menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 11:36
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie Po co to forum? Dlaczego ludzie piszą?


Po co to forum właścicielom - to łatwo się domyślić.
Dlaczego ludzie tu piszą?
Odpowiem za siebie.
Piszę na kilku forach.
Czy to cukierkowata, czy to chamska atmosfera nie sprawia mi różnicy, byleby były bezlukrowe, konkretne tematy.

Zalety tego forum:
1. dość szybko chodzi
2. ma funkcję "dzisiejsze posty"
3. duża frekwencja, zawsze jest ktoś chętny do rozmowy, nawet na egzotyczne tematy.
4. nieznaczne ingerencje cenzury, praktycznie nieobecnej, pozwalające na:
5. ciekawe meandrowanie tematów i liczne dygresje
6. jest tu kilka błyskotliwych indywidualności i szeroki przegląd różnych typów
7. słodziakowe tematy omijam

Mimo tego, że czasem czuję się jak w składzie porcelany, traktuję to pisanie jak rozrywkę umysłową.
  #2  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 12:06
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Dlaczego ludzie piszą na tym forum

dlatego, że jest to forum przyjazne dla użytkowników. Dlatego, że nie ma tutaj takiego chamstwa i agresji jakie spotyka się na innych forach /tam to jest norma/. Dlatego, że dzięki temu forum część osób poznała się osobiście i znajomości 'forumowe" przekształciły się w znajomości "realne" co jest bardzo sympatycznym zjawiskiem. Na tym forum można sobie porozmawiać z życzliwymi osobami na wiele tematów, oczywiście trafiają się tutaj osoby chcące skłócić forumowiczów, obrażające ich, trollujące ale na takie zjawiska użytkownicy seniorkowego forum potrafią już właściwie reagować i żadnemu trollowi nie uda się rozwalić naszego klubiku. Mamy również na forum użytkowników krytykujących wszystko zachowują się tak jakby ktoś ich pod nosem posmarował /wiecie czym/, chcą wszystkich pouczać i zmieniać na siłę "na obraz i podobieństwo swoje" z tym forumowicze również dobrze sobie radzą i pozostają sobą wzbudzając złość u "zmieniacza". PISZEMY NA TYM FORUM DLATEGO BO TEGO CHCEMY!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez Basia. : 07-01-2008 o 12:28.
  #3  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 12:27
smerfeta's Avatar
smerfeta smerfeta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: dollny śląsk
Posty: 392
Domyślnie Piszę bo...

Piszę tu bo:
poznaję nowych ludzi i ich poglądy,
mogę wymieniać się z innymi swoimi myślami,
mam czasem dużo czasu,
korzystam z ulubionych stron:piękno...,literatura,barek itp.
mogę tu znależć przyjaciół,
jest wiele ciekawych tematów,
mogę innych prosić o radę,
uczę się z pomocą innych,
czuję się jak w grupie bliskich ludzi.
__________________
Życie jest smerfne !
  #4  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 14:13
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Przed chwilą pisałem, dlaczego przyjmę księdza po kolędzie. Właśnie dlatego siedzę przy komputerze, aby nie robić tego co przed laty samotni starcy - czekać bezczynnie na śmierć.
Mam ochotę dożyć do setki, ale nie mając możności swobodnego chodzenia, nie mogę uczestniczyć w żadnych spotkaniach czy zbiorowych imprezach. W chwilach gdy wzrok jeszcze trochę służy, forum jest dla mnie ucieczką od samotności. Pozwala nie rozczulać sie nad sobą, swoją starością i samotnością.
  #5  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 16:08
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Siekierko

Cytat:
Napisał siekierka
Przed chwilą pisałem, dlaczego przyjmę księdza po kolędzie. Właśnie dlatego siedzę przy komputerze, aby nie robić tego co przed laty samotni starcy - czekać bezczynnie na śmierć.
Mam ochotę dożyć do setki, ale nie mając możności swobodnego chodzenia, nie mogę uczestniczyć w żadnych spotkaniach czy zbiorowych imprezach. W chwilach gdy wzrok jeszcze trochę służy, forum jest dla mnie ucieczką od samotności. Pozwala nie rozczulać sie nad sobą, swoją starością i samotnością.
super, że jesteś z nami i przestań z tą starością, dożyjesz minimum setki. Życzę Ci tego z całego serca. Pozdrawiam i czekam na c.d. w Twoim blogu.
  #6  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 16:10
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Korzystam chętnie z forum żeby się wygadać To co innego niż nagadać bo moje wypowiedzi w większości nie są komentowane...Może zbyt kontrowersyjne, a może nadal czynna jest blokada jaką obłożono mnię w połowie ub. roku...Uważam, że "nie ma tego złego" bo dyskusja mogłaby doprowadzić do sprzeczki a tych nie uznaję. W sumie: dobrze jest jak jest i że w ogóle jest...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #7  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 16:20
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie jestem tu

od roku ,ponieważ spotkałam tu sympatyczne osoby,życzliwe,których towarzystwo wnosi wiele radości w moje "emeryckie" życie,zwłaszcza że z kilkoma spotykam się w realu.Doznałam od nich wsparcia w trudnych chwilach,za co bardzo dziękuję.Czuję się tu dobrze...po prostu..dobrze.
  #8  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 18:41
Sgerr's Avatar
Sgerr Sgerr jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 511
Domyślnie

Jak to mój kumpel admin z innego forum powiedział

"Ludzie używają forum by móc na coś ponarzekać i znaleźć takich co ponarzekają z nimi"
  #9  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 19:02
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie To ja dodam:

żeby się z czegoś cieszyć i znaleźć takich, co się z nimi będą cieszyć!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #10  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 19:18
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Jolitko

Cytat:
Napisał jolita
Korzystam chętnie z forum żeby się wygadać To co innego niż nagadać bo moje wypowiedzi w większości nie są komentowane...Może zbyt kontrowersyjne, a może nadal czynna jest blokada jaką obłożono mnię w połowie ub. roku...Uważam, że "nie ma tego złego" bo dyskusja mogłaby doprowadzić do sprzeczki a tych nie uznaję. W sumie: dobrze jest jak jest i że w ogóle jest...
czytam i się zdumiewam.A któż tu na ciebie nałożył blokadę?
Ja tu od nie dawna więc nie wiem .Nie mniej się dziwię
Jestem jeszcze tu bo Ty i Tobie podobne osoby były dla mnie miłe nie ignorowały moich postów ,jednym słowem zauważały kogoś nowego jeszcze onieśmielonego.Dzięki takim osobom jak Ty wielu nowych tu pisze
pozdrawiam serdecznie
sosna
  #11  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 19:41
polusi's Avatar
polusi polusi jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Płock/mazowsze/Polska
Posty: 189
Domyślnie

i ja to samo napisze ..dobrze mi z wami ,choć mało się udzielam ,a dużo czytam ..czuje sie tu akceptowana ,i zauważana ..czego brak mi w naturalnym życiu ,aż dziw
__________________
Pozdrowienia z Mazowsza
Basia.
  #12  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 20:00
~gość: Benigna's Avatar
~gość: Benigna
 
Posty: n/a
Domyślnie

Dlaczego piszemy na tym forum? A dlaczego rozmawiamy ze znajomymi? Z tych samych powodów.
  #13  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 20:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Smutny Jolu na miły Bóg

Cytat:
Napisał jolita
Korzystam chętnie z forum żeby się wygadać To co innego niż nagadać bo moje wypowiedzi w większości nie są komentowane...Może zbyt kontrowersyjne, a może nadal czynna jest blokada jaką obłożono mnię w połowie ub. roku...Uważam, że "nie ma tego złego" bo dyskusja mogłaby doprowadzić do sprzeczki a tych nie uznaję. W sumie: dobrze jest jak jest i że w ogóle jest...
jaką blokadę, nie wierzę.
  #14  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 20:49
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
jaką blokadę, nie wierzę.

Oj Basiu, Basiu - Ty wówczas spakowałaś swoje manatki... i łatwo Ci to mówić...ale "co było a nie jest (?) nie pisze się w rejestr" ale Sosenka ma rację - rzadko potrafimy pełnić honory domu choć ja w tymże forum zostałam zganiona za "wychodzenie przed szereg' już staram się tego nie robić, ale w momencie gdy w wątku gdzie bywam zjawi się ktoś nowy
staram się go powitać (nie kieruję już do "przedstaw sie" i "powitań" bo nie doszukałam się wsparcia)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #15  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 23:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Jolu na miły Bóg

Cytat:
Napisał jolita
Oj Basiu, Basiu - Ty wówczas spakowałaś swoje manatki... i łatwo Ci to mówić...ale "co było a nie jest (?) nie pisze się w rejestr" ale Sosenka ma rację - rzadko potrafimy pełnić honory domu choć ja w tymże forum zostałam zganiona za "wychodzenie przed szereg' już staram się tego nie robić, ale w momencie gdy w wątku gdzie bywam zjawi się ktoś nowy
staram się go powitać (nie kieruję już do "przedstaw sie" i "powitań" bo nie doszukałam się wsparcia)
nie wychodzisz prze żaden szereg, bądź taka jaka jesteś to nie jest kadzenie bo ja nie umiem i nie lubię kadzić. Dzięki Tobie dowiaduję się o ważnych wydarzeniach i gdyby nie Ty wielu uczestników tego forum nie miałoby zielonego pojęcia o urodzinach kolegów i innych osób publicznych, imieninach, rocznicach klubikowych, ważnych dniach na różne okoliczności. POWTARZAM NIE KADZĘ, BĄDŹ SOBĄ ZAWSZE!!!!!!!!!!!
  #16  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 23:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jola,dawaj dupsko do bicia !!!

A co ja mam powiedzieć ,jako sprzeka forumowa ?

No coś Ty.Nigdy nie zapomnę tych tygrysów,jakimi mnie przywitałaś.Te tygrysy spowodowały ,że tu działam.Choć przyznaję,mogę wkurzać..
  #17  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 23:52
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

A ja tu wpadam jak do żródełka,aby spragniona napić się wody życia.Czasem jestem chwilę,bywa,że i dłużej,ale pokrzepiam się i lżej mi pchać mój wózek.A jak przychodzi nostalgia ,to siedzę, gapię się,czytam,słucham muzyki i na nowo mogę działać.Szkoda mi dnia jak tu nie wpadnę.
  #18  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 23:54
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Miło bardzo się czyta

Cytat:
Napisał elizka
A ja tu wpadam jak do żródełka,aby spragniona napić się wody życia.Czasem jestem chwilę,bywa,że i dłużej,ale pokrzepiam się i lżej mi pchać mój wózek.A jak przychodzi nostalgia ,to siedzę, gapię się,czytam,słucham muzyki i na nowo mogę działać.Szkoda mi dnia jak tu nie wpadnę.
takie wynurzenia. NIE KADZĘ!!!!!!!!!!
  #19  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 23:58
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

A która to godzina dziewczyny?Naprawdę?Tak to właśnie jest w tym klubie.
  #20  
Nieprzeczytane 08-01-2008, 00:01
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie


PA!
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Emeryci i renciści piszą pozwy - komentarze rencista 8 Ogólny 3 15-12-2019 22:40
Dlaczego Poznań nie jest mi obojetny lorison Poznań 171 12-12-2017 00:50
Ludzie, ludzie - jak ten czas leci, kufa86 Różności - wątki archiwalne 30 03-05-2008 23:57
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 17:58
Dlaczego klamiemy? inka-ni Różności - wątki archiwalne 86 08-08-2007 11:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.