terenach,nie będzie miał w tym sporze żadnego znaczenia.
Szanowny drzazgo!
A może wiesz po co przy tylu nie wiadomych wzbijać reparacyjną pianę w stanie wzdęcia i nabzdyczenia?
Przecież nie z powodu tupania w piaskownicy i gryzienia tłustych paluchów spłyna te biliony.
Dorosły i poważny człowiek jak podejmuje jakieś działanie mające międzynarodowe skutki, to nie wrzeszczy i marudzi, tylko pokazuje co ma w papierach. A tu "papiery" się robią

psst
A gdyby jednak KACZYŃSKI zechciał poprosić Cię o wsparcie, bo nigdy nic nie wiadomo, to ...co byś mu powiedział?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101222  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 13:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Kapitulacja Niemiec hitlerowskich była bezwarunkowa,co się tłumaczy,że zgoda pokonanych na przedstawione warunki kapitulacji nie była wymagana.Dotyczy to również przebiegu powojennych granic w Europie,uzgodnionego przez aliantów w Jałcie w 1943 r.
II RP = ok.380 tys.km.kw.,Polska powojenna = ok.310 tys.km kw.Per saldo strata 70 tys.km kw.,za sprawą Niemiec przecież.
Jasne?


przecież to żaden argument dla antypolskiej ( i durnej zarazem) knajackiej
targowicy. Mała litera zamierzona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101223  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 13:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jest to już kolejny taki przypadek, a przecież nie każdy musi tu pisać.
No chyba, że musi.

Dokładnie droga Czcigodna... jesteś na musiku,
co widać i czuć.

A może coś pomożesz w kwestii swych milusińskich,
bo adwokat gwałciciela z Rimini pyta, skąd "uchodźcy" mają wiedzieć, że nie gwałci się na plażach?

W związku z tym...klik...klik w filmik;

http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat...lacy-2779.html

Naprawdę potępiam to, naprawdę.
czysty nazizm, czyż nie? pigmentowyposażony powinien być traktowany bardziej ulgowo.
A może nasz rodak chciał tylko nogą się upewnić,
czy makumba żyje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101224  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 14:03
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Szanowny pluto,przecież nie ukrywam,że to "ja nie wiem".
W przeciwieństwie do Ciebie,który jak się wydaje,wiesz w tej kwestii wszystko.
JK-mu - gdyby przez pomyłkę zagadnął mnie w tej sprawie - powiedziałbym:jeżeli jest szansa,choćby cień szansy ugrać w tej sprawie coś dla Polski,to psim obowiązkiem ludzi,którzy nami rządzą jest z niej skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101225  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 14:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

W roku 2017 Światowy Dzień Antykoncepcji przypada na 26 września (wtorek).....wystarczy kliknac w Googla i wyskoczy pare ciekawych linkow.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!

Ostatnio edytowane przez Mar-Basia : 26-09-2017 o 14:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101226  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 14:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Lila, pamietasz hejterskie rycie w sieci i dyskusje watkowe w sprawie objęciu ustawą dezubekizacyjną zacnych pilkarzy - Orłów ??? .
Wypowiedzial sie w tej sprawie w Radiu Szczecin minister sportu pan Witold Bańka :
Otoz odpowiedz i wyjasnienie z wlasciwego zrodla:

Cytat:
– Myślę, że są tutaj kwestie do wyjaśnienia. Wyraźnie podkreślamy, że etaty milicyjne czy wojskowe nie skutkują obniżeniem emerytur dla tychże sportowców, którzy byli na takich etatach. Czym innym jest oczywiście etat „esbecki” i „ubecki” – powiedział Witold Bańka w rozmowie z Radiem Szczecin. Słowa ministra sportu Witolda Bańki mają uspokoić wszystkich, których zaniepokoiły medialne doniesienia o tym, iż ustawa dezubekizacyjna może wpłynąć na emerytury niektórych sportowców.

https://www.wprost.pl/kraj/10077704/...bral-glos.html
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101227  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 14:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Dziwny "news" z konca sierpnia 2017

Niemcy sprowadzili do kraju całe przechowywane w Paryżu złoto. Spore ilości kruszcu zostały także przetransportowane z USA.

Cytat:
Akcja, która utrzymana była cały czas w tajemnicy, trwała 5 lat i zakończyła się 3 lata wcześniej niż przewidywano.
Dlaczego całą akcję utajniono? Jak tłumaczą nasi zachodni sąsiedzi, operację sprowadzania rezerw złota ukrywano m.in. dlatego, aby „nie budzić zbędnych podejrzeń”...

Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/bizne...lota-2651.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

Tajemnica ? Pewnie boja sie, ze Polska polozy reke na niemieckich rezerwach zlota…za niewyplacone do dnia dzisiejszego odszkodowanie wojenne.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101228  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 16:22
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie Pod lupą

Komentarz Tygodnia: Duda – Kaczyński. Jesień
-->https://www.youtube.com/watch?v=1IadK3bCfOc
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101229  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 16:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=drzazga]
Cytat:
Szanowny pluto,przecież nie ukrywam,że to "ja nie wiem".
W przeciwieństwie do Ciebie,który jak się wydaje,wiesz w tej kwestii wszystko.
Przecież nikt od Cię nie wymaga, żebyś wiedział i jeszcze wszystko.
Ja jednak chciałbym, że jeśli już się wrzuca zza straganu taki produkt wiedzieć jak chce rzecz przeprowadzić. A tego od miesięcy brak.

Cytat:
JK-mu - gdyby przez pomyłkę zagadnął mnie w tej sprawie - powiedziałbym:jeżeli jest szansa,choćby cień szansy ugrać w tej sprawie coś dla Polski,to psim obowiązkiem ludzi,którzy nami rządzą jest z niej skorzystać.

A widzisz gdzies te szanse? Ciut czasu już minęło.
No i jakieś gry w tej sprawie zauważyłeś?
Pytam bo skoro przestawiłeś nam kilka liczb, to znaczy, że coś jednak cię zastanowiło w tej kwestii. Podejrzewam, że przechodząc przez jezdnie kalkulujesz czy ...zdążysz. A to podobny proces.

Bo ja jedynie wzdęcia i jazgot prukających przekupek spod remizy i nic więcej.
A rzecz wywołał KACZYŃSKI prawnik doktoryzowany wraz z innym specem od prawa Mularczykiem i od tego wywijają się prezydent -dr prawa i jego prawnicy, spece z MSZ-u ....

No i co by zakończyć rzecz o cieniu i szansie.... Niemiec jasno powiedział won!!!! A Rusek paszoł won!!!
Co jest powszechnie zrozumiałe jako ..spadaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101230  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 17:15
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A po co strzepić jezor po próżnicy?
Lepiej prosto do ludu via media.
Czas trza oszczedzac ...
A na co? na nicnierobienie?
Czyli Grzech chodzi w butach pisokraty lekceważącego zaproszenia od Bronka.
Zapomniał, jak krytykował za to Kaczyńskiego? Jeśli sam nie zdążył dotrzeć do namiestnikowskiego, mógł wysłać kogoś w zastępstwie.
Grzech rozkłada PO i szkoda tylko tych, którzy mają więcej oleju w głowie niż on.
No, ale to już ich problem. My możemy tylko obserwować i komentować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101231  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 17:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=POLA]A na co? na nicnierobienie?
A coż to takiego zrobili wizytorzy oblicze DUDY lustrujący z bliska?

Cytat:
Czyli Grzech chodzi w butach pisokraty lekceważącego zaproszenia od Bronka.
Albo nieuważnie słuchałaś Schetyny i reszty, albo
naciągasz rzecz i mylisz rzeczy porządek.
Cytat:
Zapomniał, jak krytykował za to Kaczyńskiego? Jeśli sam nie zdążył dotrzeć do namiestnikowskiego, mógł wysłać kogoś w zastępstwie.
Powtórzę. Mylisz rzeczy i porządek.
Po co miał kogoś wysyłać? Jaki to miało mieć sens skoro via media wyjaśnili jakiego śmietnika warte są pomysła DUDY. A vizytory wykrztusiły to później i w tym samym stylu, a dziś i Petru i Kosiniak to samo w tercecie z PO potwierdzili.
I wyszło na moje
Ale zauważ, że tercet zrobił krok do przodu. uznali, że będą uzgadniać stanowiska przed ..akcją Co już jest jakimś plusem dodatnim.
Cytat:
Grzech rozkłada PO i szkoda tylko tych, którzy mają więcej oleju w głowie niż on.
No, ale to już ich problem. My możemy tylko obserwować i komentować.

Też nie jestem fanem Schetyny, ale takiego sobie wybrali i takiego mają. Ja im go nie wybierałem.
Też bym z chęcią wymienił go np. na Grabca, Trzaskowskiego, czy kilku z tego pokolenia, a resztę ulokował w rezerwie. Ale jako się rzekło nie jak im władzę wybierałem.

Ale nie zgodzę się, że to ich problem.
To nasz problem bo na stole leżą takie karty jakie leżą i nawet ze wstrętem musimy nimi grać, bo inaczej - nawet nie grając - będziemy się radować zamordyzmem w wykonaniu KACZYŃSKIEGO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101232  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 17:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

A swoją drogą -Polu - to trzeba mieć bardzo ograniczoną pojemność czaszki, żeby jakiś zbiór totalnych kretyństw przedstawiać i to dotyczących spraw podstawowych i rżnąć głupa zwołując kluby sejmowe nie wiadomo po co?

Ten tuman co to wymyślił chyba nie rozumie znaczenia słowa konsultacje.

Albo DUDA jest taki ograniczony, albo jakiś DERA wpuścił go w kanał, albo KACZYŃSKI tak mu zabełtał pod sufitem, że przy prezentacji jąkał się i spocony plutł androny bez sensu nie bardzo wiedząc o czym.

A na dodatek te jego pomysły ześmiał - nawet nie Ziobro - ale jakiś piaty jego pomagier... Warchoł czy jakoś tak. Ktoś -
chyba Lis = skomentował to najcelniej stwierdzając że DUDA uznając własne bzdety za niekonstytucyjne doszedł do wniosku, że żeby były konstytucyjne to ..trzeba zmienić konstytucję i ........Leszka szuka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101233  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 19:48
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Kto chciał, miał od wczoraj dość czasu aby choć pobieżnie zapoznać się z prezydenckimi projektami. Ponieważ jesteśmy narodem dyletantów więc piekarz, lekarz i menelik na prawie się znają i opinię o ustawach mają.
Ponieważ nie jestem przedstawicielem żadnej z wyżej wymienionych grup społecznych więc się powstrzymam w tym miejscu od egzegezy tych kuriozalnych projektów.
Powiem tylko tyle, nie ma dziś w Polsce jednego uznanego profesora prawa, który by te projekty poparł, nie rujnujac sobie nazwiska.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101234  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 22:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
....
Powiem tylko tyle, nie ma dziś w Polsce jednego uznanego profesora prawa, który by te projekty poparł, nie rujnujac sobie nazwiska.

Tych nieuznanych z chowu nie PiSowskiego też brak.
O ile pominąć bełkot jakichś kukizowców co im się jeszcze bardziej przestrzeń zakrzywiła niż DUDZIE.

Mnie się podobał Mularczyk przedstawiony własnoręcznie jako prawnik i adwokat, który na pytanie o ilu trzeba będzie zwiększyć ten skład SN który te nowe kasacje/skargi ma rozpatrywać... bełkotał coś bez ładu i składu jak by koza papier żarła.

I żeby się nie rozdrabniać to Ziobro w amoku wpuścił ten cały PiS z KACZYŃSKIM na czele w takie szambo że sami nie bardzo wiedzą jak się z niego wygrzebać. Mogą jedynie bryzgać zawartością bezradnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101235  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 23:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Też nie jestem fanem Schetyny, ale takiego sobie wybrali i takiego mają. Ja im go nie wybierałem.
Też bym z chęcią wymienił go np. na Grabca, Trzaskowskiego, czy kilku z tego pokolenia, a resztę ulokował w rezerwie. Ale jako się rzekło nie jak im władzę wybierałem.

Ale nie zgodzę się, że to ich problem.
To nasz problem bo na stole leżą takie karty jakie leżą i nawet ze wstrętem musimy nimi grać, ///.
A widzisz, są jednak lepsi od niego. Zgadza się, nie wybieraliśmy, ale jest głuchy na słowa krytyki i nic z tym nie robi, topi swoją drużynę. Chora ambicja? A może c.d. pojedynku z Tuskiem

Owszem, ale to oni nami grają i niewiele możemy z tym zrobić, bo za mało nas w dniu wyborów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101236  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 23:44
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A swoją drogą -Polu - to trzeba mieć bardzo ograniczoną pojemność czaszki, żeby jakiś zbiór totalnych kretyństw przedstawiać i to dotyczących spraw podstawowych i rżnąć głupa zwołując kluby sejmowe nie wiadomo po co?

Ten tuman co to wymyślił chyba nie rozumie znaczenia słowa konsultacje.

Albo DUDA jest taki ograniczony, albo jakiś DERA wpuścił go w kanał, albo KACZYŃSKI tak mu zabełtał pod sufitem, że przy prezentacji jąkał się i spocony plutł androny bez sensu nie bardzo wiedząc o czym.

A na dodatek te jego pomysły ześmiał - nawet nie Ziobro - ale jakiś piaty jego pomagier... Warchoł czy jakoś tak. Ktoś -
chyba Lis = skomentował to najcelniej stwierdzając że DUDA uznając własne bzdety za niekonstytucyjne doszedł do wniosku, że żeby były konstytucyjne to ..trzeba zmienić konstytucję i ........Leszka szuka

Też nas to wczoraj zaskoczyło. Kompletnie nieodpowiedzialne i mówiąc delikatnie – bezrefleksyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101237  
Nieprzeczytane 27-09-2017, 08:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
A widzisz, są jednak lepsi od niego. Zgadza się, nie wybieraliśmy, ale jest głuchy na słowa krytyki i nic z tym nie robi, topi swoją drużynę. Chora ambicja? A może c.d. pojedynku z Tuskiem
Czy lepsi są, to trudno powiedzieć, bo część nie była sprawdzona w boju. Z tego młodzieżowego zestawu jedynie Trzaskowski był w pierwszej linii. I Budka, który chyba na lidera niezbyt mi się widzi, choć Ziobrę mógłby zmienić z powodzeniem.
A co do Schetyny, to być może coś rozjaśnią w tem temacie wybory samorządowe.

Cytat:
Owszem, ale to oni nami grają i niewiele możemy z tym zrobić, bo za mało nas w dniu wyborów.
Poczekajmy bez nerw. Zobaczymy ile nas jak się stawimy przy urnach.
i jako się rzekło gramy w te karty jakie są na stole.
Nowych -dla nas- brak.. chyba ze lud znowu zechce sprawić sobie jajca wyborcze przy pomocy jakiegoś novum w rodzaju Kukiza, czy Zandberga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101238  
Nieprzeczytane 27-09-2017, 09:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Takiego dżoka strzelił sobie wybitny dygnitarz z PiSu:

Cytat:
Marszałek Sejmu zapowiada odesłanie prezydenckich projektów ustaw ws. Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa do ekspertów.
Chodzi o zbadanie propozycji w zakresie zgodności z Ustawą Zasadniczą oraz prawem Unii Europejskiej.

jaki troskliwy o Konstytucję i prawo unijne się nagle zrobił.
Przy tych ustawach Ziobrowych wątpliwości nie miał i łapsko brudne podnosił.

Cytat:
Mogą się pojawić wątpliwości, wówczas w trakcie rozmów czy konsultacji z Kancelarią Prezydenta te wątpliwości będą rozwiązywane – powiedział przebywający obecnie w Wilnie Marek Kuchciński.

Z Kancelarią Prezydenta??
Nie z DUDĄ??? Zdaje się, że to DUDA ten projekt składał, a nie kanceliści.
Ale mogę się mylić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101239  
Nieprzeczytane 27-09-2017, 09:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Kto chciał, miał od wczoraj dość czasu aby choć pobieżnie zapoznać się z prezydenckimi projektami. Ponieważ jesteśmy narodem dyletantów więc piekarz, lekarz i menelik na prawie się znają i opinię o ustawach mają.
Ponieważ nie jestem przedstawicielem żadnej z wyżej wymienionych grup społecznych więc się powstrzymam w tym miejscu od egzegezy tych kuriozalnych projektów.
Powiem tylko tyle, nie ma dziś w Polsce jednego uznanego profesora prawa, który by te projekty poparł, nie rujnujac sobie nazwiska.

znajdzie się sporo....aż się zdziwisz. Niestety zresztą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101240  
Nieprzeczytane 27-09-2017, 10:32
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

H.,to pocieszna niewiasta jest."Uznani profesorowie prawa" - kto taką klasyfikację zaprowadził?Zapewne szmatławiec zwany Wyborczą wespół z TVN-em.
Wczoraj zdarzyło mi się słyszeć dwóch czynnych profesorów prawa i byłej sędzi SN,którzy nie mieli żadnych oporów by popierać projekt PAD-a.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.