menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > łódzkie > Łódź
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-09-2009, 13:51
fation fation jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 1
Domyślnie Bezpłatne szkolenie komputerowe i j. ang TELC e-Citizen


Zapraszam do udziału w projekcie „Certyfikat sukcesu” który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu oferujemy następujące w pełni BEZPŁATNE szkolenia:

a) KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 120 godz. kończący się egzaminem TELC !!!
b) SZKOLENIE KOMPUTEROWE - 40 godz. kończące się egzaminem E-CITIZEN. !!!
c) JOBCOACHING - 3 godz.


Uczestnikami projektu mogą być osoby, spełniające łącznie następujące warunki:
1. pracujące i zameldowane na terenie województwa łódzkiego
2. osoby dorosłe po 45 r. życia z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą
3. wykonujące pracę na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło


Podczas kursu z języka obcego oraz jobcoachingu Uczestnicy otrzymają poczęstunek (kawa, herbata, ciastka), a w przypadku szkoleń komputerowych - poczęstunek (kawa, herbata, ciastka) oraz obiad. Beneficjenci otrzymają zwrot kosztów dojazdu na egzamin e-Citizen. Każdy uczestnik otrzyma również materiały szkoleniowe.

Szczegóły dostępne są również na stronie internetowej projektu: http://certyfikatsukcesu.pl/

W przypadku jakichkolwiek pytań służę pomocą certyfikatsukcesu@okcjo.com.pl

Realizatorem projektu jest O.K. Centrum Języków Obcych. Biuro projektu: ul. Piłsudskiego 135 pok. 112, Łódź 92-318 tel. 665 990 210

http://certyfikatsukcesu.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-12-2021, 16:58
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ze szkoleń komputerowych to ja chcę tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/revit.html wykupić sobie takie z grafiki projektowej bo interesuje się tym tematem od niedawna. W przyszłości chciałabym pracować w tym zawodzie, zobaczymy może mi się uda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-03-2022, 10:04
Regina65 Regina65 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 64
Domyślnie

Chciałabym zapisać wnuka na internetowy kurs programowania dla dzieci. Czy ktoś z was może mi polecić coś sprawdzonego? Znalazłam szkołę InstaKółko https://instakolko.pl/. Ma bardzo dobre opinie i kilka opcji do wyboru. Zajęcia odbywają się online. Może wasze wnuki się tam uczą i mogą mi coś powiedzieć o tych zajęciach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-03-2022, 20:14
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Faktycznie czasami takie rzeczy są bardzo ważne i można również zauważyć, iż coraz więcej osób zaczyna otwierać swoje własne sklepy internetowe. Muszę przyznać, że w moim przypadku presta sklep sprawdził się naprawdę znakomicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kinezygerontoprofilaktyka (terapia ruchowa osób III wieku) - bezpłatne szkolenie zg szs Zaproszenia 0 17-09-2009 23:51
Szkolenie Nordic Walking dla Seniorów! Nordic4u-eu Profilaktyka i zdrowy styl życia 0 11-09-2009 23:51
Szkolenie komputerowe dla Seniorów RCC Zaproszenia 0 03-09-2009 10:58
Szkolenie komputerowe dla Seniorów RCC Zaproszenia 0 16-06-2009 11:54
WOŚP! Licytacja! Szkolenie! Już od 1 zł E-ASYSTENT.COM mazowieckie 1 08-02-2009 15:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.