menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 11:32
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie


Chciałabym poznać osoby zainteresowane spacerami, wędrówkami, wypadami za miasto. Myślę, że świetnie byłoby "zmontować" niewielką grupę takich osób chętnych do wspólnego, miłego spędzania czasu na łonie przyrody. Mam 50+ lat. Co o tym myślicie, kochani?

P.S. Mieszkam w Warszawie.

Ostatnio edytowane przez jolita : 26-05-2007 o 16:25. Powód: c.d. postu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 14:38
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Świetny pomysł,szkoda że mieszkam w Krakowie.Może klubowiczki z grodu Kraka podejmą temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 14:38
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Oj...to dla mnie za daleko, chętnie bym się na coś takiego pisała, uwielbiam spacery, włóczęgi po górach....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 15:20
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Bianko, miło Cię widzieć w naszym gronie.Ja,tak jak Ty, uwielbiam wycieczki.Przeważnie jeżdżę z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.Teraz np. w środę wyjeżdżamy do Kazimierza Dolnego.Gdybym chciała mogłabym praktycznie jeździć co dwa tygodnie.

W Gazecie Wyborczej, chyba w każdy czwartek, ukazuje się "Spacerownik". Organizują podobno piękne wycieczki niedzielne po Warszawie, a nawet poza miasto. Bardzo dużo osób korzysta z tej propozycji. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 16:48
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Nieżly pomysł.Jestem z Gdańska,może nam się też uda coś zorganizować.Mamy też w Trójmieście niezłą grupke seniorek tylko sie "skrzyknąć".Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 17:48
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Uśmiech

Cytat:
Napisał Dzidka
Bianko, miło Cię widzieć w naszym gronie.Ja,tak jak Ty, uwielbiam wycieczki.Przeważnie jeżdżę z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.Teraz np. w środę wyjeżdżamy do Kazimierza Dolnego.Gdybym chciała mogłabym praktycznie jeździć co dwa tygodnie.

W Gazecie Wyborczej, chyba w każdy czwartek, ukazuje się "Spacerownik". Organizują podobno piękne wycieczki niedzielne po Warszawie, a nawet poza miasto. Bardzo dużo osób korzysta z tej propozycji. Pozdrawiam.

Dzidko, ja mówię o czymś troszkę innym. Myślałam nie o wycieczkach z coraz to innymi przypadkowymi osobami - bo tak wyglądają wycieczki, o których mowa w "Spacerowniku" (chociaż takie "wielkie łazęgi" też są całkiem fajne). Miałam na myśli wyjazdy gdzieś niedaleko poza miasto, a nawet do Kabat albo do Lasku Bielańskiego (np. na początek), tak, żeby nie tylko pokonać jakąs trasę, ale również posiedzieć sobie na kocyku, pogadać, zaprzyjaźnić się ze sobą. No i żeby grupa nie była za wielka, nie jakieś 40 osób, jak w przypadku tych organizowanych przez PTTK. Mówiąc krótko, chodziło mi o stworzenie niewielkiej, ale zgranej, sympatycznej "paczki". Czy taki pomysł jest do przyjęcia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 19:36
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie wyprawy za miasto..

Bianko to jest wspaniały pomysł.Żałuję że nie mieszkasz w moim miescie. Powodzenia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 20:20
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Bianko to jest wspaniały pomysł.Żałuję że nie mieszkasz w moim miescie. Powodzenia.

Dziękuję Ja też żałuję, że mieszkasz za daleko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 26-05-2007, 21:30
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Anielka, jestem za. Bardzo chętnie. Tylko kto nas skrzyknie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 20:16
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Jeżeli przejazd pociągiem + noclegi nie są problemem ...to chętnie Was zaproszę na Podlasie, do naturlandii. Ja jeżdżę lub spaceruję po ostatnich zakątkach naturalnego Świata od Białowieży poprzez Narwiański Park Narodowy, Biebrzańskie Bagna, Dolinę Rospudy, najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny, ale najczęściej zaglądam do pobliskiej Puszczy Knyszyńskiej. Możemy spróbować i spotkać się niewielką grupą w celu degustowania natury. Jestem w stanie przygotować scenariusz takiego wypadu na kilka dni, musiałbym tylko znać Wasze możliwości i preferencje. Jestem otwarty na propozycje. Słonecznie pozdrawiam H.T.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 22:21
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

a czemu mieszkasz tak daleko?
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 10-06-2007, 01:52
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Honorka, widzę, że już my dwie chętne jesteśmy na wypad na Podlasie. Green, kontynuuj więc swój pomysł. A takiego zlotu (głównie kobietek) nie boisz się?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 13-06-2007, 13:45
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

"Honorko1949" co znaczy 500km wobec kosmosu, jestem bardzo blisko, a może jeszcze bliżej..."Duszko07" co masz na myśli...H.t
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 13-06-2007, 16:08
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Ponieważ mój mąż nie jest zainteresowany wycieczkami (przynajmniej ze mną), wiec spaceruje sama, robiąc długie spacery , zahaczając przy okazji o okoliczne sklepy. Dzięki Bogu, moje miasto jest piękne , rozległe i znam w nim prawie każdy zakamarek. Mąż nawet teraz gdy ma urlop, raczej sam zaplanuje swój czas .Więc łazikuje sobie solo, ale to w pewnym sensie tez ma swoje dobre strony, bo nikt mnie nie pogania, mogę sobie sama narzucić tempo spaceru, mogę zajrzeć dokąd chcę, chodzi o napotykane sklepy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 13-06-2007, 16:33
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie Do Grena

No wiesz my z Duszka mieszkamy od siebie w odleglosci rzutu beretem ale masz racje co tam 500 kilometrow...
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 13-06-2007, 18:16
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Imienniczko uchylżesz tego rąbka tajemnicy w jakim to pięknym mieście mieszkasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 13-06-2007, 18:32
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Przepraszam, ale na razie wolę nie pisać gdzie mieszkam, wiem, powiecie dlaczego itd., ale tak wole i już.Nie wiem dlaczego, ale intuicyjnie wole sie nie ujawniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 08:05
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Rowerem!

Cytat:
Napisał green
Jeżeli przejazd pociągiem + noclegi nie są problemem ...to chętnie Was zaproszę na Podlasie, do naturlandii. Ja jeżdżę lub spaceruję po ostatnich zakątkach naturalnego Świata od Białowieży poprzez Narwiański Park Narodowy, Biebrzańskie Bagna, Dolinę Rospudy, najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny, ale najczęściej zaglądam do pobliskiej Puszczy Knyszyńskiej. Możemy spróbować i spotkać się niewielką grupą w celu degustowania natury. Jestem w stanie przygotować scenariusz takiego wypadu na kilka dni, musiałbym tylko znać Wasze możliwości i preferencje. Jestem otwarty na propozycje. Słonecznie pozdrawiam H.T.
Ja marzę o takiej wycieczce, ale rowerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 14:34
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Realizujmy marzenia, wycieczka rowerowa. Jak już pisałem w innych postach, jestem skłonny podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, i pięknymi miejscami... na obszarze naturlandii czyli Podlasia, Krainie przygody i przyrody, Zielonej Krainie Parków Narodowych...jednak najbliższy realny termin to sierpień - wrzesień. Jestem do Waszej dyspozycji, wyraźcie swoje zainteresowanie i zapotrzebowanie. Zapraszam H.T.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.

Ostatnio edytowane przez green : 16-06-2007 o 13:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 19:07
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Cały czas mam na myśli wycieczki rowerowe (wokół miejsca satelity),lub rajd - kurs na metę etapami. Z własnym wyposażeniem i wyprowiantowaniem, lub korzystając z punktów usługowych (takich jak noclegi i posiłki). Dlatego konkretnie pytam chętnych o ich preferencje. Czekam na propozycję, a może mnie tylko napuściłyście...to wasza strata.
Pozdrawiam H.T. p.s. podaję dostęp do mego albumu foto www.naturland.fotosik.pl, podzielcie się opiniami H.T.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wędrówki dolnośląskie i spotkania. hebra dolnośląskie 507 10-10-2019 12:42
Spacery po Warszawie. I kawa po ;-) Anna_Maria_57 Warszawa 73 09-04-2014 19:33
Moje miasto krise1 Różności - wątki archiwalne 112 07-05-2007 21:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.