menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 08-05-2011, 22:30
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie

Krysiu, prościuteńko:
PPM na nazwę w pasku zakładek - Właściwości - Nazwa: (i tu zmień) - Zapisz.
Będzie nowa nazwa w pasku zakładek.
Wiesz, że możesz je przesuwać w pasku, zmieniać kolejność.
Tak samo przesuwać karty.

S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Nieprzeczytane 09-05-2011, 06:37
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Pięknie dziękuję, Stefanie.


Teraz zmieściłam siedemnaście kart, mam wszystkie często używane.

Zmiana kolejności ujawniła mi się już dawno temu, ja klikam i próbuję wszystkiego.

Pasek Toolbar mam na widoku, przyzwyczaiłam się, no i zauważyłam, że wtedy Tłumacz działa przy kursorze, na schowanym pasku nie działa.

Jeszcze raz dziękuję i jak zwykle pozostaję stałą czytelniczką tego wątku.
__________________

Ostatnio edytowane przez Krycha. : 09-05-2011 o 19:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Nieprzeczytane 09-05-2011, 08:09
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Pokusiłam się na zmianę motywu Firefox-a, biedronka mi się trochę sprzykrzyła.



Jak widać, jest to zdecydowanie coś innego. Kolor i obramowanie działa też na ramce wiadomości i na prawym przycisku myszy.
Jest jeden mankament tego motywu - słabo czytelne nazwy kart.
Uciekł też ScrapBook, musiałam od nowa zainstalować.
Od nowa będę zmniejszać nazwy kart.
Motywy znalazłam w Google, tu pasek adresu nie chce się wkleić.
Pozdrawiam i ciekawskim życzę dobrej zabawy.
__________________

Ostatnio edytowane przez Krycha. : 09-05-2011 o 13:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Nieprzeczytane 29-05-2011, 08:22
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie Motywy i interfejs w Firefox 4

Ja też zmieniłem motyw. Jak Wam się teraz podoba.
Nazywa się "Spring". Można pobrać stąd: http://www.getpersonas.com/pl/gallery/All/Movers/7 , gdzie jest ogromny wybór
(Wam polecam np. "Spring_Kittens", ).
Krysi motyw też mi się podoba. Lecz w moim nazwy są bardzo czytelne.

Tak może wyglądać interfejs w FF 4:




Co rzuca się w oczy, to, że jest b.cienki. Po prostu można/trzeba poukrywać paski: menu, G.Toolbar i dodatków. Robi się to pod Widok.

W pasku zakładek na stałe mam 10 różnych, a często używanych przeze mnie stron: cztery fora na czele z KSC, trzy moje wątki, Kurs komputerowy panów kSenior (naprawdę gorąco go polecam, początkującym i nie tylko), Pocztę wp oraz TinyPic'a.

W pasku kart przejściowo mam dwa nasze wątki i na stałe tvn24.
W FF 4 można tak zrobić klikając PPM na nazwę karty i "Przypnij jako kartę aplikacji".

ScrapBook'a i dwa inne dodatki (ich ikonki), mam na pasku menu, który jest ukryty.
Pozostaję przy jego wersji 1.4.3, ponieważ nowsze wersje nie chcą "wskoczyć" do tabelki "Dostosuj...". Co jest dla mnie dziwne.

S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Nieprzeczytane 29-05-2011, 10:39
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Dzień dobry Stefanie.

Motywy z tej galerii już pobierałam, stąd była "biedronka". Teraz buszuję po tej ,,, https://addons.mozilla.org/pl/firefo.../?sort=created
Są tu takie bardziej zdecydowane wzory, niestety - wiele nie jest do wzięcia, ponoć nie pasują z moim Firefox-em.

Mam kłopot z ScrapBook-iem, nie chce zagościć u mnie na stałe. Po zainstalowaniu z polecanej przez Ciebie strony, wchodzi jak widać;



Po zamknięciu laptopa, znika jak kamfora. Jest widoczny w rozszerzeniach, ale nie ma go na żadnym pasku. Nie ma też w dostosuj. Kiedy chcę go mieć, muszę zaczynać wszystko od początku i tak w kółko.
Czy jest na to rada?
Dziękuję i pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Nieprzeczytane 29-05-2011, 21:12
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie Brak ScrapBook-a

Cytat:
Po zamknięciu laptopa, znika jak kamfora. Jest widoczny w rozszerzeniach, ale nie ma go na żadnym pasku. Nie ma też w dostosuj. Kiedy chcę go mieć, muszę zaczynać wszystko od początku i tak w kółko.
Czy jest na to rada?
Krysiu.
Ponieważ uparcie Ci się aktualizuje do nowszej wersji niż 1.4.3 :
1- zainstaluj ponownie 1.4.3 (na poprzedniej nadpisze się)

2- w dwóch miejscach wyłącz automatyczną aktualizację:
a) w Narzędzia/Opcje/Zaawansowane/Aktualizacja - postaw kropkę w "zapytaj, co robić"
b) w oknie Rozszerzenia kliknij taki kwiatuszek u góry "Narzędzia dla wszystkich dodatków" i w menu kontekstowym wygaś "Aktualizuj dodatki automatycznie" (bez ptaszka)

3- wyłącz/włącz FF

4- w tabelce Dostosuj... powinna być ikonka ScrapBook-a, którą przeciągnij na pasek menu.

Teraz powinien tam pozostać.
Powodzenia.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Nieprzeczytane 29-05-2011, 21:35
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Pięknie dziękuję. Wszystko zrobione według instrukcji, ScrapBook siedzi i działa w panelu bocznym. Po wyłączeniu nie uciekł.

Skromny kwiatek w podziękowaniu za instrukcje,,

Serdecznie pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Nieprzeczytane 30-05-2011, 08:41
sarunia sarunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 437
Domyślnie

Stefan, dziękuję za ostatnią poradę dotyczącą ScrapBooka.
Skorzystałam i znów mogę się nim cieszyć bez utrudnień.
Pozdrawiam
__________________
zapraszam
krzyżyki i nadmorskie klimaty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Nieprzeczytane 05-06-2011, 22:52
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Jest to kontynuacja # 103. Z tym, że tam jest tylko otwieranie PPSa - za pomocą hostingu zSHARE.
W hostingu Voila pps-y najczęściej są zapisywane.

0) Ściągamy Voilę (z Google), czytamy sposób. Ja często używane hostingi mam pod ręką - na pasku zakładek.
PPS, który chcemy przesłać komuś w poście, mamy w instalkach (downloads).
Pisałem o tym w #103, u mnie ten folder do zapisywania nazywa się "Zapis Ściągniętych".

Oto okno Voila:



Kolejne kroki:
1) "Wczytaj pliki" (u góry po lewej)
2) w następnym oknie - ptaszek przy "wybierz" i "pół roku", oraz "Dalej" (na samym dole)
3) w następnym oknie: "Przeglądaj" > "Wybierz" > znajdujemy i zaznaczamy nasz PPS > Otwórz > "Wczytaj wybrany plik" - trochę potrwa wczytywanie!! > "Załóż folder" > OK (po zapytaniu)
4) w nowym oknie (Dziękujemy) - pobieramy zaznaczając na niebiesko link w "Link do pliku:..."
5) "Kopiuj"
6) idziemy do naszego postu, do którego wklejamy - "Wklej" link naszego PPSa.
Podgląd wiadomości i Zatwierdź wiadomość.

Odczytywanie PPS-a :
(w przeglądarce FF 3.6)

klikamy na link > Pobierz > Otwórz za pom IEXPLORER > OK > Otwórz > Tylko do odczytu.

I mamy prezentację PPS-a w PowerPoincie.
Uwaga. Ażeby oglądać w pełnym ekranie, należy kliknąć na dole na mały kieliszek "Pokaz slajdów".
A także włączyć dźwięk (jeżeli ma) - lepszy będzie efekt.

Proszę przećwiczyć.
S.

Stefanie nie zrozumielismy ja juz nie raz wgrywalam na volia pioseniki i pliki,ale teraz po wczytaniu pliku,klikając zapisz zamyka mi się cala stona w koputerze.Zostaje pusty ekran.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Nieprzeczytane 05-06-2011, 23:06
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie

Cytat:
po wczytaniu pliku,klikając zapisz zamyka mi się cala stona w koputerze.Zostaje pusty ekran.
Rozumiem, że wklejasz plik np. do postu - czy tak?
I dzieją się takie klocki. Nie wiem, to chyba nie wina hostingu, ani metody Twojej. To coś z Twoim kompusiem, albo z naszym seniorkiem chyba.
S.

PS. wklejasz link, nie plik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #211  
Nieprzeczytane 05-06-2011, 23:12
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Stefanie doszlam do tego juz naprawilam ja kiedys się zalogowalam i dalm na Haslo lik mialam gdzies zapodziany tera znalazlam i mając link do edycji i haslo juz mogę wgrac,w podziękowaniu przesylam pokaz.
http://www.voila.pl/089/p256i/
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Nieprzeczytane 05-06-2011, 23:24
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie

Gratulacje .
Podziwiam,
i pozdrawiam.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Nieprzeczytane 29-06-2011, 12:58
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Pozwoliłam sobie przenieść tu post z wątku Do Admina, bo chcę odpowiedzieć, a tamten wątek do czego innego służy.
Cytat:
Napisał Stefan
Alu, nowe wersje zwykle w czymś szwankują. Na początku.
W FF 4 tego nie ma, jest prawidłowo.
Tak jak mówisz: zamiast "Przejdź do ostatniego postu" klikasz "Ostatnia Strona". Potem puk w klawisz End i masz ostatni.
Racja, o jeden klik więcej. Może z czasem wróci do normy,
Stefanie, nie wydaje mi się, że jest to szwank tej wersji, bo na innych portalach nie mam tego rodzaju kłopotów.
Nawiasem mówiąc, użycie klawisza end nie pomaga.
Nie znam wersji 4 FF, ale ci, którzy ją mieli, twierdzą, że 5 jest lepsza.
Wiem, że Ci się narażę krytykując FF Używam tej przeglądarki z dwóch powodów
- w innych nie podoba się memu niedoskonałemu wzrokowi za małe rozróżnienie kolorów i wielkości czcionki;
- przywykłam do okienka pobierania.
Jest jeszcze trzeci powód: w ogóle przywykłam
Mam do niej jednak wiele zastrzeżeń. M. in. zajmuje wiele miejsca, ale to mnie nie martwi, dopóki je mam. Nie przeładowuję komputera i stać mnie na nią
Gorsze jest jednak to, że zamykana nie znika. Tzn. znika z pola widzenia, ale i system, i CCleaner informuje, że wcale się nie zamknęła, co potwierdza menedżer zadań Windows. Było tak i w wersji 3, jest w 5. Nie tylko u mnie, kilka osób zgłasza takie zachowanie, które spowalnia np. czyszczenie komputera.
I trzeci powód: często ulega awarii, o czym skrzętnie informuje, przeprasza, wyłącza się i sama włącza. Myślałam, że w najnowszej wersji tego nie będzie, ale już w drugim dniu użytkowania mi się to przytrafiło.
Ale nadal w niej "chodzę"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Nieprzeczytane 29-06-2011, 18:50
Yeva's Avatar
Yeva Yeva jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 5 269
Domyślnie

Mam FF5 i u mnie wszytko teraz działa.
Problemy , o których pisze Alsko , miałam z FF3 .Przeglądarka zamykała się bardzo wolno i często musiałam korzystać z Menedżera zadań , pomagało wyłączanie procesu nie aplikacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Nieprzeczytane 01-07-2011, 11:10
Nocarz's Avatar
Nocarz Nocarz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 13
Domyślnie

Polecam aktualizować FireFoxa kiedy wyjdzie tylko nowa wersja. Warto też mieć dobrą wersję NETframe i javy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Nieprzeczytane 04-07-2011, 00:40
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie Tab Mix Plus oraz program Ashampoo WinOptimizer 7

Alu.
1) u mnie w wersji 4 FF użycie klawisza End pomaga.

2) w ogóle przywykłam - to normalka. Przecież znam, że "przyzwyczajenie jest drugą..."


3) śmiało krytykuj FF, jeżeli coś w nim Ci szwankuje.

Ale na prawdę nie rozumiem skąd u Ciebie te problemy z zamykaniem.
U mnie, tak samo jak u Yevy, FF spisuje się bez zarzutu. Nie pamiętam, ażeby mi kiedyś się zaciął.
Czasem, ale rzadko, poprosi o:
.
Potwierdzam i zrobi to błyskawicznie.

Może tak spróbuję:
1- czy Ty masz dodatek Tab Mix Plus ?
Jest w nim Menadżer sesji, którym pięknie się kończy, a jutro rozpoczyna nim, pracę.
Oto główne okienko ustawień:



2- przeskanuj komputer CCleanerem i każ naprawić problemy, gdy zapyta.
A propos, kiedyś polecałem Ci automatyczne czyszczenie kompa podczas startu systemu. Czy ustawiłaś to? (pod Opcje > Ustawienia).

3- bardzo Ci polecam zainstalować program Ashampoo WinOptimizer 7 (wersji 7.26). Jest świetny, niesłychanie prosty i klarowny.
Oto jego możliwości - menu główne:



W chwili uruchomienia automatycznie wykonuje czynność pierwszą "Przegląd" (podświetlona na żółto), a w niej zadania wyszczególnione w środku okna.
Ale ja Tobie na Twój problem polecam czynność siódmą "Ulubione", a w niej Process Manager > Zarządzaj programami | Ustaw priorytet.
Być może to "utemperowało" by Twojego FF.
O ile nie pomogło by coś ze wcześniejszych wskazówek.
Ale ten Ashampoo i tak warto mieć.

4- na wszelki wypadek warto by zrobić sobie kopię zapasową FF. Robi się przez Bibliotekę (Historia).

Pozdrawiam.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 04-07-2011 o 10:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Nieprzeczytane 04-07-2011, 11:09
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Stefanie, bardzo się - tfu! tfu! przez lewe ramię - poprawiło.
Po działaniach informatyków KSC, o czym pisała Admina, nie mam problemów z szybkim menu. Nie zdarza się też ukrywanie FF po zamknięciu. Wygląda więc na to, że FF 5 działa u mnie teraz na 5

Cytat:
Napisał Stefan
1- czy Ty masz dodatek Tab Mix Plus ?
Nie mam. W ogóle mam minimum dodatków, bo jakoś nie są mi potrzebne lub przywykłam do pewnych działań
Np. zamiast słownika - mam (wg mnie najlepszy z internetowych) translator umieszczony w pasku zakładek, czyli pod ręką.

Cytat:
A propos, kiedyś polecałem Ci automatyczne czyszczenie kompa podczas startu systemu. Czy ustawiłaś to? (pod Opcje > Ustawienia).
Nie zrobiłam tego.
Mój komputer z powodu starczych fizycznych dolegliwości - płyta główna ledwie zipie - bardzo wolno startuje i jeszcze wolniej otwiera programy. Gdybym do tego dołożyła czyszczenie na dzień dobry - moja niecierpliwość osiągnęłaby szczyt
CCleanera uruchamiam zwykle na koniec dnia przed zamknięciem komputera.

Cytat:
bardzo Ci polecam zainstalować program Ashampoo WinOptimizer 7

4- na wszelki wypadek warto by zrobić sobie kopię zapasową FF. Robi się przez Bibliotekę (Historia).
Bardzo dziękuję! Rozejrzę się.
Od niedawna mam Advances System Care, z którego jestem bardzo zadowolona. Ma dużo funkcji, także takie jak Ashampoo i jakoś się z nim zaprzyjaźniłam (czego nie mogę powiedzieć o Odkurzaczu).

Kopię zapasową mam. Poza tym, ze względu na grożący mi ostateczny pad kompa - mam zapisane na pendrive wszystkie ważne dla mnie programy.

Dziękuję za pomoc.
Uśmiechnięte pozdrowienia z zapłakanej deszczem Warszawy przesyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Nieprzeczytane 04-07-2011, 15:21
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Stefanie, ostatnio dużo różnych optymizerów w Komputer Świat i nie tylko. Zastanawiam się jak to się ma do Win 7, bo podobno ma on wbudowane takie narzędzia.Co o tym sądzisz.
Nie mam zainstalowanego żadnego w tej chwili defragmentatora, ani żadnego innego oczyszczacza, tym bardziej optymizera, ale maja maszynka chodzi (odpukać w niemalowane)bez zarzutu.Być może tak mi się tylko wydaje.
Dodam jeszcze, że mam FF5 i działa mi bez zarzutu.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Nieprzeczytane 04-07-2011, 20:23
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 762
Domyślnie TuneUp Utilities 2010 - program do przyspieszania komputera

Romku.
W kolejnych numerach KŚ, PC Format, lub CHIP.pl co raz to ukazują się nowe, "cudowne" programy ulepszające komputer.
(reklamy też wciskają nam się zewsząd). Niektóre są rzeczywiście b.dobre.
Ale trzeba sobie zadać pytanie - dla jakiego użytkownika, do jakich celów służy nam komputer.

Programy, to sprawa indywidualna, rzecz potrzeb, gustów, preferencji.
Ja staram się przestrzegać zasady, że nie należy dublować programów.
Na przykład jeden tylko program: antywirusowy, do sprzątania, do defragmentacji, do usuwania zbędnych programów (jest opinia, że systemowe są marne), przyspieszania systemu i internetu, wypalania, ściągania plików, konwersji, grafiki, itp, itd.

Na ogół mi to wychodzi, lecz czasem skuszę się, zainstaluję sobie, choćby na próbę, jakiś zachwalany.
Tak jest ostatnio np. z innym optymizerem, jak nazywasz, podobnym w działaniu do Ashampoo WinOptimizer'a.
Jest to TuneUp Utilities 2010.

, - już widzę jak się Kundzia uśmiecha!. Przecież to Ona kiedyś go, i słusznie, zachwalała.
patrz: http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...age3-6305.html , # 43.

Dopiero dziś, gdy go wypróbowałem, przyznaję Jej rację.
I teraz mam dylemat: jest podobny do Ashampoo, jakby bogatszy w funkcje. Ale A. jest prostszy, wygodniejszy. Który usunąć?.
Ale jeszcze jest większy kłopot: jako prawdziwy "kombajn" robi robotę za CCleanera'a, Defraggler'a, Revo Uninstaller'a i jeszcze innych.
Do których się tak przywiązałem (zwłaszcza do CC i Revo U.).
Lecz się nie spieszę, obserwuję. TuneUp waży 61, a Ashampoo 34 MB.

Programy instaluję na dysku D:\, (gdzie mam dużo wolnego miejsca - 85%).
Programów mam w sumie więcej, ok. 20, niesystemowych. Acha, jeszcze hostingi: TinyPic, (w rezerwie ImageBanana). Jeszcze Voila, YouTube, Speedtest.net.
Dodatków FF mam 14, a bywało więcej. Przeglądarki mam dwie FF i IE - ta druga przydaje mi się do otwierania PPS'ów.
A jednak mój słaby komp (dysk 37GB, RAM 640MB), nawet dość żwawo się porusza (odpukać! ).
Ważne jest nie przedobrzać, nie przeładowywać, czyścić, optymalizować, defragmentować często.
To tyle pokrótce o moich programach.

Pozdrawiam.
S.

PS.
Romku, pytasz ..jak to się ma do Win 7.
Mam XP, ale myślę, że w ogólności podobnie.
Zauważ, że każdy program do ściągnięcia ma w opisie do jakich systemów się nadaje.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 05-07-2011 o 08:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Nieprzeczytane 09-07-2011, 19:14
zynagra's Avatar
zynagra zynagra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: warszawskie
Posty: 866
Domyślnie ...

Witam ,dawno mnie nie było,Stefanie jestem za TuneUp. Utilities2010,mam go od 2lat ,i właśnie zasugerowałam się opinią Kundzi i naprawdę nie żałuje zakupiłam program i działa już na drugim laptku u mnie jak dotąd bez problemowo.Polecam i pozdrawiam.
__________________
Smutno cieszyć się w samotności.
*****
Gotthold Ephraim Lesing.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeglądarka internetowa Firefox3. Działanie. Jakie Dodatki. Sanna eSenior 84 21-06-2010 12:37
Przeglądarka internetowa Firefox3. Działanie. Jakie Dodatki. Stefan eSenior 0 28-11-2008 18:22
Mam problem z przeglądarką Firefox 3.0.1. Stefan eSenior 2 27-08-2008 21:01
Telewizja internetowa krise1 Różności - wątki archiwalne 1 21-01-2007 16:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.