menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podlaskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #341  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 19:01
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie





C.d - Drohiczyn .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #342  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 19:12
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Moje miasto jesienią .





__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #343  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 20:13
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Witam, już tak dawno nie byłam na Seniorku, że zatęskniłam.
Ale pierwsze kroki skierowałam tutaj.
Przeczytałam cały wątek, od pierwszej do ostatniej strony.
Powspominałam koleżanki, które już odeszły, poczytałam posty nowych.
Witam wszystkich i pozdrawiam.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #344  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 21:50
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Witaj .
Miło mi , że po tak długim czasie zajrzałaś na Podlasie i mam
nadzieję , że odnajdziesz trochę dawnych znajomych bo z tego co widzę sporo ich bywa na seniorku od lat .
Poza tym ucieszę się jeśli zaczniesz bywać częściej o ile zechcesz , oczywiście .
Pozdrawiam serdecznie ziomalko i przytulam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #345  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 15:28
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Domyślnie

Danuś!
Jakie piękne zdjęcia swojego miasta zamieściłaś!!
No po prostu jestem urzeczona.
Niestety w naszej długiej podróży po Polsce w ostatnich 10 dniach nie udało nam się dotrzeć do Białegostoku., ale to wszystko do nadrobienia
Przejechaliśmy szmat dróg i odwiedzili wiele pięknych miast i miejsc. Brakło niestety czasu na więcej.
Pozdrawiam gorąco! Ludka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #346  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 22:58
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Witaj Ludka
Zwiedziłaś miejsca o których Ci pisałam?a jak nie, to napisz gdzie byłaś,co fajnego widziałaś,co polecasz do zobaczenia,pozdrawiam Danusia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #347  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 23:25
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Witam,
Ludka, Białystok jest piękny o każdej porze roku.
Danusiu, "starych" znajomych tu już nie ma. Ale to normalne, jedni odchodzą drudzy przychodzą. Tak jest na każdym wątku. Kilka osób stworzyło nowe fora i tam się spotykają. Widzę, że i tu powstało wiele nowych wątków.Muszę trochę się jeszcze rozejrzeć.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #348  
Nieprzeczytane 14-10-2017, 21:08
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Witajcie w tym regionalnym wątku .
Byłam kilka dni temu ale widzę , że nie muszę zamieszczać
monologów .
Ludeczko miła , cieszę się , że podobają Ci się fotki Białegostoku (pochodzą z netu) ale może jednak kiedyś uda Ci się dotrzeć i tutaj i w ogóle zwiedzić nasz region .
Ale tak jak pyta Elfik-Danusia , napisz - proszę w wolnej chwili gdzie byliście i co zwiedziliście . Fotki mile widziane .
Elfko - Danusiu ostatnio coś tam skrobnęłam na gg , później zerknę czy zaglądałaś bo jestem ciekawa jednej rzeczy , aż nóżkami przebieram .
Qrystyno kochana i tu masz rację -nasze miasto jednak jest piękne ale i Podlasie również . Zależy tylko co kto lubi , prawda ?
Odnośnie ,,starych '' znajomych - bywają w różnych miejscach , to prawda . W bardziej wolnej chwili i ja przejrzę ten wątek i spróbuję ustalić kto bywał wtedy gdy i Ty byłaś . Może odnajdziemy wspólnie ? A tak w ogóle , masz na imię Krystyna ? Czy wolisz swój login ?
O sobie wspomnę , że mieszkam na Zielonych Wzgórzach , może czasem mijamy się gdzieś na ulicy ?
Tymczasem pozdrawiam Was wszystkie , innych forumowiczów również choć pogoda ,,zgniła '' .
Może jeszcze coś znajdę do wklejenia .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #349  
Nieprzeczytane 14-10-2017, 21:34
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Domyślnie

Witajcie moje drogie!
Nasza podróż była bardzo owocna. Przez 10 dni jeździliśmy po Polsce. Zaczęliśmy w Krakowie, dokąd przyleciały nasze dorosłe dzieci i kolejno: Baranów Sandomierski z pięknym Palacem i parkiem, dalej Sandomierz , słoneczny i przepiękny, Kazimierz Dolny, Puławy, Warszawa, Ostróda, Gdańsk - uznaliśmy zgodnie, ze to najpiękniejsze miasto. Dawno nie byłam w Gdańsku, ale naprawdę nas zachwycił.
Dalej Toruń, Gniezno, Poznań, Głogów . I tutaj skończyła się słoneczna pogoda. Następnego dnia w deszczu dotarliśmy do niemieckiej granicy, gdzie w Białej Wodzie i Parku Mużakowskim Dzieci porobiły bardzo ciekawe zdjęcia (oboje są zawodowymi fotografami) pięknego półkolistego mostu.
Dzień zakńczylismy na Zamku w Grodźcu.
A to już opowieść na kiedy indziej, bo tu już za dużo na dzisiaj.
Pozdrawiam Ludka. Chyba was nie zanudziłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #350  
Nieprzeczytane 17-10-2017, 11:53
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Uśmiech C.d. Naszej podróży ...

Nie wspomniałam jeszcze o Malborku! Cóż za wspaniala budowla. Zamek krzyżacki jest arcydziełem średniowiecznej architektury. Coś wspaniałego!
Ciagle jeszcze trwają tam prace rekonstrukcyjne.
Dopiero w 2016 roku ukończono odbudowanie kościoła na terenie zamku.
Jest co oglądać. A jeszcze nie zaliczyliśmy komnat zamkowych. Napewno wrócimy. Coś wspaniałego!
Natomiast Zamej Grodziec to średniowieczny zamek zbudowany na skale wulkanicznej, wysoko, wysoko.
Dotarliśmy tam razem z huraganem „Ksawerym”...., po krętej skąpanej w deszczu wietrznej drodze i postanowiliśmy zanocować na zamku
Na szczęście były tam przystosowane Komnaty noclegowe i kuchnia dobrze zaopatrzona, więc obiad i grzaniec natychmiast można było sknsumować w sali rycerskiej, a jak!
Przezornie zamówiliśmy również kolacje, bowiem załoga zamkowa opuszczała podwoje zamku o godz. 18.00
Zostaliśmy na zamku sami z „Ksawerym”, psem Bohunem, groźnie wyglądającym, ale b.łagodnym i jego panem.
I wtedy wietrzysku zerwało linię energetyczną.
Było bardzo średniowiecznie: bez prądu, wody i ciepła...brrr
Jakoś dotrwaliśmy do rana . Ekstra przygoda..
Rankiem azymut: Wroclaw, Wiadomo: piękne miasto, Potem Moszna - disneyowski zamek , tutaj złapała nas burza z piorunami - było pięknie, zjawiskowo.
Zakończyliśmy naszą podróż wieczorem dobijając wieczorem do domu, szczęśliwi, pełni wrażeń i wspomnień.
Polska jest piękna. Wiele jeszcze przed nami ciekawych miejsc godnych zobaczenia i zachwytu.
To tyle w bardzo wielkim skrócie. Ludka
Wszystko przebieglo pomyslnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #351  
Nieprzeczytane 18-10-2017, 00:34
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Ludeczko to faktycznie mieliście niesamowite przygody i w sumie dużo zwiedziliście , jestem pełna podziwu .
Piszę w ogromnym skrócie bo wróciłam z pracy i zaraz pora na spanko . W weekend postaram się bazgrnąć więcej ale czytam wszystko od dechy do dechy ! Zajrzałam na seniorka tylko , gg i prywatne emaile musiałam pominąć , niestety . Poozdrowionka i do miłego..
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #352  
Nieprzeczytane 18-10-2017, 11:29
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Mruga oczkiem (żart)

Dancia! Ciężko pracujesz. Tak późno wracasz z pracy!
Wyobrażam sobie jak musisz gonić, aby podołać wszystkiemu. Ja jestem już w tej szczęśliwej sytuacji, ze mam emeryturę od wielu lat.
Korzystam więc z niej i używam ile się da z wolnego czasu.
W międzyczasie oczywiście trochę jeszcze dorabiałam, ale w tej chwili już raczej nie wybieram się do żadnej pracy. Po prostu nie mam czasu
Dużo Ci jeszcze zostało do zasłużonej emeryturki?
Ściskam Cię mocno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #353  
Nieprzeczytane 19-10-2017, 01:17
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludka
Dancia! Ciężko pracujesz. Tak późno wracasz z pracy!
Wyobrażam sobie jak musisz gonić, aby podołać wszystkiemu. Ja jestem już w tej szczęśliwej sytuacji, ze mam emeryturę od wielu lat.
Korzystam więc z niej i używam ile się da z wolnego czasu.
W międzyczasie oczywiście trochę jeszcze dorabiałam, ale w tej chwili już raczej nie wybieram się do żadnej pracy. Po prostu nie mam czasu
Dużo Ci jeszcze zostało do zasłużonej emeryturki?
Ściskam Cię mocno.
Ludko , niestety , taka jest moja praca od bodajże ok.8 lat a na emeryturkę muszę poczekać jeszcze 5 lat , o ile obecna ustawa utrzyma się . Przede mną jeszcze kilka lat harówy i oby zdrowie dopisało bo jednak wyłapuję różne choróbska .
A ja gdybym była na emeryturze to chciałabym jeszcze popracować nawet na pół etatu , chodzi mi o kontakt z ludźmi.. Ale zanim co - nie ma co snuć planów .
Dziś tylko tu zajrzałam bo późno a inne kontakty znów musiałam pominąć . Poczekam do weekendu . Pozdrawiam cieplutko i....cieszę się , że wróciłaś .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #354  
Nieprzeczytane 19-10-2017, 23:10
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludka
Witajcie moje drogie!
Nasza podróż była bardzo owocna. Przez 10 dni jeździliśmy po Polsce. Zaczęliśmy w Krakowie, dokąd przyleciały nasze dorosłe dzieci i kolejno: Baranów Sandomierski z pięknym Palacem i parkiem, dalej Sandomierz , słoneczny i przepiękny, Kazimierz Dolny, Puławy, Warszawa, Ostróda, Gdańsk - uznaliśmy zgodnie, ze to najpiękniejsze miasto. Dawno nie byłam w Gdańsku, ale naprawdę nas zachwycił.
Dalej Toruń, Gniezno, Poznań, Głogów . I tutaj skończyła się słoneczna pogoda. Następnego dnia w deszczu dotarliśmy do niemieckiej granicy, gdzie w Białej Wodzie i Parku Mużakowskim Dzieci porobiły bardzo ciekawe zdjęcia (oboje są zawodowymi fotografami) pięknego półkolistego mostu.
Dzień zakńczylismy na Zamku w Grodźcu.
A to już opowieść na kiedy indziej, bo tu już za dużo na dzisiaj.
Pozdrawiam Ludka. Chyba was nie zanudziłam

Witam
Ludka miałaś bardzo fajną wycieczkę.Przeczytałam wszystkie opisy i proszę o więcej,absolutnie nie zanudzasz,pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #355  
Nieprzeczytane 20-10-2017, 00:46
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Hej dziewczyny .
Racja , super wycieczka ale ja postaram się więcej kliknąć w weekend .
Ludko czekam też na fotki .
Danusiu na gg skrobnęłam tylko jedno zdanie , poczekaj do weekendu , ok ?
Pozdrawiam Was i wszystkich , którzy tu zajrzą .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #356  
Nieprzeczytane 21-10-2017, 12:59
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Domyślnie

Witam na Podlasiu!
Danusiu i Elfko!
Kompletnie nie wiem jak się dodaje zdjęcia. Muszę nad tym popracować. Pewnie to bardzo proste, ale jeszcze tego nie przerobiłam. W zasadzie znalazłam się na Seniorku z potrzeby rozeznania wyjazdu do sanatorium w maju, ale wciągnęła mnie wasza obecność i zachciało mi się bliższego kontaktu z Wami.
Miło poczytać skierowane do siebie czyjeś miłe słowa , ciekawe uwagi i tym podobne.
Przerażają mnie wszechobecne „hejty” na innych portalach.
Dlatego wycofałam sie nawet z „naszej klasy”, nie mam Facebooka i raczej ostrożnie wypowiadam się o swojej prywatności.
Tutaj na Seniorku tego na szczęście nie ma. Widzę same miłe słowa , czasami czyjeś smutki, złości, ale nigdy nie sa komentowane źle, lub złośliwie.
I pewnie dlatego zechcę tutaj częściej zaglądać i chętnie czytać Wasze miłe i często wesołe posty.
Wiadomo, że w życiu bywa różnie. wszystkie mamy swoje problemy i tragedie życiowe, ale trzeba sobie z tym jakoś radzić i .....do przodu!
Ściskam Was mocno. Tak mi się wzięło trochę nostalgicznie, jesiennie, ale jest dobrze....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #357  
Nieprzeczytane 21-10-2017, 16:12
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludka
Witam na Podlasiu!
Danusiu i Elfko!
Kompletnie nie wiem jak się dodaje zdjęcia. Muszę nad tym popracować. Pewnie to bardzo proste, ale jeszcze tego nie przerobiłam. W zasadzie znalazłam się na Seniorku z potrzeby rozeznania wyjazdu do sanatorium w maju, ale wciągnęła mnie wasza obecność i zachciało mi się bliższego kontaktu z Wami.
Miło poczytać skierowane do siebie czyjeś miłe słowa , ciekawe uwagi i tym podobne.
Przerażają mnie wszechobecne „hejty” na innych portalach.
Dlatego wycofałam sie nawet z „naszej klasy”, nie mam Facebooka i raczej ostrożnie wypowiadam się o swojej prywatności.
Tutaj na Seniorku tego na szczęście nie ma. Widzę same miłe słowa , czasami czyjeś smutki, złości, ale nigdy nie sa komentowane źle, lub złośliwie.
I pewnie dlatego zechcę tutaj częściej zaglądać i chętnie czytać Wasze miłe i często wesołe posty.
Wiadomo, że w życiu bywa różnie. wszystkie mamy swoje problemy i tragedie życiowe, ale trzeba sobie z tym jakoś radzić i .....do przodu!
Ściskam Was mocno. Tak mi się wzięło trochę nostalgicznie, jesiennie, ale jest dobrze....

Witaj Ludka,na seniorku zeby wstawić zdjęcia to nie jest takie proste jak na innych portalach lub Fb,musisz mieć darmowy Hosting,ja mam TinyPic(ale czasami mi blokuje wysyłanie własnych zdjęc),lub zapytaj się frasag lub Stefan oni sa fachowcami na seniorku od zdjęć.
Ja od pewnego czasu bardzo rzadko wchodzę na seniorka, może dlatego ze tutaj z nikim się nie zaprzyjaźniłam,a poza tym nie lubię wywlekać na forum swojej prywatności.
Jestem na Fb,należę do grupy ludzi urodzonych w latach
50-tych i to są moje klimaty.Ludka zawsze chętnie z Tobą pogadam,jak Cię zauważę na forum.Od przyszłego tygodnia już będę emerytką z dużą ilością czasu i aby do wiosny,a wtedy jadę na swoja ukochaną działkę.Serdecznie Cię pozdrawiam Danusia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #358  
Nieprzeczytane 21-10-2017, 21:48
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Domyślnie

Hej Danusiu!
Gratuluje emeryturki.!
Zimą pewnie odpoczniesz i nadrobisz zaległości , których pewnie z braku czasu sporo sie nazbierało jak się pracuje.
No a wiosną! Skoro masz działkę to pewńie będziesz w swoim żywiole . Życzę Ci miłych chwil i dobrego odpoczynku na działce już dzisiaj.
Gorąco pozdrawiam. Ludka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #359  
Nieprzeczytane 23-10-2017, 20:59
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Cześć dziewczyny .
Naszego seniorka miałam otwartego ale rozmawiałam przez tel. z koleżanką i wiadomo - troszkę czasu mi to zajęło .
Ludko cieszę cię , że jest Ci dobrze w naszym towarzystwie ale odnośnie realnych fotek to przyznaję się bez bicia , że nie potrafię ich wstawiać . Cudem ściągam z netu...
Elfka - Danusiateż dużo wie na ten temat ale i inni również .... pytaj jakby co .
Tymczasem ściskam i buziolki ślę .......
Do jutra....
P.s. dziś mi syn naprawiał połączenie z netem bo nie dałam rady nigdzie wejść .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #360  
Nieprzeczytane 21-11-2017, 19:09
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Witam Podlasian i gości .
Tak , kajam się bo dawno tu nie zaglądałam.....
W ogóle , mało mnie tu było odkąd zauważyłam , że osoby znajome na innym portalu śmieją się z naszych postów tu , na seniorku a same są zarejestrowane tam i tu . Uraziło mnie to bo jest to wprost nieetyczne a zwłaszcza gdy robią to seniorzy.... . Ale pomyślałam sobie - pal ich sześć i udaję , że jest ok . Bo to właśnie z takich osób należy się śmiać ....albo im współczuć .
Danusiu , Ludko ..... mam nadzieję , że coś do mnie i innych forumowiczów coś skrobniecie .
Pozdrowionka ciepluchne ślę i do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo mazowieckie: powitanie i "lista obecności" admin mazowieckie 352 30-01-2021 18:37
Województwo opolskie: powitanie i "lista obecności" admin opolskie 1143 24-12-2017 20:12
Województwo Małopolskie i jego piękno ... wita i zaprasza admin małopolskie 655 24-12-2017 20:10
Województwo świętokrzyskie: powitanie i "lista obecności" admin świętokrzyskie 501 16-03-2010 00:54
Województwo podkarpackie: powitanie i "lista obecności" admin podkarpackie 548 19-01-2010 13:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.