menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 23-01-2006, 16:20
Anonymous Anonymous jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 43
Domyślnie Dzień Dziadka


Czy u was w rodzinach tez sie obchodzi dzien babci tylko czy jakos szczegolnie honorujecie dziadków?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-07-2006, 13:54
Janek Janek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: krosno
Posty: 4
Domyślnie Dzien Dziadka i Babci.

u mnie w rodzinie zawsze si obchodzilo Dzien Dziadka i babci - ale popularniejsze jest obchodznie dnia Ojca i Matki - zwBaszcza, |e Dzien Ojca jest 23 czerwca - w wigilie moich imnienin.
Ot co !
Tyle wiem !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-01-2007, 21:12
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

W naszej rodzinie obchodzi się wszystkie dni-kobiet,mam,dzieci,tatusiów,dziadków, babć etc.Nie chodzi o prezenty czy szumną uroczystość,ale o przekazanie wyrazów pamięci i sympatii.Kazde święto to promyczek słoneczka w naszej szarej rzeczywistości,więc nie ma sobie czego żałować.Świętujmy,najmilsi,co się da.to takie przyjemne!Czasem trzeba przypominać małolatom o konieczności złożenia zyczeń, nawt w formie smsa,ważne by życzenia przekazać.A propos życzeń, a właściwie kartek z nimi.Bardzo irytuje mnie fakt, iż teraz drukują "gotowce", na których jest miejsce tylko na podpis!Lubię,aby życzenia były indywidualne, w zalezności od osoby oraz naszych uczuć do niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 19:15
Skorpion 51 Skorpion 51 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Jelenia Góra
Posty: 5
Domyślnie

Moi rodzice nie pokazali,jak szanować babcie,dziadka,ale Ja staram się pokazać to moim dzieciom .A wnuki to jeszcze małe i zobacze co przekażą im rodzice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 19:59
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie ja wprowadzilam >porzadek> do kalendarium rodzinnego

i uroczyscie o swietowalismy Dzien Dziadka razem z Dniem Pradziadka .Wnusia ma wiele zdjec i filmow z corocznych swietowan.
Niestety w 2001 r . jeden dziadzius zostal aniolkiem strozem a w2003 r pradziadzius dolaczyl do grona >opiekunow>.
Olenka wie ktory to dzien i zapala znicze na mogilach dziadkow
211524rozia kwiat roza na cemn tlr RPa.jpg
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 23:14
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 932
Domyślnie

U mnie obchodzi się wszystkie dni, poświęcone najbliższym w rodzinie, dzień babci, dziadka, matki, ojca, dziecka. Co nie znaczy że są to jakieś huczne imprezy, ale jakiś drobny upominek, czy słodycze, miłe słówko, telefon, albo lampka na grobie, w zależności od sytuacji. Każda okazja jest dobra aby sobie okazać uczucia miłości, czy pamięci o najbliższych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-01-2010, 15:27
Beti_Neti Beti_Neti jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 1
Domyślnie

U mnie w domu Dzień Dziadka i Dzień Babci jest obchodzony szczególnie uroczyście, bo mam to szczęście mieć wielopokoleniową rodzinę. Żyją moi dziadkowie i mieszkają razem z dziadkami mojej córci. Dlatego to wyjątkowy dzień. Moja córcia przygotuje laurkę, a ja w tym roku postanowiłam też znaleźć jakiś wyjątkowy pomysł na prezent dla Babci i Dziadka. Może ktoś ma jakieś propozycje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-01-2010, 16:56
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Beti_Neti
U mnie w domu Dzień Dziadka i Dzień Babci jest obchodzony szczególnie uroczyście, bo mam to szczęście mieć wielopokoleniową rodzinę. Żyją moi dziadkowie i mieszkają razem z dziadkami mojej córci. Dlatego to wyjątkowy dzień. Moja córcia przygotuje laurkę, a ja w tym roku postanowiłam też znaleźć jakiś wyjątkowy pomysł na prezent dla Babci i Dziadka. Może ktoś ma jakieś propozycje?
Witaj Beti Neti
To faktycznie rodzina wielopokoleniowa, tylko pogratulować. Dom pewnie odpowiednio duży. Miłych chwil w KSC
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 13:10
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Ja z okazji dnia babci i dziadka zaproszę wnuków na obiad (mam wnuka i wnuczkę).Upiekę tez szarlotkę,którą bardzo lubią.Dostaniemy (jak co roku) kwiatka i coś słodkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 13:31
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Zostałem zaproszony przez wnuczkę Olę na występ w przedszkolu z okazji "Dnia Babci i Dziadka".
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 18:54
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witam - my też z mężem jesteśmy zaproszeni z tejże okazji na Akademie do szkoły do wnuczki - w piątek. A na sobote zrobię ulubione ciasto moich wnuków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
poszukuje babci, dziadka halina37l Praca, wolontariat 10 21-08-2017 21:24
"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet…" - komentarze Elżbieta V Ogólny 37 10-03-2012 09:10
Zajęcia komputerowe z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka - komentarze domatorka Ogólny 2 09-07-2010 23:04
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 21:11
Dzień Babci i Dziadka w FIGLARNI mariola410 Zaproszenia 0 04-01-2008 14:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.