menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 14:29
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

jasne-to wszystko jest piekne-a prosze mi powiedziec jakie sa objawy uboczne stosowania EM.Niektore bakteria-nawet te chorobotworcze zyja z nami w symbiozie-dopiero jakis nesprzyjajacy czynnik powoduje że staja sie zjadliwe.A te piekne wprowadzone do organizmu-majace taki zbawienny wplym na czlowieka nigdy nie stana sie zjadliwe?Ja czytalam duzo o tym,i to wszystko nie wyglada tak wcale rożowo-a zainteresowanie =z racji wykonywanego zawodu.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 15:03
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

No BABCIELO i tym razem się z TOBĄ zgadzam, a przykład z bakteriami - cymesik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 15:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
jasne-to wszystko jest piekne-a prosze mi powiedziec jakie sa objawy uboczne stosowania EM.Niektore bakteria-nawet te chorobotworcze zyja z nami w symbiozie-dopiero jakis nesprzyjajacy czynnik powoduje że staja sie zjadliwe.A te piekne wprowadzone do organizmu-majace taki zbawienny wplym na czlowieka nigdy nie stana sie zjadliwe?Ja czytalam duzo o tym,i to wszystko nie wyglada tak wcale rożowo-a zainteresowanie =z racji wykonywanego zawodu.Pozdrawiam
Hola, jezeli z racji wykonywanego zawodu wiesz - to wyjasnij to dyskutantkom, ktore nie wiedza!!!!! Wlasnie po to dyskutujemy a nie wciskamy sobie zlosliwosci.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 15:59
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

ja nie wciskam złosliwosci-jestem jak najdalsza od tego-a mechanizm uzjadliwienia sie bakterii jest szalenie zlozonym procesem,i jest udowodnione że EM rowniez podlegaja temu procesowi.Ale juz znikam, bo bedę posadzona i o zlosliwośc i wymądrzanie sie-nie ja po prostu mam zdecydowanie dobre podstawy naukowe.To wszystko.PA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 16:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
ja nie wciskam złosliwosci-jestem jak najdalsza od tego-a mechanizm uzjadliwienia sie bakterii jest szalenie zlozonym procesem,i jest udowodnione że EM rowniez podlegaja temu procesowi.Ale juz znikam, bo bedę posadzona i o zlosliwośc i wymądrzanie sie-nie ja po prostu mam zdecydowanie dobre podstawy naukowe.To wszystko.PA
No wlasnie o to chodzi abys nam wytlumaczyla. Nareszcie jakas pozytywna dyskusja, cos madrego - jestes dobra w tym temacie - prosze podziel sie z nami. Nie znikaj z forum. Ucalowania
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 18:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Link Club Freedom

Grazyno, w pierwszym cytowanym artykule podalas link:
http://clubfreedom-coopers.pl.tl

Jak wiesz, jestem pozytywna osoba, chodze solidnie po ziemi. Jezeli temat mi sie podoba - z checia podejme kazda dyskusje. Jednak, jezeli mam zastrzenia jasno je sformuluje.

Club Freedom - nie rozumiem dlaczego pokazalas tego linka? Jaki w tym cel? Gdybym miala seniorow ostrzegac - to wlasnie przed taka forma Klubu. Czyste nabijanie klienta w butelke. Istnieje w Europie pare takich "magicznych programow podrozowych", ktore obiecuja zlote gory, znizki 50 procentowe w pieciogwazdkowych hotelach na calym swiecie, polowa ceny na Princess Cruise, miejscami w pierszej klasie rejsow liniowych........wymiana apartamentow......lista jest dluga. We Francji dzialal do ubieglego roku popularny Glob Travell Club, jest tez Hotel Express no i bekonkurencyjne w roznych trickach i oszustwach RCI zarejestrowane w paradise Fiscalnym Isle of Man. Wlasnie ten Club Freedom scisle wspolpracuje z RCI.
Glupi jelonek , wplaci spora kwote aby zostac czlonkiem i.....jak juz zaplaci za czlonkostwo ......bujaj sie sloniu. Przy odrobinie szczescia raz, dwa razy uda mu sie zlapac znizkowe swiadczenie czy wycieczke. To wszystko. Moja znajoma Belgijka starsza pani, wdowa, pare lat temu wstapila do Global Travel, koszt wpisu Frankow Francuskich 80'000. Dwa razy udalo jej sie dostac hotel pieciogwiazdkowy: raz na Florydzie a drugi raz w Paryzu, ale nigdy z obiecywana znizka 50 procent i w terminie o ktory jej chodzilo. W ubieglym roku dostala lakoniczny liscik - sorry, klub rozwiazany - pisz na berdyczow. Takich jak ona bylo w tym klubie setki, naiwnych emerytow, naiwnych klientow.
Club Fredom - obchodze takie cuda z daleka. RCI - osobny i bolesny temat do dyskusji.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 18:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie EM

Cytat:
Napisał babciela
jasne-to wszystko jest piekne-a prosze mi powiedziec jakie sa objawy uboczne stosowania EM.Niektore bakteria-nawet te chorobotworcze zyja z nami w symbiozie-dopiero jakis nesprzyjajacy czynnik powoduje że staja sie zjadliwe.A te piekne wprowadzone do organizmu-majace taki zbawienny wplym na czlowieka nigdy nie stana sie zjadliwe?Ja czytalam duzo o tym,i to wszystko nie wyglada tak wcale rożowo-a zainteresowanie =z racji wykonywanego zawodu.Pozdrawiam

Grazyna otworzyla blog na seniorku pt "Efektywne Microorganizmy"
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 18:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Marbella,już kilka lat temu byłam na prezentacji podobnego programu.Sama prezentacja była niezwykle luksusowa,ale mnie tzw.znamiona luksusu są obojętne ,więc wypiłam ,zjadłam i podziękowałam..
Kilkoro jeleni się zapisało i straciło pieniądze.
Nie pamiętam jak się toto nazywało,ale też słowo ''Club ''miało w nazwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 18:38
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Zastanawia mnie sam tytuł tego wątku "Ciekawe artykuły", przecież wiadomo,że nasze zainteresowania są czasem skrajnie różne i dla jednego będzie ciekawy artykuł o modzie dla innego o sporcie, o zdrowiu itd.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 18:54
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Zastanawia mnie sam tytuł tego wątku "Ciekawe artykuły", przecież wiadomo,że nasze zainteresowania są czasem skrajnie różne i dla jednego będzie ciekawy artykuł o modzie dla innego o sporcie, o zdrowiu itd.

Autor- zalozyciel watku tak to widzial. Inni tytuluja swoje watki "Barek", inni "Spelunka", jeszcze inni "Pociag", i np "Pyskowki".
Ksiazki, filmy, sztuki teatralne tez maja rozne dziwne tytuly. Osobiscie, jezeli temat, dyskusja mnie nie interesuje - poprostu sie nie wlaczam. Idem z ksiazka - nie czytam.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 19:09
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Marbello
Przeczytałem z ciekawości i wyraziłem swoje zdanie co oczywiście mi wolno.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 19:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Marbello
Przeczytałem z ciekawości i wyraziłem swoje zdanie co oczywiście mi wolno.
Naturalnie Tadziu, a ja Ci napisalam jak "odebralam" tytul watku. Chyba sie zgadzamy?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 19:26
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Jeżeli babciela zna się na tym, to niech podejmie dyskusję i wyjaśni co nieco tym,,, którzy mniej się na tym znają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 19:47
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie No nie, bez przesady

Cytat:
Napisał GracekristGold
Lawendo, życie jest dokładnie takie, jakie chcemy, żeby było. To, co dzieje się w nas i obok nas, tworzymy my, ludzie. Bóg stworzył piękny świat, a my?
Obudź w sobie olbrzyma, to książka Antoniego Robbinsa pomagająca zrozumieć ludzką psychikę. Jeśli mówisz, że coś jest utopią, to JEST! – dla Ciebie. Chodzi o to, ze jeśli takie są Twoje myśli, to takie, a nie inne masz doświadczenia. Dlatego, tak ważna jest kontrola myśli i słów. Dlaczego, nie miałabyś sprostać zadaniu?. Dlaczego, nie miałabyś mieć świadomości?. Właśnie, to my tworzymy swoje ograniczenia. Kiedy mówimy, że czegoś nie możemy, to nie możemy i zostajemy w miejscu. Zrozumiałam to dopiero pod wpływem The Secret…
nie chciałam zachorować na raka, nie chciałam wielu rzeczy na które nie miałam wpływu. Każdy chce swoje życie przeżyć jak najpiękniej i bardzo szczęśliwie więc dlaczego tylu ludzi dotykają tragedie? Dlatego, że tego chcieli, że sobie na nie zapracowali?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 19:56
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Bo widzisz BASIEŃKO to się nazywa zwykłe życie, a siła woli nie zmieni jego podłości. Tyle zła, tyle głodu na świecie, a my mamy kontrolować myśli i siłą woli zmieniać to co złe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 20:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał lawenda
Bo widzisz BASIEŃKO to się nazywa zwykłe życie, a siła woli nie zmieni jego podłości. Tyle zła, tyle głodu na świecie, a my mamy kontrolować myśli i siłą woli zmieniać to co złe

Lawenda prowadzi doskonaly blog na Seniorku tematy: Naiwnosc i Manipulacja, Egoizm, Od Romantyzmu do Cynizmu, Przypadek czy Przenaczenie, Wiara, nadzieja, czy Milosc.

Proponuje abyscie tam czesciej zagladali, naprawde warto.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 20:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Lawenda prowadzi doskonaly blog na Seniorku tematy: Naiwnosc i Manipulacja, Egoizm, Od Romantyzmu do Cynizmu, Przypadek czy Przenaczenie, Wiara, nadzieja, czy Milosc.

Proponuje abyscie tam czesciej zagladali, naprawde warto.

Jestem czytelniczką.Powinnam tylko zaznaczyć swoją obecność - chyba.

ps.moim życiem rządził i nadal rządzi- przypadek.Nigdy nie spodziewałam się ,że i na starość on nie da mi spokoju.Ten cholerny - przypadek.A w zasadzie jego odbicie z młodych lat.Nic nie warto planować.Nawet dnia jutrzejszego....
Mogę sobie myśleć pozytywnie lub negatywnie .Nic nie pomoże .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 20:50
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

LILA, brak pozytywnego myślenia, to szare, beznadziejne życie. Otwartość na świeży powiew wiatru od moża może zmienić TWÓJ przypadek.
A przypadkiem nie widziałaś mojego ciasteczka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 20:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał lawenda
LILA, brak pozytywnego myślenia, to szare, beznadziejne życie. Otwartość na świeży powiew wiatru od moża może zmienić TWÓJ przypadek.
A przypadkiem nie widziałaś mojego ciasteczka?

Widziałam ciasteczko.Kupowało sobie czapeczkę,bo łysieje kapkę..
Ale ja mam życie kolorowe i pełne niespodzianek ,w większości miłych.Natomiast wolałabym już mieć więcej spokoju..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 21:13
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Żarty Ci się trzymają - spokój, ale po co, życie jest piękne o spokój zadbam potem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ciekawe miejsca w SIECI część II Melissa eSenior 874 13-12-2018 23:03
A to ciekawe! (nasze własne historyjki z pobytu za granicą) arczia Podróże, turystyka 17 21-06-2011 14:12
Ciekawe miejsca w SIECI araukaria eSenior 527 31-08-2007 22:52

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.