menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101081  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 09:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
A dlaczego Platforma nie lubi obywatelskiej armii?

„Im bardziej polska armia jest zakorzeniona w społeczeństwie, im bardziej dzięki wojskom obrony terytorialnej staje się obywatelska, tym bardziej jest znienawidzona przez Platformę, która się nazywa też „obywatelska” - mówił dziś w TVP Info minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Moze być taka odpowiedź:

Szef MON podkreślał też, że owa nienawiść do obywatelskości państwa, armii jest „cechą charakterystyczną wszystkich struktur w dziejach Polski, które zmierzały do jej osłabienia, a czasami nawet jeszcze dalej”.http://www.fronda.pl/a/macierewicz-p...mii,99769.html

No wiesz Nutko, milicja też była Obywatelska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101082  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 09:51
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

I właściwie Lilu, wszystko jest wyjaśnione.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101083  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 10:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Takie sobie:
Cytat:
Prezes TVP Jacek Kurski, wracając w poniedziałek z festiwalu w Opolu, miał wypadek samochodowy. Nikomu nic się nie stało, jednak świadkowie zdarzenia mówią o nietypowym zachowaniu Kurskiego, który chwilę po stłuczce, wybiegł z limuzyny i uciekł do lasu – donosi w środę „Fakt”.

I znowu SUKCES medialny pupilka KACZYŃSKIEGO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101084  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 11:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

I jedna Krycha w stanie oburzenia

Cytat:
Właściwie, to mam już dość tego straszenia PIS-u zablokowaniem naszych koniecznych, obiecywanych przecież realnych reform wymiaru sprawiedliwości. Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich, tego grożenia trzymaną w tajemnicy rozsądną reformą sądownictwa, domagania się pod groźbą veta nowych, decyzyjnych,

ale pozakonstytucyjnych kompetencji dla prezydenta w określaniu koncepcji wymiaru sprawiedliwości i kształtowaniu jego organów.

Lekceważenia właściwego tu ministra sprawiedliwości i rządu” – napisała posłanka na swoim profilu na Facebooku.

Krycha nareszcie zauważyła poza konstytucyjne działania DUDY. A to już można uznać za .....światełko w tunelu
Ale malutkie, bo w końcu podrzucił dublera w miejsce dublera i ....rządowego trybunalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101085  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 13:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Trwa otorbianie Gowina. Z prostego powodu. Zaczął wierzgać i w przypadku gdyby wierzgał jeszcze bardzie,"j to przy "pomocy" pomocników od Kukiza da się ugrać 9 głosów i go bez najmniejszych skrupułów wsadzić do budy.
Reszta Gowinowców nawet nie mruknie .... wystarczy, że pokażą im gdzie wylądują jeśli będą niegrzeczni względem suwerena

Cytat:
Sejmowa arytmetyka

Po zmianach klub PiS liczy w sumie 236 posłów. Drugi pod względem wielkości jest klub PO, liczący 136 posłów. Klub Kukiz'15 tworzy 32 parlamentarzystów, Nowoczesnej - 27, a PSL - 15.

Taki jest stan po dokupieniu "republikanek" od Kukiza dwóch A jest przecie "niezależny i solidarny" Morawiecki drugi. Czyli na plusie w głosowaniu bez Gowina brakuje jednej sztuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101086  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 13:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Kurde!
Jak nie żółte, to ciapate i na dodatek różnowierce niechrześcijańskie:

http://gospodarka.dziennik.pl/praca/...racownicy.html

Cytat:
- w tym roku urzędy pracy wydały 108 tys. zgód na pracę obcokrajowców, z czego 8 tys. dotyczyło osób spoza Europy, głównie z Azji. Również z tamtejszych republik postradzieckich, choćby Azerbejdżanu, Tadżykistanu i Uzbekistanu. Śmielej sięgamy także po Wietnamczyków, Chińczyków czy Filipińczyków. Obecnie popyt na kandydatów jest ogromy, bo aż 4 na 10 firm planuje w najbliższych miesiącach otwierać rekrutacje. Jednocześnie rosną problemy z pozyskaniem kandydatów, na co uwagę zwraca już ponad połowa pracodawców

I co teraz zrobią narodowe spece od czystości rasy białej polskiej? A co jak się przybłędy wielorasowe zaczną mnożyć ? I ..staną się milionami?
W końcu te z pobolszewickich republik to w sporej części to islamy, filipiny i bangladesze też.
We wróżbach starożytnych [Wacek chyba może zaświadczyć bo się zna] zapisano, że zaleje nas żółta rasa.
I tak może być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101087  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 13:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

i o czym tu dyskutować
skoro ''dyskutant'' nie widzi różnicy między zgodą na pracę
a zgodą na socjal?

Wieprze lubią by rzucać przed nimi perły,
ale czy pereł nie szkoda?

Strzelając z armaty do wróbla, można go co najwyżej ogłuszyć.

eech...miłego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101088  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 17:33
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Polu!
Toż Twój idol Palikot wypreparował te przykazania.
To wg mnie jest diagnoza dla takich różnych wybrzydzaczy co im ciepła woda w kranie przeszkadzała bardzo z różnych powodów. A to w kwestii stosunku do KK, a to aborcji, a to jednopłciowych małżeństw i wszystkich podobnych i byli ...przeciw. Suma tych przeciw tej ciepłocie wody spowodowała, że PiS zdobył te kilka głosów powyżej normy.
Dołożył się do także Twój były idol.

A w kwestii poganiania opozycji, to na nią składają się - że przypomnę - PO,N,PSL ...... i plankton poza kołem gdzie Misiek z Niesiołowskim- bez wyrazu albo przyPiSowskie..
Więc kogo i w jakim kierunku chciałabyś tą opozycje poganiać?
Po pierwsze nie idol, chyba że Twoim był Tusk a obecnie - Grzech.
Po drugie – nikt nie jest nieomylny. Kiedy on to wysmażył? Data ma tu znaczenie. Jakie błędy popełnił, Palikot wie najlepiej, choć były dość liczne ostrzeżenia przynajmniej na jego blogu.
Po trzecie – opozycja to tylko PO i petrusi. PSL, k15 i jakieś tam inne spady nie są opozycją, może poza grupą Miśka, któremu nie do końca ufam.
PiS zwiększył swoją moc o dwie sztuki z republikanów. Czekam na transfery z PSL w stylu Możdżanowskiej.

A co do ciepłej wody.
Tusk powiedział kiedyś, że nie mają z kim przegrać, chyba że z sobą. I tu się nie mylił. Uśpieni i pewni trzeciego zwycięstwa polegli co najmniej na dwie kadencje a może i więcej.

Muszą pamiętać, że samo straszenie pisowcami już nie działa i trzeba im to przypominać na śniadanie, obiad i kolację.
Co mają w ofercie dla wyborców?
Nic poza tym, że PiS jest be.
Spójrz na problem nie z wysokości Twojego grodziszcza, ale z poziomu prowincji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101089  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 19:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Po pierwsze nie idol, chyba że Twoim był Tusk a obecnie - Grzech.

No!Polu! Ja cię proszę! Nie żartuj. Wielbiłaś Palikota na tych łamach kiedy robił Tuskowi kuku aż przykro było patrzeć
Cytat:
Po drugie – nikt nie jest nieomylny.

To wyznaj żeś zgrzeszyła. Niewiele, ale jednak

Cytat:
Kiedy on to wysmażył? Data ma tu znaczenie.
To świeżyzna jest i chyba wczoraj to znalazłem a dość uważnie ciekawostki zbieram.

Cytat:
Jakie błędy popełnił, Palikot wie najlepiej, choć były dość liczne ostrzeżenia przynajmniej na jego blogu.
No to już masz Palikota z jednej strony, Gowina z drugiej a jeszcze Schetyna robił swoje cichcem ....to co tu dodawać.
Cytat:
Po trzecie – opozycja to tylko PO i petrusi. PSL, k15 i jakieś tam inne spady nie są opozycją, może poza grupą Miśka, któremu nie do końca ufam.
No to czemu grymasisz na opozycję? 163 to =przypomnę = nie jest większością. Co mogliby jeszcze w sejmie zrobić?
Jak kiedyś PiS mogą jedynie pyszczyć. I robia to wg reguł.
Cytat:
PiS zwiększył swoją moc o dwie sztuki z republikanów. Czekam na transfery z PSL w stylu Możdżanowskiej.
To akurat nie jest jakimś ewenementem przyrodniczym.

Cytat:
A co do ciepłej wody.
Tusk powiedział kiedyś, że nie mają z kim przegrać, chyba że z sobą. I tu się nie mylił. Uśpieni i pewni trzeciego zwycięstwa polegli co najmniej na dwie kadencje a może i więcej.
Tu pomyliłaś dwa wątki. Tusk mówił że ważniejsze dla niego jest, żeby lud boży miał ciepłą wodę w kranie niż eksperymenty których i tak nie będzie w stanie przepchnąć przez sejm, bo Palikot, bo Gowin, bo kilkunastu Mężydłów itp. oraz PSL.
A ten drugi element o tym przegraniu wynikał właśnie z tego co powyżej.
Ale to jest zawsze coś za coś .. Albo wewnętrzny zamordyzm, albo różnorodność od Palikota po Niesiołowskiego.
Sam stawiam sporo plusów dodatnich jednej z lokalnych posłanek, a drugą wywaliłbym z list po wsze czasy.

Cytat:
Muszą pamiętać, że samo straszenie pisowcami już nie działa i trzeba im to przypominać na śniadanie, obiad i kolację.
A co mają w sejmie i na manifach opowiadać? Że PiS jest cacy? Że Kaczyński ze Ziobrem i Macierewiczem to fajne chłopaki są? Że reforma szkolnictwa jest ok, a demolka trybunałów to sukces?

Cytat:
Co mają w ofercie dla wyborców?
To grzecznie spytam za klasykiem:
A czego sobie Pani życzy? Od tego zacznijmy. W końcu żeś wyborcom świadomem i myślącem o dobru narodu.
Cytat:
Nic poza tym, że PiS jest be.

Bo jest i wiadomo dlaczego i o tym trza przypominać i tłumaczyć. Byle sprawnie, jasno i skutecznie.
Cytat:
Spójrz na problem nie z wysokości Twojego grodziszcza, ale z poziomu prowincji.
Z tym mam problem z wiadomych względów. Prowincję widuję z okien pojazdów na lądzie i od czasu do czasu z lotu ptaka. A czasami przez stół z okowitą.
I nie widać żeby to była nędza.
Z tym, że nie jestem politykiem i muszę. Ja mogę politykom tym co znam powiedzieć, podpowiedzieć itp. ale za nich roboty odwalać nie będę.

I tak jak na średnią z tzw obywatelskości to jestem sporo powyżej aktywności zapisanej w papierach.
Dowodem m.in. nasza wymiana poglądów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101090  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 22:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Re: Pluto

Jakie kuku?
Ja? Palikota nie traktowałam bezkrytycznie. Nie paniętasz?
Świeżyzna? To on jeszcze coś mówi/pisze?
Dorzuć jeszcze Pawlaka i późniejszych jego następców.
Pyszczyć trzeba mądrze, a nie tak jak Grzech czy Petru.

Nie jest. Odnotowałam jedynie fakt polityczny i tyle.
Nie pomyliłam. Tak było i basta.
A kto każe chwalić?
Jeśli chcesz swój produkt sprzedać, musisz nabywcę przekonać, w czym on, produkt, jest lepszy niż oferowany przez konkurencję.

A czy to ja mam ochotę na rządzenie? Od tego mają głowy, ludzi i kasę. Nie będę ich wyręczać.
Nie robią tego ani jasno, ani mądrze, ani skutecznie, niestety. I tu jest pies pogrzebany.

I to nas różni, bo wkręcam się w rozmowy ze zwykłymi Iksińskimi a to w sklepie, a to na targowisku – to niezły wachlarz społeczny. Na pewno nie są to intelektualiści, ale zwyczajni ludzie, których nie obchodzi konstytucja, zamach na sądy itp. Oni dostali rybę i z tego się cieszą.

Ani Twoje, ani moje argumenty do nich nie trafiają i takich beneficjentów pisowskiej zmiany jest więcej niż tych myślących inaczej.
W Pol.N.2 ciekawie gaworzył Borusewicz z Migalskim tylko że oni nie są Iksińskimi i do Iksińskich nie trafią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101091  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 22:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Wynagrodzenia rosną najszybciej od pięciu lat, bo firmy zaczęły podkupywać sobie pracowników. To już tzw. presja płacowa. A w ślad za tym zjawiskiem podrożeją towary i usługi - ostrzegają ekonomiści.
Warto tu zajrzeć:
http://wyborcza.biz/biznes/7,159911,...wiadomosc.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101092  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:11
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Kompetentni Misiewicze i PiSiewicze

Cytat:
Ale przy okazji wyszło jeszcze jedno. Jak Polska Fundacja Narodowa może zajmować się promowaniem Polski na świecie, skoro – dzwoniąc do PFN – nie sposób porozumieć się po angielsku.

http://natemat.pl/218095,zadzwonili-...rzeba-uslyszec
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101093  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=POLA]Jakie kuku?
Cytat:
Ja? Palikota nie traktowałam bezkrytycznie. Nie paniętasz?
pamiętam i dlatego mówię.
Cytat:
Świeżyzna? To on jeszcze coś mówi/pisze?
Jak widać.
Cytat:
Dorzuć jeszcze Pawlaka i późniejszych jego następców.
Pyszczyć trzeba mądrze, a nie tak jak Grzech czy Petru.
dlatego pytałem co byś chciała usłyszeć.
Cytat:
A kto każe chwalić?
No to w końcu jak? Wybrzydzać nie, chwalić be, czyli co?
Cytat:
Jeśli chcesz swój produkt sprzedać, musisz nabywcę przekonać, w czym on, produkt, jest lepszy niż oferowany przez konkurencję.
To już Palikot proponuje Ci, żebyś dokonała porównań czy Schetyna jest lepszy niż Kaczynski, Sienkiewicz od Błaszczaka, Budka od Ziobry a każdy od Macierewicza, Kluzik od Zalewskiej czy ktokolwiek od Mazurek Tylko tyle i AŻ tyle.
Cytat:
A czy to ja mam ochotę na rządzenie? Od tego mają głowy, ludzi i kasę. Nie będę ich wyręczać.
Zara, zara. Czyli wchodzisz do piekarni i rzeczesz ta wrocławska jest krzywa, ten rogalik za mało rogaty, obwarzanek niedomaczony, chleb nierówno okrągły, bułki zbyt wyrośnięte, a piekarz garbaty, pomocnik klulawy a na pytanie sprzedawcy: Co pani chce ? A pani odpowiada jemu .... parówek i kiełbasę zwyczajną w kawałku. ewentualnie ...chciałam tylko popatrzeć.
Cytat:
Nie robią tego ani jasno, ani mądrze, ani skutecznie, niestety. I tu jest pies pogrzebany.
I znowu przykład -tom razom z życia - przychodzi człek do księgarni idzie w regały z pisanem i fotoalbumami i grzebie w nich pół godziny a na pytanie w czem można doradzić/pomóc pada odpowiedź: Oooo! Już mi samochód naprawili i znika. A za jakiś czas spotykają się i ten od samochodu w naprawie z "żalem" pyta: Zamknął pan ksiegarnie? A dlaczego?.... Boś pan tyle książek nakupił, że drukarze nie nadążyli drukować....
Cytat:
I to nas różni, bo wkręcam się w rozmowy ze zwykłymi Iksińskimi a to w sklepie, a to na targowisku – to niezły wachlarz społeczny.
Nas różni cos innego. A mianowicie to, że ja wiem czego od kogo wymagam i wiem komu to sprzedać. Czasem z pomysłem na to jak to zrobić. A jak pomysł ICH mi odpowiada, to nie wydziwiam, że piekarz garbaty, czy ta
kucharka dziobata tylko własnem jestestwem wspieram.
No i dokonuje kalkulacji czy coś jest realne, co jedynie fantasmagorią bez możliwości realu.
Cytat:
Na pewno nie są to intelektualiści, ale zwyczajni ludzie, których nie obchodzi konstytucja, zamach na sądy itp. Oni dostali rybę i z tego się cieszą.

A jaki wniosek z tego? Większa ryba, czy uczyć od niemowla? Tłumaczyć, że białe jest białe?
Cytat:
Ani Twoje, ani moje argumenty do nich nie trafiają i takich beneficjentów pisowskiej zmiany jest więcej niż tych myślących inaczej.
Nie ma się co dziwić. Skoro Twoje i moje się różnią i to dosyć znacznie.
Ich trafi jeśli czegoś nie dostaną. Brak kiełbasy TO dopiero jest argument. Gdyby w pamiętnym Sierpniu stoczniowcy mieli wkładkę mięsną do ciepłej zupy rewolucji by nie było a KACZYŃSKI nie miałby po co skakać przez płot. A Gomułka gdyby nie podniósł ceny kaszanki i zwyczajnej o 1/3 sprawowałby rządy do końca dni swoich. Taka jest brutalna prawda.
Cytat:
W Pol.N.2 ciekawie gaworzył Borusewicz z Migalskim tylko że oni nie są Iksińskimi i do Iksińskich nie trafią.
Nie wiem czyś zauważyła, że do opery też nie wszyscy chadzają. I dlatego ten sam Polsat kombinuje jakąś fetę dla wyznawców disco-polo.
Problem w tym czy ten sam Borusewicz i jeszcze parę innych postaci widziałabys chętnie na takiej imprezie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101094  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:18
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Polacy wprawdzie mało czytają

ale może...

Cytat:
John le Carré: Faszyzm trzyma się mocno w Polsce i na Węgrzech. Tam się do niego zachęca

http://ksiazki.onet.pl/john-le-carre...o-niego/0jk194
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101095  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Kompetentni Misiewicze i PiSiewicze
http://natemat.pl/218095,zadzwonili-...rzeba-uslyszec

Ale co było widać w jakims wrednem tvn-ie to przeszli dobrą edukację PiSowsko-parafialną a jeden zdal egzamin z vocalu w temacie publiczne pienia maryjne w czasie masówki pod derekcją KACZYŃSKIEGO.
I to są wystarczające kwalifikacje.

No i nie pytano czy znają szwedzki, albo ...turecki, bo nie wykluczone jest, że ...tak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101096  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=amelia]
Cytat:
ale może...


Tradycja! Tradycja! Tradycja!!! ..... jak spiewal jeden Mleczarz
Wymięszana z nuta tolerancji
A że na Wegrzech tez? Madziary tez mają własne dokonania w tej dziedzinie. Nawet bardziej wybitne.



http://ksiazki.onet.pl/john-le-carre...o-niego/0jk194
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101097  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA

To przecie oczywista oczywistość, że jeśli rosną koszty, to rosną ceny.
Albo kasuje się to co zbędne. Znawcy w temacie twierdzą, że na dziś najbardziej dostały w plecy dolne firmy od ochrony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101098  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Generalnie opozycja sama się podsumowała.
Nerwacja w narodzie jak widzę, bo jest powrót do idiotycznie poszatkowanych postów,
co najmniej jakby kto czytał te produkty wyrzucone z szatkownicy.
Tak został potraktowany niezwykle rozsądny post Matki. Matko to Matka, ona już wie co będzie dalej.
Nigdy nie wątpiłam w jej inteligencję,
poza jednym przypadkiem,
gdy podejrzewałam iż kwitnie pod sądami, co okazało się nieprawdą

Jeśli Matka słucha Iksińskich, to niech looknie w komentarze z linka jakiego podała, o ile GW ich nie wykasowała.
Cóż opozycjo, nie chcą was.

I w zasadzie to wszystko.
Och jak mi przykro...
I jeszcze coś wesolutkiego;
Cytat:
Urząd Skarbowy zajął ponad 12 tys. zł na prywatnym rachunku HGW.

I po co było pajacować? wstyd tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101099  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 10:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Waszczykowski w pełnej krasie i te.....kadry doborowe
https://www.wprost.pl/kraj/10076766/...chwalenia.html

Cytat:
Z informacji Onetu wynika, że ustawę sporządzili pospiesznie dyspozycyjni urzędnicy, którzy za czasów Radosława Sikorskiego, jako szefa MSZ byli relegowani za poważne przewinienia. Za cenę powrotu do pracy, zgodzili się tym zająć.

Projekt skierowano do specjalnie powołanej nadzwyczajnej podkomisji sejmowej. Wszyscy parlamentarzyści opozycji byli za odrzuceniem ustawy. – W podkomisji posłowie PiS wnieśli tak absurdalne poprawki, że pokraczny projekt ustawy w ogóle nie nadaje się do uchwalenia – twierdzi źródło portalu Onet.

Skoro Waszczykowski sam był ..relegowany za tumanstwo zawodowe, to na kim miał się ....oprzeć w sprawach kadrowych?

A może ....FOTYGA?????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101100  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 10:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

I taki dodatek do pomysła z MSZ-u

Cytat:
Za pomysłodawcówi i głównych ideologów masowych zwolnień w MSZ uchodzą wiceminister spraw zagranicznych i poseł PiS Jan Dziedziczak oraz były minister obrony w rządzie Jana Olszewskiego Jan Parys. Dziś Parys jest w MSZ szefem gabinetu politycznego Witolda Waszczykowskiego.

Niechlujnie przygotowany projekt ustawy spotkał się z miażdżącą krytyką Sądu Najwyższego, NSZZ „Solidarność” oraz Naczelnej Izby Adwokackiej.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...cc=ucs&utm_v=2

Instytucje wskazywały na sprzeczność projektu z konstytucją, kodeksem pracy i międzynarodowymi zobowiązaniami Polski.

Parys? To nie ten co kombinował jakieś many z Fundacji polsko-niemieckiej zajmującej się odszkodowaniami za przymusową pracę w Niemczech w czasie WWII?
A Dziedziczak? .... wybitny. To musiał spłodzić wybitny akt.
I - jak wynika z tekstu - zwalić gniota na ...babę.
W końcu harcerz ...jakby nie było. Były
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.