menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 30-11-2007, 15:16
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Lila, bo Chmielewskiej się nie czyta dla fabułki cienkiej! Trzeba było zacząć od "Bocznych dróg", a potem przeczytać Autobiografię (bo i to popełniła). Rodzinę i nie tylko zrobiła na różowo ze szlaczkiem :-))) A w "Studniach przodków" doprawiła.

A Twój rodzaj humora jest inszy. Takiego humora jak nazwać? Może konkursik na humora Lidkowatego, co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 30-11-2007, 19:17
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

napisała arcia
a tak notabene - chyba trzeba założyć wątek -POŻEGNALNIA dla tych, co popelniają "Seniorowe" samobójstwo - niech powiedzą coś o swojej decyzji. Zawsze mają szansę reinkarnacji pod innym nickiem
Basia z Żor
a ja w sprawie Pożegnalni -jest już?
grzecznie choć ze strachem odpowiem,jak jest powitanie to przyda się też pożegnanie,może nie na zawsze ale na chwilę

I teraz gejzer inteligentnego dowcipu, - napisała Lila
A co ,ma być pożegnalnia ???
Czyli w agonii będąc, mam jeszcze stukać na laptopie aby się pożegnać ,gdy ksiądz mnie będzie namaszczał ?
No nie..Stanowczo protestuję. Nie wolno zakłócać ostatnich chwil na tym łez padole, gdy myśli powinny krążyć wokół chórów anielskich i szat białych...Przesada, panie dzieju...przesada..

wróciłam od lekarza i jestem w nastroju wisielczo -ostatecznym..
I moja wyobraźnia, która niestety jest wybujała ponad normę, podsunęła mi obraz mnie ,leżącej na marach...w wazonie białe kalie..świeca w lichtarzu poświęcona...rodzina szlocha w chusteczki jednorazowe, a ja szeptem ,poprzez spieczone gorączką ust korale ,chrypię...laptopa..

A starszy pan pochyla się z nadzieją i czule ...Kopa ? Naprawdę chcesz kopa na drogę ?
I w końcu moja wola ostatnia zostaje spełniona, a ja woskowymi palcami stukam w klawiaturę z ostatnim przesłaniem do klubu...buuuuuuu
uuuuuuuuu LILA, JESTEŚ BOSKA

Tytuł POŻEGNALNIA jest nietrafiony tak jak np. ostatnia namaszczalnia
Temat : "Chwilowe usprawiedliwione (lub nie) nieobecności" by się przydał.
Nie jestem maniakiem tego forum, innych też, ale np. martwię się nieobecnością charyzmatycznej i sympatycznej chickity.
Miała jakiś wypadek i zniknęła.
Założenie tematu ma sens, jeżeli zrobi to mod i podwiesi.
Inaczej temat zginie przytłoczony innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 30-11-2007, 19:39
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Eeee, tam!

Czysta prowokacja! Nie tobie jednemu brak Ani - Chickity! Ale nic ci nie powiem - sam się doczytaj, co się dzieje!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 14:35
Melissa Melissa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał Melissa
Właśnie jak usunąć profil, nie mogę znależć tej opcji w ustawieniach
Napisałam to 23.11.2007r. i teraz już wiem, że nie można odejść z Klubu Seniora, nie ma w ustawieniach opcji zawieszenia działalności w Klubie, ani też opcji usunięcia swojego profilu (jeżeli napiszesz list do Administracji z prośbą o usunięcie Ciebie z Klubu, to nie otrzymasz po prostu żadnej odpowiedzi), zostajesz w Klubie na zawsze jako jeden z 1600, albo i więcej cieni dawnych członków Klubu, bardzo aktywnych osób jest kilka, czasami do dyskusji dołącza się jescze kilka, razem jest na forum kilkanaście osób, reszta to osoby, które kiedyś się zapisały, nawet na początku były aktywne, ale potem zamilkły. I jeszcze ku przestrodze,nowi (ewentualni) członkowie Klubu, gdy będziecie dostawać na powitanie piękne bukiety kwiatów i słodkie słowa powitania pamiętajcie, że nie jesteście garnkiem na miód, a pszczoły potrafią żądlić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 15:33
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał Melissa
Napisałam to 23.11.2007r. i teraz już wiem, że nie można odejść z Klubu Seniora, nie ma w ustawieniach opcji zawieszenia działalności w Klubie, ani też opcji usunięcia swojego profilu (jeżeli napiszesz list do Administracji z prośbą o usunięcie Ciebie z Klubu, to nie otrzymasz po prostu żadnej odpowiedzi), zostajesz w Klubie na zawsze jako jeden z 1600, albo i więcej cieni dawnych członków Klubu, bardzo aktywnych osób jest kilka, czasami do dyskusji dołącza się jescze kilka, razem jest na forum kilkanaście osób, reszta to osoby, które kiedyś się zapisały, nawet na początku były aktywne, ale potem zamilkły. I jeszcze ku przestrodze,nowi (ewentualni) członkowie Klubu, gdy będziecie dostawać na powitanie piękne bukiety kwiatów i słodkie słowa powitania pamiętajcie, że nie jesteście garnkiem na miód, a pszczoły potrafią żądlić.

Jeśli to prawda,to muszę z przykrością powiedzieć,że mi się to nie podoba.
Czyżby chodziło o "martwą statystykę"
A co do innych zarzutów,to jest w tym coś na rzeczy.
Ale tu też, tak jak w realu, są ludzie i ludziki
Pozdrawiam świątecznie
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 15:43
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Jeśli tak jest

to jest nie w porządku. Po prostu! Obowiązuje pełna dobrowolność i możliwość wyboru - tak to rozumiem. Może Adminka wytłumaczy sprawę?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 16:09
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie Na wiekowie

zauważyłam,że większość tzw.podglądaczy jest zbanowanych. Wg mnie większa część naszych użytkowników podglada profile,bo przecież czytać i ściągać można bez rejestracji.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 16:44
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

tytuł wątku - pożegnalnia - to tylko propozycja i nie o nazwę chodzi - tylko o pomysł. Może być równie dobrze "Wyszłam/em za mąż/ożeniłem się - zaraz wracam" ) często ktoś wybywa z Seniora i nie wiadomo, czy na stałe, czy na trochę- obraził się, czy musi z różnych przyczyn...(spowiadac sie nie trzeba)
Racja - nie podwieszone - zginie w tłoku innych treści
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 17:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Można jeszcze

dodać: "mniej lub bardziej szczęśliwe powroty" albo "powroty tymczasowe", albo "pobyt krótkoterminowy"
A serio:
nie było mnie tu czas jakiś, czy koniecznie muszę przynieść usprawiedliwienie? Z pieczątką czy bez?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 07-03-2009, 15:21
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Mruga oczkiem (żart) Jak usunac swoj profil.

Ja solennie przyrzekam ze zabieram komputer w zaswiaty, zeby nie tracic kontaktu z zywymi i z klubem seniora, bo coraz lepiej sie tutaj czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 07-03-2009, 20:44
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Jak to niedawno,a jak dawno....Ewita....
Wyciągnięty wątek..wyciągnięte głębokie wzruszenie....posty pełne życzliwości,a i humoru niebywałego...łza sie ciśnie pod powiekę.Kto nie pamięta,niech nie czyta tego co piszę,a może własnie niech przeczyta,jak to drzewiej bywało i dlaczego jeden avatarek nosi czarną rameczkę.

Przepraszam moją poprzedniczkę/post 90/za osobiste wycieczki.

Jeszcze tylko cytat z postu Melissy/84/
"I jeszcze ku przestrodze,nowi (ewentualni) członkowie Klubu, gdy będziecie dostawać na powitanie piękne bukiety kwiatów i słodkie słowa powitania pamiętajcie, że nie jesteście garnkiem na miód, a pszczoły potrafią żądlić."
A to nic takiego,dodam od siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.